Jejich mladší kolegové už tak úspěšní nebyli.

I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM

SLOVÁCKO U15 – H. BROD U15 2:5

Slovan měl do zápasu raketový start. Už ve třetí minutě se prosazuje Lažinský. Mezi 20. a 24. minutou se podařilo domácímu Slovácku vývoj zápasu otočit na 2:1. Radost z vedení trvala Slovácku pouze dvě minuty.

Potom si na rohový kop Suka naběhl Mašek, který vyrovnal na 2:2. Do poločasu se podařilo hostům jít opět do vedení, to se trefil Polcar po pěkné kolmici Maška. Ve 38. minutě byl autor třetího gólu sražen ve vápně a Karlík s přehledem proměnil pokutový kop.

O dvě minuty později přišlo definitivní rozhodnutí. Agilní Polcar se po samostatném úniku dostal do vápna a domácímu gólmanovi nedal šanci. Hráči Slovácka zvýšili aktivitu, najednou jich bylo plné hřiště, ale v euforii hrající hosté jim už vstřelit branku nepovolili.

„Výsledek je překvapivý, ale podle průběhu hry zcela zasloužený. Hrál se rychlý a důrazný fotbal, zejména první poločas byl velice kvalitní. Pozitivní je způsob, jakým byl výsledek dosažen. Hráli jsme agresivní vysoký presink, který na soupeře platil. Pochvalu zaslouží celý tým," nechal se slyšet trenér brodské U15 František Souček.

Góly H. Brodu: Polcar 2, Lažínský, Mašek, Karlík (PK). Poločas: 2:3. H. Brod: Zelenka – Dočekal (41. Sibera), Karlík, Zástěra, Tajovský – Mach (55. Chramosta), Mašek, Pavlík (25. Kocman), Lažinský – Suk, Polcar.

SLOVÁCKO U14 – H. BROD U14 17:1

„Byl to jednoznačný rozdíl ve fotbalovosti. Soupeř byl zkrátka výkonnostně někde jinde. V obraně nám chyběl Žáček, který by některým gólům určitě zabránil. Kluci musí změnit přístup k zápasu, nemohou zápas zabalit po třetí, čtvrté inkasované brance. Věřím, že se už takový výsledek nebude opakovat," doufá trenér Jiří Pabousek.

Gól H. Brodu: Voborník. Poločas: 9:0. H. Brod: Šidlák (36. Kandr) – Gron, Jirák, Nápravník, Kučírek (36. Ranecký) – Chalupa, Král, Pabousek, Karlík (36. Březina) – Duba, Voborník.

SLOVÁCKO U13 – H. BROD U13 13:9 (A-A 4:1, B-B 1:1, A-B 2:4, B-A 6:3)

„Děkujeme klukům za velmi kvalitní utkání, ve kterém nám dokázali, že fotbalový potenciál a chuť je v celém, našem kádru. Jediné, co nás sráží do kolen, je neproměňování velkých gólových příležitostí. Kluci se přesvědčili, že bez kvalitního tréninku se nedá odehrát kvalitní utkání," řekl jeden z brodských trenérů U13 Pavel Mazánek.

Góly H. Brodu: Coufal 4, Peca 4, Forman. Poločas: 5:2. H. Brod A: Prokop – Kocman, Sladkovský, Šrámek – Morávek, Coufal, Pavlovič – Forman, Kaman, Novák. H. Brod B: Mazánek – Luňáček, Dejl, Bouchner – Kohout, Malimánek, Peca – Žáček, Gruber, Šimánek.

SLOVÁCKO U12 – H. BROD U12 19:8 (A-A 4:1, B-B 6:2, A-B 8:3, B-A 1:2)

Hosté sice podali bojovné utkání, ale vyrovnaným soupeřem byli Slovácku pouze v jednom zápase.

Góly H. Brodu: Novák 4, Šoposki, Berdianu, Miška, Fejt. Poločas: 10:3. H. Brod A: Blažej – Fejt, Kubát, Veselovský, Miška, Šoposki, Čapek, Bartók, Nečas, Bárta. H. Brod B: Šimánek – Trinh, J. Pipek, Ešner, Kaman, Folejtar, Novák, Berdianu, Petr, Š. Pipek.