PELHŘIMOV B – SVĚTLÁ  4:2
Za favorita platili o postup bojující hosté. V 5. minutě po rohu zaváhala pelhřimovská obrana a důrazný Štros dostal svůj tým do vedení. Zvýšit mohl Pohnětal, ale z dobré pozice mířil vedle. Dobře hrál  Krtek. Po jedné z přihrávek Pendla vyrovnal Papež. Ten  vzápětí nastřelil i břevno. Do přestávky upravil hlavou na 2:1 Zabloudil a v nastaveném čase přidal třetí pelhřimovský gól Hák. Druhé dějství bylo festivalem zahozených příležitostí, v čemž především vynikali hosté. Drbat hlavy si museli hlavně Křikava a Štros.
Pelhřimov udeřil po další rychlé akci, Háka vyzval ke skórování Krtek. Vzápětí opět Štros v koncovce předvedl absolutní zmar, když netrefil zblízka prázdnou branku. Jeho zaváhání napravil pět minut před koncem střelou Čuřík.
Góly: 23. Papež, 38. Zabloudil, 45+1. a 74. Hák– 5. Štros, 85. Čuřík. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Poločas: 3:1. Světlá n. S.: Adamec – Dvořák, Valenta (71. Sobek), Náděje, Císař, Jelínek, Pohnětal, Pecha (46. Čuřík), Karel, Štros, Křikava.

HABRY – H. BROD B 1:4
Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale stále je trápí proměňování šancí. Ve 34. Minutě vyrobil hrubku Vavřička a Petřík prostřelil Krátkého. Po přestávce využili hosté dalšího zaváhání, když se po centru Sůva na zadní tyči prosadil Petřík – 0:2. V 69. minutě Haberští chybovali v rozehrávce, využil toho Sůva a přidal třetí gól. Za minutu snížil Kudláček, ale ten samý hráč neudržel nervy na uzdě a musel po červené do sprch. V závěru pojistil výhru Brodu Beran.
Góly: 70. Kudláček – 34. a 49. Petřík, 69. Sůva, 88. Beran. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (79. Kudláček). Diváci: 30. Poločas: 0:1. Habry: Krátký – Hájek (61. Reiter), Janouch, Vavřička, Kvanka – Kudláček, Vrdský (80. P. Bártík), Korel, Michal – Vlček, Toma (J. Bártík). H. Brod B: Koudelka – Havel, Vrba, Koblížek, Mišta – Hejkal, Sůva, Báča, Udržal – Petřík, Beran.

ŠTOKY – LEDEČ N. S. 2:2
Fotbal nevalné úrovně. Míč létal více vzduchem, než by ho hráči měli na kopačkách. Po půlhodině hry Klaus fauloval ve vápně Aleše Dáňu a Buben penaltu proměnil.
O pět minut později špatně vyběhl Kubát a Klaus ho přehodil – 1:1. Po přestávce šla Ledeč střelou Vávry do vedení, ale za tři minuty zachránil remízu Michal Dáňa. V závěru diváci viděli i tři červené karty, v emocích se nechali vyloučit bratři Dáňové i ledečský Příhoda.
Góly: 34. Buben (PK), 57. M. Dáňa – 39. Klaus, 54. Vávra. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:3. ČK: 2:1 (90. M. Dáňa, po utkání A. Dáňa – 90. Příhoda). Diváci: 40. Poločas: 1:1. Štoky: Kubát – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Vodička – Stehlík, Kubík, A. Dáňa, Žíla (70. Bulant) – Buben, Lóži (60. Havel). Ledeč n. S.: Vavřička – F. Gramer, Janovec, Příhoda, J. Gramer – Machala, Geher, Slavětinský (63. Lebruška), Vávra – Pajer, Klaus.

VĚŽNICE – BEDŘICHOV 1:2
Začátek utkání byl oboustranně opatrný. Ve 26. minutě zápasu dostal Havlíček nádhernou kolmici od Kölbla a proti Šáňovi byl úspěšný – 1:0. Potom se v šanci objevil Šejstal, ale netrefil. Pak přišel trest, hlavou se prosadil Paulík. Po přestávce uviděl druhou žlutou kartu Staněk a byl přísně vyloučen. Hosté převahu využili. K míči se dostal Kolman a prostřelil Šrámka.
Góly: 26. Havlíček – 31. Paulík, 62. Kolman. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (50. Staněk). Diváci: 60. Poločas: 1:1. Věžnice: Šrámek – Čaloud (57. Prokš), Kunc, Martínek, Fikej – Havlíček (57. Neuvirt), Staněk, Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Kölbl.

DOBRONÍN – POHLED 1:1
Od prvních minut se domácí tlačili do branky hostí a brankář Pohledu se měl co ohánět. Co ale naplat, když domácí o dobré produktivitě ani nepřemýšleli a po první šanci hostů už prohrávali 0:1. Slanař se vydal na ojedinělý útok a falšovanou střelou vyklepal síť za Růžičkovými zády. Druhý poločas se sice hnali domácí za vyrovnáním, ale opět ztroskotali na své vlastní koncovce. Vyrovnat se jim ale nakonec podařilo. Kalců prudkou ranou uspěl. V závěru měli ještě šanci hosté, vychytal je ale Chvátal a zachránil bod.
Góly: 80. Kalců – 28. Slanař. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Klement – Slanař, Doležal, Mach (65. Hofer), Moučka (71. Bartoš) – Zich, Janďourek.

PŘIBYSLAV – SPEŘICE 2:1
Domácí do utkání vstoupili aktivně a udávali tempo. Odměnou jim byl úvodní gól. V 17. minutě Flekal uvolnil Krčála a ten zavěsil – 1:0. To přibyslavské fotbalisty uklidnilo a ve 28. minutě vedli už o dvě branky. Po faulu na Flekala penaltu proměnil Škacha. Jenže pak Přibyslav polevila a Speřice dokázaly snížit. Ze standardní situace se prosadil Nenadál. „Bylo to oboustranně špatné. Za body jsem rád, ale s předvedenou hrou spokojený nejsem," řekl domácí trenér Ctibor Křepinský.
Góly: 17. Krčál, 28. Škacha (PK) – 40. Nenadál. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 0:1. Diváci: 160. Poločas: 2:1. Přibyslav: Klement – Teml, Svoboda, Smejkal – Pochop (55. Vykoukal), Strašil, Krčál, Němec, Flekal (79. Kunc) – Vopršal, Škacha.

CHOTĚBOŘ – HUMPOLEC B 6:0
Souboj prvního s předposledním skončil už po úvodní čtvrthodině, kdy Chotěboř s přehledem vedla 3:0. Skóre otevřel po individuální akci a Čáp. V 9. minutě centr na vápně zpracoval Sommerauer a trefil přesně k tyči. Následovala Dvořákova trefa a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Gólman Brávek se provinil, když neudržel balon, a daroval Bělouškovi čtvrtý gól. Na 5:0 už ve 27. minutě zvýšil Jiří Hlaváček. Skóre se naposledy měnilo v 70. minutě po střele Martina Odvářky.
Góly: 4. Čáp, 9. Sommerauer, 14. Dvořák, 21. Běloušek, 27. Jiří Hlaváček, 70. M. Odvářka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Diváci: 150. Poločas 5:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, M. Čapek, Jan Hlaváček (65. Kohout) – Běloušek Sommerauer, Dvořák (45. Dvořák), Jiří Hlaváček (57. Tůma) – Kaplan, M. Odvářka.