Dařilo se pouze starším žákům U15 a U14, kteří si přivezli tři body za výhru 5:3 a 4:3. Mladší žáci museli k výhře pogratulovat soupeři.

I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM U15

V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 3:5
Hosté měli raketový vstup do zápasu. Hned v první minutě nacentroval Stránský míč do vápna, před branku ho vrátil Peřina a Nedvěd tvrdou střelou překonal domácího gólmana.

Neuběhla ani minuta, když tentokrát centroval Peřina a Nedvěd hlavou zvyšoval na 0:2. Ve čtvrté minutě bylo už o výsledku rozhodnuto. Do vápna domácích se prokličkoval Vlček a bylo to 0:3. Lepší úvod si brodští hráči ani nemohli přát. O čtyři minuty později se prosadil sám Peřina – 0:4.

Hosté pokračovali i nadále ve velkém tlaku, ale žádná šance se do konce poločasu už neujala. Naopak hostům začala fungovat střední záloha a do přestávky z toho bylo snížení na 2:4. Po přestávce se hra uklidnila a hrálo se spíše po vápna obou týmů. Na každé straně ještě padlo po gólu a hráči Slovanu se tak mohli radovat ze zisku tří bodů.

„Kluky chválím za výborný první poločas, kdyby bylo skóre 2:8, tak se nemohl nikdo divit. Na druhou stranu takhle si zkomplikovat už jasně vyhrané utkání jen tak někdo neumí. Dařilo se Stránskému, Peřinovi a Nedvědovi," chválil svěřence trenér Ondřej Pavlas.
Góly H. Brodu: Nedvěd 2, Peřina 2, Vlček. Poločas: 2:4. H. Brod: Vaněček – Paušíma, Prchal, henek, Mašek – Stránský (55. Grubauer), Vlček, Tajovský (60. Gruber) – Fikar, Nedvěd (45. Polcar).

U14

V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 3:4
O rok mladší kolegové brodských hráčů měli stejný vstup do utkání. Ve druhé minutě zápasu je dostal do vedení Suk. Hosté pokračovali v útočném fotbale, ale bez gólového efektu.

Po čtvrt hodině hry se hra vyrovnala a ve 32. minutě přidal Polcar druhý gól brodského Slovanu.

Po přestávce začali domácí zlobit a po čtyřech minutách se jim podařilo z brejku snížit. Ve 45. minutě po dalším brejku bylo už vyrovnáno 2:2. Vyrovnaný stav vydržel pouze dvě minuty. Potom se míč dostal po ose Karlík, Suk k Maškovi, a ten vrací vedení na stranu hostů. Přestřelka pokračovala a v té samé minutě domácí vyrovnávají na 3:3. Zápas se rozhoduje v 54. minutě, kdy si presovaný obránce domácích sráží střelu Pavlíka do vlastní branky – 3:4.

„Pozitivem v prvním poločasu byl účinný presink na soupeřově polovině a střelecký apetit. Ve druhé půli snaha hrát po zemi a neuchýlit se k nakopávání i po domácím vyrovnání," řekl k zápasu trenér U14 Josef Fikar.
Góly H. Brodu: Suk 2, Polcar, Mašek. Poločas: 0:2. H. Brod: Zelenka (58. Březina) – Kocman (36. Papež), Tajovský, Sibera, Franc (65. Mach) – Lažinský (36. Mašek), Pavlík, Krajanský, Karlík (65. Vašíček) – Suk, Mach (25. Polcar).

U13

V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 15:4 (A-A 2:0, B-B 3:2, A-B 3:2, B-A 7:0)
„Tento zápas byl na jaře asi nejnepoveděnější z naší strany. Chybělo nám potřebné nasazení a Velké Meziříčí nás velkou část zápasu jednoznačně přehrávalo. My jsme měli několik pěkných akcí, ale jen díky dobrým zákrokům našich brankářů jsme byli ušetřeni většího brankového přídělu," smutnil kouč U13 Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: Gron, Teplý, D. Žáček, Bílek. Poločas: 5:2. H. Brod A: Šidlák, Malimánek, Pabousek, Tůmová, Veroněk Žáček D, Král, Bílek, Kubát. H. Brod B: Kandr – Chalupa, Gron, Teplý, Žáček J., Pavlas, Jirák, Kučírek, Ranecký.

U12

V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 11:2 (A-A 6:0, B-B 3:0, A-B 2:1, B-A 0:1)
„Z naší strany to byl doslova ostudný výkon nehodný této soutěže. A neomlouvá nás ani to, že čtyři naši hráči, kteří hrají na střídavý start, odehráli dopoledne svá utkání za své mateřské kluby. A nebyli to zrovna oni, na které se o poločase snesla v kabině kritika. Prostě první zápasy jsme nebyli přítomni a domácí si nás s radostí vychutnali. V druhých zápasech jsme se po bouřlivé přestávce zvedli a najednou jsme byli pro soupeře podstatně těžší oříšek. Jedno mužstvo svůj zápas vyhrálo 1:0 a druhé smolně prohrálo 2:1," zhodnotil zápasy trenér U12 Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Forman, Balliš. Poločas: 9:0. H. Brod A: Prokop – Morkus, Sladkovský, Bouchner, Tůma, Gruber, Pavlík, Morávek, Balliš, Šereda. H. Brod B: Mazánek – Kocman, Trinh, Dejl, Šrámek, Pavlovič, Forman, Luňáček, Čapek.