Jenže po porážce 3:0 už jsou kolo před koncem soutěže jistým sestupujícím. Na Dobronín totiž ztrácejí nedostižitelné čtyři body.  Směrem do Krajského přeboru putují Speřice, které mají náskok sedmi bodů před druhými Lukami.

H. BROD B – LEŠTINA 2:1

K poslednímu domácímu zápasu vyzvalo brodské béčko Leštinu a hrálo se velice pohledné utkání. Šance se střídaly na obou stranách a zejména gólman Žáček svůj tým podržel. Na druhé straně se Teplan nejdříve zastřeloval, ale ve 24. minutě nadvakrát zužitkoval narážečku od Provazníka.

Po přestávce se opět vyznamenal Žáček proti Piskačovi. V 73. minutě předvedl pěknou individuální akci Udržal, která vedla k navýšení náskoku na 2:0. Hostům se podařilo dvě minuty před koncem snížit zásluhou Staňka na konečných 2:1.

Góly: 24. Teplan, 73. Udržal – 88. Staněk. Rozhodčí: Budín. ŽK. 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. H. Brod B: Žáček – Udržal, Halamka, Vrba, Molák – Petřík (78. L. Báča), Fialka, Sůva, Vacek (83. Pleva) – Teplan (72. M. Báča), Provazník. Leština: Koudelka – Proněk, Čáslavský, Forejt (61. Prášek), Prchal (80. Kožnať) – Karel, Bránik, Piskač, Staněk – Bárta (78. Hospodka), Aubrecht.

POHLED – LUKA N. J. 0:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný, ale opatrný fotbal z obou stran. Více práce přeci jen měl domácí gólman Růžička, který zneškodnil dvě gólovky.

Po přestávce měl více ze hry Pohled, ale jeho tlak byl pouze po velké vápno. Rozhodnutí padlo v 82. minutě. To se nejdříve vyznamenal opět Růžička, ale na zpětný centr a šťastnou hlavičku už zareagovat nemohl. Závěrečný tlak už domácím nepomohl.

Gól: 82. Toman. Rozhodčí: Demec. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Michal Sobotka, Martin Sobotka – L. Sobotka (85. Krpálek), Klement, Freundenreich, Horáček (77. Šikner) – Moučka (69. Pokorný), Janďourek.

SLAVOJ POLNÁ B – ŠTOKY 3:0

V horkém počasí hrály Štoky o bytí a nebytí v soutěži a podle toho také do důležitého zápasu nastoupily. Po centru Žíly trefil ve skluzu Kubát tyč polenské branky.

Ve 20. minutě odpověděl Tlačbaba šancí, ale na Uhlířovi si vylámal zuby. Pak se znovu vytáhl hostující brankář, když zneškodnil střelu Tlačbaby. Na druhé straně byl v dobré pozici Lóži, ale trefil jen Rychteckého.

I na začátku druhé půlky byli hosté lepší, jenže vyloženou šanci Lóži zazdil a ke gólu Štokům nestačily ani další čtyři tutovky! A tak udeřili domácí. V 66. minutě otevřel skóre Tlačbaba úžasnou střelou do vinglu.

Pak unikl Oberreiter a naservíroval Jelínkovi gólovou přihrávku. Snížit mohl poté Lóži, ale na domácího gólmana znovu nevyzrál. V závěru pak pečetil polenskou výhru proměněnou penaltou Libor Čaloud.

Góly: 66. Tlačbaba, 70. Jelínek, 87. L. Čaloud (PK). Rozhodčí: J. Kliner. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas 0:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, M. Dáňa (70. Kunc), Stehlík, Kubát (73. Kubík) – Doležal (70. Vodička), A. Dáňa, Havel (73. Holík), J. Dáňa – Žíla, Lóži.

TŘEŠŤ – VĚŽNICE 2:1

Začátek zápasu se odehrával za mírné převahy domácích, kteří se dostali do vyložené šance.

Po krásné přihrávce Chalupského postupoval sám na gólmana Mareš, ale Drahoš skvěle vykopl míč nohou. Hlavička Petráše z rohového kopu pak minula branku jen o kousek. Hosté se dostávali jen k ojedinělým výpadům.

Do druhé půlky vstoupili lépe hosté, vytvořili si dvě nadějné příležitosti, které ale brankou neskončily. Třešť pak udeřila po hodině hry. Gólem skončila inviduální akce Krejčího. Vedení navýšil Chalupský čtvrt hodiny před koncem, když přesprintoval stopera, vyhnul se i gólmanovi a zavěsil do prázdné branky. Věžničtí se dostali zpět do hry v 83. minutě po chybě domácích ve středu obrany, kterou potrestal Havlíček.

Hosté se snažili, ale domácí si vedení zkušeně pohlídali. Pojistku naopak mohl přidat Herkner, ale hlavou těsně minul.

Góly: 62. Krejčí, 75. Chalupský – 83. Havlíček. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas 0:0.  Věžnice: Drahoš – Bahounek (64. Laštovička), Staněk (81. Beneš), Havlíček, Fikejs – Mottl, Novotný, Šimoníček, Chalupník – Klement, Pertlíček.