MÍROVKA – CHOTĚBOŘ B 2:4

Začátek utkání začala aktivněji Mírovka, kdy Kaplan vyzkoušel pozornost Dobrovolného. Na druhé straně Novák proměnil samostatný únik – 0:1. Po hodině hry se podařilo Mírovce vyrovnat. Po dlouhém autu se hlavou prosadil Zacha. O dvě minuty později z rychlého protiútoku vrátil Krédl Chotěboři vedení. Vyrovnat mohl Jan Šimon z trestného kopu, jeho střelu zastavilo břevno. V 50. minutě opět po dlouhém autu vyrovnal Semelka na 2:2. Následně Mírovka kupila jednu chybu za druhou, čehož hosté využili ke dvěma gólů a další šance pochytal Beděra.
Góly: 31. Zacha, 50. Semelka – 20. a 81. Novák, 33. Krédl, 69. Kohout. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Mírovka: Beděra – D. Dvořák, Zacha, Velfl (78. P. Dvořák), Martínek – Lacina, J. Šimon (41. Hejl), Netopilík, Semelka – Němec, Kaplan. Chotěboř B: Dobrovolný (53. Buršík) – O. Šimon, Čapek, Málek, Krédl (46. M. Odvářka) – Tůma, L. Dvořák, Běloušek, Kohout – Novák, Ondráček (88. Ledvinka).

ŠTOKY – TIS 9:0

Ve Štokách se hrál otevřený fotbal. Do vedení mohl jít Tis, ale svou šanci neproměnil. Potom začaly Štoky gólově úřadovat a v prvním poločase to bylo vraždění neviňátek. Domácí nastříleli Tisu osm gólů, když byl vidět zejména autor čtyř gólů, Jan Žila. Druhý poločas se dohrával z povinnosti, prosadil se dokázal pouze střídající Fic, který upravil na konečných 9:0.
Góly: 13., 21., 30. a 39. Žila, 25. a 44. Havel, 22. A. Dáňa, 45. Lóži, 67. Fic. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 8:0. Štoky: T. Kubát – Miksa, Kunc (46. Fic), Stehlík, J. Kubát (51. Šprla) – Havel, A. Dáňa, Holík, Gleixner – Žila, Lóži. Tis: J. Sojka – Mišta, Bárta, Mareš, P. Benák (18. Krajíček) – P. Sojka, M. Kozlík, Chlad, Miřátský (36. Radil) – Zezulák, Novotný.

N. RYCHNOV – HERÁLEC HB 0:5

Domácí nehráli tak špatně, jak by se mohlo zdát podle konečného výsledku, ale rozdíl mezi soupeři byl ve střelecké produktivitě. Hosté získali vedení už v 10. minutě, kdy po přihrávce do uličky prostřelil brankáře Pátek. Na 2:0 zvýšil šikovným lobem Paclík. Mugrauerovi snaha o korekci nevyšla, neboť jeho střelu dokázal brankář vykopnout. Po přestávce hosté trpělivě bránili náskok a hrozili z brejků, které většinou táhl rychlonohý Kohout. Herálec odskočil až na 0:5, trápení domácích v koncovce potvrdil J. Mareš, který dvakrát nastřelil břevno.
Góly: 10. Pátek, 27. Paclík, 49. Vašák, 66. Buben, 86. Komůrka. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Herálec HB: Žáček – Ulrich, Med, Paclík, L. Stojan, J. Stojan (72. M. Stojan), Pátek (61. Filínský), Kohout, Král, Vašák (84. Komůrka), Buben.

ČERNOVICE – LÍPA 4:2

V Černovicích se hrálo tvrdé a bojovné utkání, domácí byli v prvním poločase o poznání lepším týmem. Do vedení je dostal po přihrávce Kollera V. Míka a další trefy přidal autor hattricku Kubů. Hosté se prosadili jen z penalty, proměnil ji ve 26. minutě Vašák. Po přestávce nachytal domácí obranu v nedbalkách Heppner a gólem 4:2 odstartoval převahu Lípy. Ta trvala až do konce, ale skóre už svou podobu nezměnilo.
Góly: 11. V. Míka, 22., 27. a 38. Kubů (třetí PK) – 26. Vašák (PK), 48. Heppner. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 4:4. Diváci: 100. Poločas: 4:1. Lípa: Pešák – Šimek, Prokš, Vašák, Kutlvašr, Souček, Kříž, Rosecký (52. Špiňar), Havel (70. Koláček), Heppner, Miklis.