I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM

U15

H. BROD – TŘEBÍČ 6:0
Na regionálního rivala se brodským hráčům daří, když ho na podzim v Třebíči porazili 1:0. I v tomto utkání měli hráči Slovanu od začátku hru pod kontrolou.

Ve 20. minutě poslal Henek nezištnou přihrávku mezi beky na Vlčka a ten otevřel skóre zápasu. Hosté si za první poločas vypracovali pouze dvě pološance.

Zápas se lámal po půl hodině hry, kdy Fikar prošel do vápna soupeře a Vlček zvyšoval na 2:0. Ve druhém poločase už odevzdaný soupeř rezignoval, dostal další čtyři góly a další šance domácí ještě neproměnili.

„Hráčům se dařilo a předvedli dobrý fotbal. Vynikla nám střední záloha a útočníci. Pochvalu však zaslouží celý tým, který podal zodpovědný výkon," nechal se slyšet spokojený  trenér  starších žáků Ondřej Pavlas.
Góly: Vlček 2, Fikar 2, Nedvěd 2. Poločas: 2:0. H. Brod: Vaněček – Tajovský (40. Gruber), Prchal, Henek, Mašek – Stránský (50. Polcar), Vlček, Henek, J. Peřina (50. Grubauer) – Fikar, Nedvěd.

U14

H. BROD – TŘEBÍČ 1:1
Starší žáci U14 byli odhodláni proti Třebíči bodovat naplno. Jenže v zápase doplatili na neproměňování šancí.

Ve 28. minutě se sice dostali do poločasového vedení 1:0 zásluhou Kocmana, ale po přestávce nevyužili svoje šance Polcar s Tasovským. Zákonitě musel přijít trest a hosté z trestného kopu vyrovnali na konečných 1:1.

„Abychom příště takové utkání vyhráli, musíme zlepšit finální přihrávku a zakončení," měl po zápase jasno kouč Josef Fikar.
Gól H. Brodu: Kocman. Poločas: 1:0. H. Brod: Zelenka (58. Březina) – Vašíček (51. Papež), Tajovský, Mach, Franc – Lažínský (49. Prchal), Pavlík, Krajanský (56. Staněk), Karlík (68. Blažek) – Suk, Kocman (39. Polcar).

U13

H. BROD – TŘEBÍČ 8:2 (A-A 6:0, B-A 2:2)
„Třebíč přijela v malém počtu hráčů, a proto se odehrála pouze dvě utkání. Ta však měla velmi pomalé tempo, ale ve kterých se nám kombinačně dařilo. Kluci si však musejí uvědomit, že každý zápas je pro ně důležitý. A měli by se ho snažit odehrát naplno. Dnes naše hra však místy připomínala zpomalený fotbal.

Nejde jenom o to vyhrát, ale předvést maximální nasazení.  To nám do budoucna dá více,"  řekl k utkání šef brodské mládeže Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: D. Žáček 3, Ranecký, Coufal, Teplý, Karlík, Chalupa. Poločas: 6:0. H. Brod  A: Šidlák – Malimánek, Tůmová, Veroněk, Pavlas, Bílek, Kubát, Karlík, Kučírek, Teplý. H. Brod  B: Kandr – Chalupa, Gron, J. Žáček, Jirák, Ranecký, D. Žáček, Král, Coufal.

U12

H. BROD – TŘEBÍČ 19:12 (A-A 8:3, B-B 5:0, A-B 3:2, B-A 3:7)
„Chtěli jsme navázat na výhru z podzimu v Třebíči a získat další cenné body v naší tabulce. To se nám nakonec podařilo, ale zápas neměl úplně jednoduchý průběh. Hosté přijeli s dostatkem hráčů, ale před zápasem se zjistilo, že ne všichni jsou oprávněni za HFK Třebíč hrát. Zápas se odehrál, ale pouze na jednom hřišti se započítával. Na druhém si kluci taky zahráli, ale výsledek byl mimo zápis. Uvidíme, jaký verdikt k zápasu vyhlásí komise na svazu," komentoval zápas trenér U12 Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Pavlík 5, Sladkovská 4, Šrámek 2, Bouchner 2, Forman, Pavlovič, Šereda, Morávek, Balliš, Kocman. Poločas: 13:3.  H.Brod A: Mazánek – Trinh, Šrámek, Forman, Pavlovič, Šereda, Kocman, Pavlík, Tůma. H.Brod B: Kolář – Dejl, Gruber, Bouchner, Morávek, Sladkovský, Balliš, Morkus, Šoposki.