O svých třech bodech rozhodli domácí už v prvním poločase. Skláři dotahovali marně.

H. BROD B – BEDŘICHOV 2:1

V prvním poločase rezerva brodského Slovanu na hřišti jasně dominovala a ústřední postavou byl sváteční střelec Luboš Báča. Ten poprvé překonal Šánu chytrým obloučkem ve 14. minutě a druhou trefu zaznamenal po půl hodině hry, kdy dostal kolmici od Henka, kličkou se zbavil Šány a míč zasunul do prázdné branky. Úvod druhého poločasu patřil opět Slovanu, tentokrát bez gólového efektu. V 52. minutě se zranil domácí Berky a najednou se hra vyrovnala a začalo se více bojovat. Hosté za nedlouho snížili a začalo pro domácí drama. Nakonec vše ustáli a připsali si šestou podzimní výhru.                                                                                                                           Góly: 14. a 34. L. Báča – 57. Mašek. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. H. Brod B: Beránek – Molák, Berky (52. Teplan), M. Báča (46. Sůva), Halák – Peřina, L. Báča, Havel, D. Henek – Burjetka (46. Prchal), Horn.

CHOTĚBOŘ B – SVĚTLÁ N. S. 3:2

Pátou porážku během podzimní části si v Chotěboři připsali fotbalisté Světlé, kteří neskrývali ambice s návratem do krajského přeboru. Rezerva Chotěboře rozhodla o výsledku během prvního poločasu, kdy si vypracovala třígólové vedení po trefách Martina Odvářky, Bělouška a Pfeffera. Po přestávce se domácí uspokojili z jasného vedení a Světlá se snažila s výsledkem něco udělat. V 53. minutě snížil Vodička a po něm dostal Světlou na dostřel Křikava. Vyrovnání se už hosté nedočkali.                                                                          Góly: 15. Odvářka, 33. Běloušek, 40. Pfeffer – 53. Vodička, 78. Křikava. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:1. Diváci: 79. Poločas: 3:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Málek, Sadílek – Běloušek, Someruaer, Tůma, Krédl (64. Ledvinka) – Pfeffer (81. Šimon), Odvářka. Světlá n. S.: Adamec – Čuřík (73. Hradecký), Náděje, Petrus, Pohnětal – Valenta, Vodička, Rezek, Novák – Muzikář, Křikava.

LUKA N. J. – LEŠTINA 0:5

Domácí začali solidně, dostali se do první tutové šance, ale Toman nastřelil jen gólmana, který vzal míč, poslal ho na polovinu soupeře, kde si pohrál s obránci Štros, a Leština vedla! „To bylo myslím zlomové. Oni pak byli rychlejší," uznává kouč domácích Zdeněk Hlávka, jehož tým nabral po proměněné penaltě hostů dvougólové manko. Ve druhé půlce se Loučtí chvíli snažili s výsledkem něco udělat, jenže ze závaru přišel třetí gól Leštiny. „V tu chvíli bylo hotovo. I když jsme také měli šance, tak to byl zmar. Nic se nám nedaří, a čekáme na konec podzimu jako na smilování," dodává Hlávka.
Góly: 18., 24. a 73. Štros (druhý z PK), 55. Piskač, 87. Mišovic. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas 0:2. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Pajer, Čáslavský, Forejt – Prchal, Piskač (76. Čejka), L. Aubrecht, Bárta – Štros (83. Kšíkal), Mišovic.

POHLED – H. BOROVÁ 2:1

Zápas o naději sehrál Pohled doma v okresním derby proti předposlední Havlíčkově Borové. V Prvním poločase byli domácí lepším týmem a hned ve čtvrté minutě se mohli radovat, kdy se trefil Janďourek. Na pohledských hráčích byla vidět chuť a vůle získat tři body, bohužel do poločasu se jim druhý gól vstřelit nepodařilo, i když šance na to měli. Zejména šance Michala Sobotky, Rérycha a Janďourka po gólu přímo volaly. Komplikace přišla po hodině hry, kdy se po druhé žluté nechal vyloučit Freudenreich. Naštěstí se zanedlouho znovu prosadil Janďourek, který zvýšil na 2:0. Hosté následně Pohled zatlačili, ale stačili pouze tři minuty před koncem snížit zásluhou Antla.
Góly: 4. a 67. Janďourek – 87. Antl. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (61. Freudenreich). Diváci: 130. Poločas: 1:0. Pohled: Vašíček – Martin Sobotka, Pospíchal, Krpálek, Siebenbürger – Rérych (90. Miřátský), Drlík, Freudenreich, Gruber (61. Klement) – Michal Sobotka, Janďourek (83. Hospodka). H. Borová: Pavel Veselý – Adam (69. J. Veselý), A. Chlubna, Blažek – J. Chlubna, Kučera, Béna, Petr Veselý, Z. Frühbauer – Šrámek (46. Pecha), Rakušan (61. Antl).