Bojovné utkání nakonec skončilo výhrou světelské Bohemky 2:0.

I. A TŘÍDA, SKUPINA A
SVĚTLÁ N. S. – ŠTOKY 2:0
Hosté přijeli do Světlé s obrannou taktikou, když se snažili hrozit pouze z brejkových situací. Proto, kdo čekal záživný fotbal, tak musel odcházet ze stadionu hodně zklamaný, protože byl viděn pouze velký boj na úkor fotbalu. Přesto se k prvnímu pokusu ohrozit branku dostali hosté, střela Aleše Dáni šla vedle. Potom přišla pětiminutovka Světlé, ale z tlaku nic nevytěžili. Po půl hodině hry musel pro zranění odstoupit obránce Štoků Lukáš Stehlík. „Lukáš je pro nás klíčový hráč do zadních řad a jeho zranění mělo vliv na další průběh utkání," přiznal štocký trenér Milan Kubík.

Zápas zlomil Křikava

Po přestávce se ke slovu dostal hostující útočník Žila, jeho bombu vyrazil Adamec na břevno. Čtvrt hodiny před koncem se ke slovu dostal obávaný kanonýr Křikava. Ten si naběhl na rohový kop Karla a hlavou poslal Světlou do vedení.
„Domácí měli spoustu standardních situací, které se nám dařily ubránit. Gól z rohu byl šťastný. Křikavovi míč spadl na krk nebo hlavu a odrazilo se to do brány," smutnil Kubík. V 80. minutě přišel pro Štoky další nepříjemný okamžik, když si natrhl lýtkový sval gólman Oldřich Uhlíř.

„Olda nám bude chybět už celý podzim. Na prohru nemělo naše soustředění ve sklípku vliv, to bylo v pořádku. Zápas rozhodlo právě zranění Stehlíka a Uhlíře," měl o prohře jasno kouč Štoků.

V brance Uhlíře nahradil dorostenecký gólman Tomáš Kubát a premiéru si asi představoval trochu jinak, proto Karel ho následně překonal přímo z rohu a dal výsledku konečnou podobu.

„Byl to fotbal o důraznosti a bojovnosti. Štoky v některých momentech byly až moc důrazné, ale mrzelo mě na nich, že kouskovaly hru," nechal se slyšet světelský trenér Miloslav Kafka. Fotbalisté Světlé si tak po výhře upevnili první místo v tabulce.