KRAJSKÝ PŘEBOR:

H. BROD – NÁMĚŠŤ-VICENICE (SO, 15.30)
Při podzimním zápase byla v Náměšti viděna gólová přestřelka, ze které vítězně vzešli  svěřenci Karla Kolesy 4:3, a do Brodu si tak odvezli cenné tři body. V zimní přestávce přišel do Náměště trénovat Antonín Salák, který se velmi dobře zná právě s brodským trenérem Karlem Kolesou při svém společném působení v Hartvíkovicích.

„S Karlem se známe velmi dobře a víme, co od sebe můžeme očekávat, ale jako souboj trenérů to rozhodně neberu," přiznal Salák a dodává: „Naší výhodou je, že máme odehrané dvě mistrovská utkání a budeme tedy sehranější. Přesto očekávám od brodských hráčů hukot a nenechají nás určitě vydechnout."

Na zápas jsou natěšení i samotní hráči. „Přestávka byla už dlouhá, tak se těšíme moc, ale těšili bychom se víc, kdyby se hrálo na přírodní trávě, „umělky" už máme plné zuby," říká brodský útočník Roman Provazník. Ten taky tvrdí, že se budou chtít prezentovat vlastním kombinačním fotbalem. „Věřím, že dáme víc gólů než soupeř," dodává.

Domácí tým se bude muset vyvarovat chyb v obranné činnosti, což pocítili v posledním přípravném zápase proti Přibyslavi, se kterou už prohrávali vysoko 0:4, ale v závěru se jim utkání podařilo zkorigovat na 3:4.

„Neprospělo nám odložení tolika zápasů. Forma byla včas načasovaná, ale teď už to mělo klesající tendenci. Soupeře chceme přehrát útočným fotbalem a musíme se vyvarovat zbytečných chyb," říká asistent trenéra Karel Pazderka.

Pokud Slovan doma uspěje a Okříšky ztratí body v Polné, mohou se svěřenci Karla Kolesy dostat na třetí příčku.

Předpokládané sestavy
FC Slovan Havlíčkův Brod: Kučírek – Bláha, Novotný, Ganobjak, Hejkal – Lacina, Berky, Tůma, Sláma – Petřík, Provazník. Trenér: Karel Kolesa.
FC Náměšť-Vicenice: Rousek – Heres, Závitka, Buchta, Rous – Fišer, Chládek, Rubák, Hlavatý – Kučera, Jirgl. Trenér: Antonín Salák.
Rozhodčí: Svoboda – Holub, J. Kůrka.
Podzimní zápas: Náměšť-Vicenice – H. BROD 3:4