CHOTĚBOŘ – HLINSKO 0:3

„Kvalita byla na straně Hlinska, je to divizní mančaft. Na začátku jsme poměrně drželi krok, ale postupem času soupeř dokázal využít naše nabídnuté chyby. Byl také kvalitnější na balonu. Původně jsme měli hrát s Luží, ale ti nám to odřekli, tak jsme se domluvili s Hlinskem, protože jemu také vypadl soupeř. Zápas splnil to, co jsme od něj chtěli,“ potvrdil asistent chotěbořského trenéra Bronislav Staněk.

KAMENICE N. L. – LEDEČ N. S. 2:5

„Byli jsme poprvé na hřišti. Mám docela dobrý pocit, kluci k tomu přistoupili docela dobře. Měli jsme docela dobrý pasáže hry, samozřejmě se střídali i s horšími, ale na to, že to byl první zápas v přípravě, tak jsme docela spokojený,“ uvedl ledečský trenér František Polák.

SVĚTLÁ N. S. – LOS GALACTICOS 16:1

„Nemělo moc význam. Od začátku hra kočky s myší. Hrálo se na jednu bránu. Čekal jsem, že nás prověří víc,“ řekl k utkání manažer týmu Miloš Malina.

Góly Světlé n. S.: Pohnětal 4, Sobek 3, Sladkovský 5, Pešek, Čermák, Karel, Čálek. Poločas: 9:0. Světlá n. S.: Muzikář – Teslík, Martínek, Burda, Karel – Pešek, Sladkovský, Krajanský, Čermák – Pohnětal, Sobek. Střídali: T. Čálek, P. Čálek.

H. BROD B – SÁZAVA

Utkání se neodehrálo, protože soupeř Havlíčkova Brodu se nesešel.

CHOTĚBOŘ B – H. BROD U19 3:3

„Byli to mladí kluci, my přeci jen o něco starší. Brod má hodně šikovný kluky, ale snažili se s náma přetlačovat, my máme o dvacet kilo víc, tak to moc neuspěli. Ale jinak myslím, že to byl oboustraně pěkný zápas a vyrovnaný. Mladíci šli ještě asi třikrát sami na gólmana, ale ten nás podržel, nebo oni mířili vedle. My jsme pak ještě měli asi dvě tři menší šance,“ řekl k utkání hrající trenér chotěbořské rezervy Radek Odvářka.

Góly Chotěboře B: M. Odvářka, M. Bělovský, O. Bělovský. Poločas: 1:2. Chotěboř B: Marek – Vajrych, D. Čapek, Cestr, V. Janda – O. Bělovský, Moravec, M. Odvářka, Ledvinka – Šimoňák, Vepřovský. Střídali: R. Odvářka, Veselý, M. Bělovský.

ŽDÍREC N. D. B – ROZHOVICE 0:5

Ždírec n. D. B: Fousek (46. Šťáral) – Marek (46. Bílek), Němec, Škaryd (46. Soukup), Fajt – Vomela (46. Ondráček), Losenický (46. Tlustý), Navrátil, Zahradník – Bříza (46. Malínský), Dubský.