Napajedla určitě ukázala Na Losích, že nepatří na poslední místo. V prvním poločase byla dokonce místy i lepším týmem. Z brodského týmu byl nejvíce vidět Slováček, Vopršal, Koudelka a vzadu si jako mazák počínal Ondřej Berky, který neprohrál žádný hlavičkový souboj.

Matěj Slováček byl hned u prvních akcí domácího celku. Nejdříve se mu po přihrávce druhého Matěje Vopršala nepovedla finální přihrávka. O chvíli později přesným centrem našel Henka, ale ten tutovkou pohrdl. Potom poslal Brod do vedení Vopršal, ale do přestávky se podařilo hostům vyrovnat. Až střídající Míča po přestávce našel Slováčka, a ten poslal znovu Slovan do vedení.

„Jirka Míča je hráč základní sestavy, na tom se nic nezměnilo. Poslední dobou se mu moc nedařilo, on je hodný kluk a moc si vše bere, a to se promítá na jeho hře, neudržel míče, nevěřil si do soubojů. V Polné jsem změnil rozestavení a nebyl důvod něco měnit," říká brodský trenér Richard Zeman. Jedenáct minut před koncem přišlo rozhodnutí. Agilní Slováček našel zpětnou přihrávkou Sklenáře a tři body byly na světě. V závěru ještě svůj tým podržel gólman Ivan Rezničenko.

A co říkal trenér Zeman na výkon Matěje Slováčka? „No, byl výborný. Oba futsalisti byli výborní, Koudelka se ale zvedl až ve druhém poločase. Matěj Slováček má dobré řešení herních situací, což našim mladým hráčům chybí. Dnes udělal zápas," dodává Zeman.