HERÁLEC HB – ROZSOCHATEC 3:3
Oba poločasy byly ovlivněné počasím, kdy nejprve v prvním poločase hráli domácí do kopce proti větru a nemohli se pořádně dostat ze své obranné části. A tak trestali hosté, kteří nejprve využili individuální chyby Herálce, pak zužitkovali brejk, oba góly vstřelil Martin Venc a těsně před koncem navýšil Dan Dundáček na 3:0. Herálec ovšem měl také šance, ale neproměnil je. Po změně stran se scénář obrátil. Rozsochatec hrál proti větru a najednou byli na koni domácí. Ti snížili z trestného kopu, pak se trefili ještě Buben a Vlk a bylo srovnáno. „Zápas byl plný chyb a šancí na obou stranách, zápas mohl skončit vyšším skóre a myslím, že remíza je pro oba zasloužená,“ uznal hrající trenér domácích Ondřej Ganobjak.

Góly: 59. Vašák, 70. Buben, 90. Vlk – 13. a 39. M. Venc, 44. D. Dundáček. Rozhodčí: Hána. ŽK: 1:2. Diváci: 58. Poločas: 0:3. Herálec HB: Bradáč – Klement, Stojan, Paclík (79. Moravec), Ganobjak, Ulrich – Dvořák, Pátek, Vašák, Buben – Tecl (46. Vlk). Rozsochatec: Peňáz – Meloun, R. Venc, Brož, Mutl – D. Dundáček (82. P. Dundáček), Fousek, Plodík, J. Bílek – Pelikán, M. Venc.

LUČICE – S. RANSKO 5:2
V Lučici se odehrálo bojovné utkání. Domácí nastoupili se třemi hráči z B-týmu, ale na výkonu to nebylo znát. Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Hübner. Po půl hodině se strhl v Lučici gólostroj. Domácí utekli až na 4:0, potom snížil J. Janáček, ale do poločasu dal na 5:1 Jonáš. Druhý poločas se prakticky dohrával, snížit se podařilo Ročárkovi na konečných 5:2. „Podali jsme týmový výkony, dík patří Kolářovi, Kreuzovi a Jiráčkovi, kteří nastoupili z béčka. V brance nás podržel Rýdl,“ řekl manažer týmu Roman Malinský.

Góly: 5. Hübner, 27. Lančarič (PK), 28. a 32. Švec, 40. Jonáš – 35. J. Janáček, 79. Ročárek. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 5:1. Lučice: Rýdl – Pecha, Jonáš, Lančarič, Pavlík – Zvolánek, Císař, Hübner, Švec – Kolář, Kreuz (57. Jiráček). S. Ransko: Kadlec – Jaroš, M. Janáček, Mrštík, Mišinger – Ročárek, Holcman (59. Nepovím), J. Dymáček, Vavroušek (74. Losenický) – F. Dymáček, J. Janáček (54. Zvolánek).

POHLED – ČERNOVICE 5:0
Od úvodních minut bylo jasné i přes velmi těžký terén, kdo bude pánem na hřišti. Po úvodní bezvýznamné půlhodině se míč dostal k Vencovi, který ze strany přeloboval gólmana. Čtyři minuty před poločasem se do míče opřel Moučka a jeho tečovaná střela skončila za překvapeným Pistulkou. Po přestávce se hrál opatrný fotbal, až v 74. minutě našel Rérych volného Klementa, který nedal Pistulkovi šanci. Další centr z pravé strany našel Sobotku, a ten bez problému zvyšoval na 4:0. V samém závěru odpískal rozhodčí Sýkora faul na Rérycha a Pospíchal z pokutového kopu uzavřel účet zápasu.

Góly: 28. Venc, 41. Moučka, 74. Klement, 80. Michal Sobotka, 90. Pospíchal (PK). Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Pohled: Vašíček – Siebenbürger, Šnobl (64. Gruber), Pospíchal, Freudenreich – J. Hospodka, Klement, Michal Sobotka, Venc (74. Miřátský) – Rérych, Moučka (58. L. Hospodka).

ŠTOKY – A. DŮL 4:2
Domácí hráli první poločas po větru, který jim pomohl k mírnému tlaku. V 5. minutě poslal Štoky do vedení Žila, který překonal Šimka. Hosté o devět minut později z brejkové situace vyrovnali, ale Štokům vrátil vedení A. Dáňa po autovém vhazování. I na tento gól dokázali hosté odpovědět, když se znovu prosadil Gavallér. Po přestávce vrátil vedení domácím Žila, který mohl nastřílet hattrick, ale pokutový kop neproměnil. Čtvrtý zásah Štoků zaznamenal Holík.

Góly: 5. a 76. Žila, 27. A. Dáňa, 72. Holík – 14. a 39. Gavallér. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:3. Diváci: 201. Poločas: 2:2. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kubát, Gleixner, A. Dáňa – Bošacký (62. Havel), Šprla, J. Dáňa, Holík (73. Fic) – Žila, Lóži (88. M. Dáňa).

TIS – N. RYCHNOV 1:2
Domácí nastoupili velmi špatně do zápasu. Sice si v 6. minutě vytvořili velkou šanci, Novotný mladší šel sám na brankáře, ale trefil přímo jeho. A tak se trestalo na druhé straně. Nejprve po chybě Novotného se prosadil Florian a pak z dvaceti metrů navýšil vedení Jan Kratochvíl. Po změně stran se hrálo především na jednu bránu, ale domácí na podzim trápí bídná koncovka a to bylo vidět i v posledním zápase. Trefili se pouze jednou, když po Miřátského akci uklidil balon do sítě Novotný mladší. Rychnov hrozil z brejků, ze kterých si vytvořil tři, čtyři šance, ale buď netrefil branku nebo domácí podržel brankář Havel.

Góly: 66. Novotný ml. – 7. Florian, 9. J. Kratochvíl. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Tis: Havel – Zezulák, Vala, Šiška, Benák – Šidlák, T. Kozlík, Novotný ml., Miřátský – M. Kozlík, Benda (74. Sládek).

LÍPA – HUMPOLEC B ODLOŽENO
Utkání bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu. Oba celky se dohodly, že zápas odehrají 11. listopadu v Humpolci na umělé trávě od 16.30.

Utkání Ždírec n. D. B – Habry se odehraje 4.11. ve 14.00.