Leština doma porazila Luka nad Jihlavou a Pohled s Věžnicí si přivezli ze hřišť soupeřů bod.

ŠTOKY – H. BROD B 7:1

Brodské rezervě se vůbec nepovedl reparát za poslední domácí porážku s Věžnicí. K zápasu do Štoků odjelo pouze jedenáct hráčů a to se promítlo do celkového průběhu zápasu. Domácí hrající už o záchranu vstoupili do zápasu velmi aktivně.

Ve 3. minutě otevřel skóre zápasu Lóži. O jedenáct minut později mohl vyrovnat Zimprich, který se objevil v jediné šanci hostů, ale v koncovce selhal.

Před poločasem zvýšil na 2:0 J. Dáňa. Po příchodu z kabin nastoupili hosté už jen v deseti hráčích, když pro zranění odstoupil ze hry Petr Polívka. I v tomto počtu se podařilo hostům zásluhou Báči snížit, ale to bylo ze strany hostů vše. Potom si vzal slovo záložník Žila, který předvedl střelecké galapředstavení, když se mu podařilo gólmana Žáčka překonat čtyřikrát. K němu se ještě jednou trefou připojil Lóži a brodská rezerva tak odjížděla s výpraskem 7:1.

Góly: 3. a 77. Lóži, 56., 62., 68. a 84. Žila, 41. J. Dáňa – 48. Báča. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Štoky: T. Kubát – Kunc, Stehlík, Miksa, J. Kubát (79. Havel) – M. Dáňa (84. A. Dáňa), Holík, Žila, J. Dáňa – Lóži, Bošacký (61. M. Kubík). H. Brod B: Žáček – Petřík, Halamka, Zimprich, Molák – A. Polívka, Sůva, P. Polívka, Udržal – Báča, Teplan.

LEŠTINA – LUKA N. J. 3:0

Začátek utkání vyšel lépe hostům, kteří si do jedenácté minuty vytvořili dvě šance, ale nic z nich nakonec nebylo. Pak se hrálo od vápna k vápnu a v 17. minutě už šli do vedení domácí, kdy předvedli parádní akci Forejt, Mišovic a Sobek. Poslední jmenovaný vystřelil, brankář balon vyrazil k Piskačovi a ten zavěsil. K dvoubrankovému rozdílu pak Leštině pomohli hosté, kteří si srazili balon do vlastní sítě.

Po změně stran byly Luka lepším týmem, vytvářely si šance, ale domácím zachytal dobře Koudelka. Leštinu pak v 82. minutě uklidnil po rohu Karel.

Góly: 17. Piskač, 45. vlastní, 82. Karel. Rozhodčí: Šimák. ŽK: Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Leština: Koudelka – J. Proněk (87. M. Proněk), T. Aubrecht, Čáslavský, Klaus – Mišovic (81. L. Aubrecht), Piskač (88. Prášek), Karel, Prchal (84. Hospodka) – Forejt, Sobek (58. Bárta).

VĚŽNICE – SPEŘICE 0:0

Duel byl od samého začátku oboustranně vyhecovaný. Speřice byly ze začátku lepším týmem a díky dlouhým nákopům se jim dařilo dostat domácí pod tlak, který ale brankou neskončil. A to ani ve 21. minutě, kdy po ruce ve vápně kopal Němec penaltu, ale nedal ji. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách.

Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, ale gólu se diváci nedočkali, a to i díky oboustrannému nepřesnému rozhodování sudího Müllera. Největší šanci měl Havlíček, ale mířil jen do břevna.

Rozhodčí: Müller. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Věžnice: Drahoš – Kopečný, Fikejz, Chalupník, Kölbl – Smutný (87. Staněk), Mottl (67. Bahounek), Pertlíček, Havlíček – Šimoníček, Šejstal.

DOBRONÍN – POHLED 2:2

Domácí se museli obejít bez pěti hráčů základní sestavy, což se také v první půlce projevilo na nesehranosti.

Hra Dobronína byla nepřesná, navíc bez pohybu, a toho hosté patřičně využili. Osamocený Moučka se na vápně opřel do míče a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. Pohled byl dál lepší a nebezpečnější a gólem do šatny domácí ještě více zpražil. Po standardce se krásně do šibenice trefil hlavou Venc.

Druhá půlka nabídla hostující bránění dvoubrankového náskoku, což se ale Pohledským vymstilo. Naopak dobronínskému kouči vyšel parádně tah s Lukášem Sedláčkem, kterého ze stopera poslal na hrot.

A právě on zajistil svým barvám bod. Nejdříve si naběhl na kolmici Záškody a po úniku prostřelil Růžičku, kterému po necelých dvaceti minutách zahrál „na housle" a vyrovnal.

Góly: 61. a 78. L. Sedláček – 19. Moučka, 44. Venc. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:6. ČK: 1:2 (74. Prokš – 78. Moučka, 90. Polák). Diváci: 50. Poločas 0:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Doležal, Klement, Šnóbl, Venc – Slanař (28. Freudenreich), Moučka.