DOBRONÍN – POHLED 6:0

Začátek byl opatrný a nervózní a do první šance se dostali hosté, ale neuspěli. Pak Dobronín zatlačil na pilu, měl spoustu rohů a standardek, ale skóre se dlouho neměnilo. Gólově se zadařilo až díky Mackovi, od kterého se míč odrazil do branky. Sobotní zápas dostal jednoznačný směr na začátku druhého dějství. Po krásné akci a centru Pospíchala se trefil Horáček, chvilku po něj se parádně opřel do míče i Macek – 3:0. Po hodině hry neuhlídali hosté Štefka, a zanedlouho ani Zamazala. V závěru podtrhl výhru svého týmu Padrnos.
Góly: 21. a 51. Macek, 49. Horáček, 67. Štefko, 71. Zamazal, 90. Padrnos. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Poločas 1:0. Pohled: Vašíček – Pospíchal, Siebenbürger, Sobotka (80. Miřátský), Krpálek – Šnobl (53. Hospodka), Rérych, Klement, Gruber (36. Janďourek), Hospodka – Drlík.

H. BROD B – LEŠTINA 1:0

K vidění na chotěbořské umělé trávě byl bojovný zápas, plný soubojů, který nepřinesl příliš mnoho šancí. Útoky končily téměř všechny před vápnem. Jediná branka utkání padla v 70. minutě, kdy se po rohu nejlépe zorientoval ve skrumáži Peřina a vstřelil vítězný gól.

„Soupeř byl fotbalový. Byl to remízový zápas, ale nám se podařilo vstřelit branku. Možná jsme chtěli o malinko víc, a proto jsme si odvezli všechny tři body. Byl to typický první zápas po zimě. Bylo vidět hodně nepřesností," řekl brodský kouč Josef Fikar.
Góly: 70. Peřina. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváci: 111. Poločas: 0:0. H. Brod B: Vaněček – Svoboda, Molák, M. Báča, Halák – J. Henek (64. Peřina), Látera, Pazderka, Sůva – Burjetka (46. Němec), Fišer (57. L. Báča). Leština: Novotný – T. Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Pajer (53. Štros) – Prchal, Karel, Piskač, Císař – Forejt, Mišovic.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ B 1:1

Před dobrou diváckou návštěvou se hrála celkem vyrovnaná partie. Domácí byli v prvním poločase nebezpečnější a také se ujali ve 29. minutě vedení, když Morava přesně mířenou střelou prostřelil Vykoukala. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a hned ve 47. minutě se jim povedlo vyrovnat pěknou střelou Marka Somerauera. Poté hra upadla do průměru, a i když se obě mužstva vytvořila několik šancí, utkání skončilo spravedlivou remízou.
Góly: 29. Morava – 47. Somerauer. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:5. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Vykoukal – Neuvirt, Čapek, Málek, Tůma, Ledvinka (46. Pfeffer), Běloušek, Somerauer, Chlad, Odvářka, Krédl (69. Doležal).

SVĚTLÁ N. S. – H. BOROVÁ 4:3

Domácí nastoupili do utkání velmi dobře, když už ve 12. minutě šli do vedení. Po centru se ve skrumáži dostal k balonu Dibelka a otevřel skóre. Po něm Čuřík nastřelil tyč, ale o tři minuty později už se síť opět rozvlnila. Do poločasu si ještě Světlá vedení upevnila, když se trefil mladý Novák. Po změně stran se prosadil po spolupráci s Muzikářem střelec Křikava a vypadalo to, že je zápas rozhodnutý. Ovšem chyba lávky. Domácí přestali hrát a zachraňující se hosté započali stíhací jízdu. Nejprve Němec křižnou střelou snížil, poté stejný hráč ze skrumáže přidal druhý gól, po stejné situaci se v 88. minutě prosadil Blažek. Pak na poslední chvíli zachraňovali na malém vápně tři body Petrus s Vodičkou, když z protiútoku Křikava neprostřelil borovského brankáře, tak tři body zůstaly Sklářům.
Góly: 12. Dibelka, 20. Čuřík, 43. Novák, 67. Křikava – 69. a 75. Němec, 88. Blažek. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Světlá n. S.: Adamec – Čuřík (58. Muzikář), Petrus, Pohnětal, J. Valenta – Vodička, Novák, Karel, Vaňásek – Dibelka (40. D. Valenta), Křikava. H. Borová: Pavel Veselý – Sobotka, A. Chlubna, Kučera, Blažek – J. Veselý, Béna, Antl (54. Němec), Z. Frühbauer – Petr Veselý, Pecha.