Jemnicko je třetím týmem z Třebíčska, který připravil lídra tabulky o body. Nejdříve jej o dva body připravili Čáslavce-Sádek, Potom dokázaly Okříšky doma získat body všechny tři.

Domácí se chtěli v posledním zápase kalendářního roku rozloučit před vlastním publikem, pokud možno vítězně, ale s ohledem na sílu Slovanu bod brali. „Přijel k nám lídr a hrál se z obou stran kvalitní fotbal nahoru-dolů, a to i přes podmáčený terén. Dalo se vyhrát, ale i prohrát. My jsme trefili břevno a Franta Kříž hlavičkoval těsně vedle tyče. Hosté nás zase zmáčkli v závěru a remíza to byla spravedlivá," hodnotí trenér Jemnicka Pavel Klejdus.

Jeho svěřenci stejně jako Brod vyznávají útočný styl hry, a to se potvrdilo. „Byl to super zápas se šancemi na obou stranách. S hrou jsem maximálně spokojen, jen proměňování šancí nám stejně jako v předchozích zápasech pokulhávalo," posteskl si kouč Jemnicka. Hostující trenér Richard Zeman litoval, že jeho tým po úvodní brance Kubáta nepřidal pojistku. „Vyšel nám parádně vstup do zápasu, po brance Kubáta jsme si vypracovali i další šance a mohli si vedení pojistit. Pokud by se tak stalo, nejspíš bychom si odváželi body tři," měl jasno hostující kouč.

Ale s bodem byl nakonec spokojený. „Byl to remízový zápas, který jsme mohli rozhodnout druhým gólem, šance jsme na to měli, ale mohli jsme ho i prohrát, takže bod beru. Domácí byli ve druhém poločase lepší ve startu na míč, takže si ten bod zasloužili," dodal Zeman. Díky střelecké nemohoucnosti prohrál tým z Třebíčska nejen předchozí utkání v Žirovnici, ale ztratil body i v dalších zápasech během podzimu. Totéž platí i o prvním vzájemném utkání v úvodu soutěžního ročníku (H. Brod – Jemnicko 2:0). „Trenér Zeman mi říkal, že kdybychom u nich dali některé z těch čtyřech tutovek, tak jsme tam neprohráli," nechal se slyšet Klejdus.