DOBRONÍN – H. BROD B 3:4
Dobronín začal tlakem, z kterého pramenila brzká branka. Tomáš Sedláček dostal přihrávku od Cinka, nasměroval míč pod sebe, kde byl připravený Kalců. Hosté vyrovnali po pěkné kombinaci, kterou zakončil Sůva, ale vzápětí si domácí vzali vedení zpět. Cink prodloužil hlavou dlouhý balon na Tomáše Sedláčka, a ten ho uklidil do branky. Důležité momenty byly k vidění na konci poločasu. Dobronínští se dopustili dvou hrubých chyb v rozehrávce, které dokázali potrestat Nechvátal s Teplanem. Domácí ale dokázali srovnat krok, když po změně stran zacílil neomylně T. Sedláček. A bod jim nestačil, tak se tlačili dál dopředu. Jenže havlíčkobrodská rezerva měla výborné rychlé výpady a po jednom takovém rozhodl o výhře svého týmu Nechvátal.
Góly: 7. Kalců, 39. a 54. T. Sedláček – 37. Sůva, 44. a 67. Nechvátal, 45. Teplan. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas 2:3. H. Brod B: Žáček – Halamka, Molák, Höbner (50. Zeman), Vrba – Koblížek (84. Beran), Fialka, Sůva (72. Báča), Petřík – Teplan, Nechvátal.

LEŠTINA – POHLED 1:1
Leština si už v první polovině zápasu vypracovala čtyři gólovky, všechny však zůstaly neproměněné. Góly tak padaly až po poločase. Nejprve Forejtovu penaltu vystihl gólman Růžička, ale tentýž hráč se vzápětí prosadil z dorážky. Domácí se však začali evidentně bát o výsledek, čehož v závěru využil Venc a povedeným lobem srovnal na konečných 1:1.
Góly: 58. Forejt – 85. Venc. Rozhodčí: Nýdrle. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Leština: Koudelka – Proněk, Karel, Čáslavský, Staněk – Prchal (54. Forejt), Piskač, Sobek (70. Prášek), Aubrecht – Bráník, Bárta (53. Hospodský). Pohled: Růžička – Eis, Pospíchal, L. Sobotka (84. M. Sobotka), M. Sobotka – Slanař (67. Janďourek), Klement, Freudenreich, Moučka (78. Doležal) – Venc, Polák.

VĚŽNICE – SLAVOJ POLNÁ B 2:0
Zajímavé utkání před vynikající diváckou kulisou začalo hrou na brankové konstrukce. Už v 10. minutě to bylo 1:1 na nastřelená břevna. Do vedení se ve vyrovnaném duelu dostali domácí, jejichž brejk zakončil Šejstal. Před koncem první půle navíc Havlíček zvýšil vedení Věžnice už na 2:0. Hosté byli sice ve druhém poločase fotbalovější, ale domácí vsadili na enormní bojovnost, díky které svůj náskok udrželi a zaslouženě zvítězili.
Góly: 23. Šejstal, 42. Havlíček. Rozhodčí: Rosický P. ŽK: 3:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0.
Věžnice: D. Drahoš – Prokeš, Smutný, Havlíček, Fikejz – A. Drahoš, Staněk (70. Vlach), Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Pertlíček. Polná B: Rychtecký (46. Vavroušek) – Kratochvíl, Krčál, Černý, T. Holub – Šimek, Jelínek (30. Solař, 64. Diviak), J. Holub, Gondek – Tlačbaba, Tomas.

ŠTOKY – SPEŘICE 1:1
O záchranu bojující Štoky lídra soutěže zaskočily, už po pěti minutách přihrál Žíla Lóžimu, jehož střela otevřela skóre. Domácí byli lepší i nadále, jenomže svoje šance nedokázali přetavit v pojistku. Po hodině hry přišla pro Štoky rána, když se brankář Uhlíř nedomluvil s Dáňou a byl z toho vlastní gól. Zbytečná chyba domácím zatřásla a zbytek zápasu už se jen dohrával.
Góly: 5. Lóži – 61. vlastní A. Dáňa. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, M. Dáňa (56. Kubík), Stehlík, J. Kubát – Doležal (80. Holík), A. Dáňa, Havel, J. Dáňa – Žíla, Lóži (72. Krejdl).