MÍROVKA – ČERNÍČ 1:1

Mírovka nastoupila bez tří hráčů základní sestavy, hosté vbyli posíleni o exligistou Lovětinským. Od začátku se hrál svižný fotbal. Gólu se diváci dočkali až po přestávce, kdy se nejdříve trefil hostující Janoušek po závaru před Bradáčem. O vyrovnání se postaral Šimon z pokutového kopu po faulu na Kaplana. Rozhodnou mohl Lacina, ale jeho hlavičku gólman reflexivně vyrazil.
Góly: 76. Šimon (PK) – 49. Janoušek. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 5:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Mírovka: Bradáč – Martínek, Šimon (89. Rázl), Rásl, D. Dvořák – Semelka, Netopilík, Zacha, Lacina – Kaplan, Velfl (68. P. Dvořák).

LÍPA – TIS 1:4

Tis v Lípě nevyhrál sedm let a od začátku bylo na hostech vidět, že tuto sérii chtějí utnout. Nejdříve je musel ve dvou případech podržet Havel. Ve 36. minutě se na druhé straně prosadil Vacek. Na jeho trefu vzápětí odpověděl Fejt, ale do poločasu přidal Vacek svůj druhý gól a vedení navýšil Zezulák. Po přestávce byl nejdříve vyloučen domácí Špiňar a konečnou podobu výsledku dal Radil.
Góly: 41. Fejt – 36. a 42. Vacek, 45. Zezulák, 75. Radil. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:5. ČK: 1:0 (61. Špiňar). Diváci: 80. Poločas: 1:3. Lípa: Vašák (65. P. Souček) – Michal Fejt, Prokš M., Souček R., Marek Fejt, Sláma (57. Rosecký), Kříž, Špinar, A. Kutlvašr, J. Prokš (83. Mareš), J. Kutlvašr. Tis: Havel – Mišta, Bárta, Mareš, M. Kozlík – Rosecký, Zezulák, Kafka (74. Radil), Vacek – Josef Novotný st.(65. Chlad), Josef Novotný ml.(78. T. Kozlík).

KOSTELEC – CHOTĚBOŘ B 2:1

Mladý výběr Chotěboře svého hostitele nemile překvapil už ve 3. minutě, kdy dokázal využít rychlého výpadu, míč putoval mezi beky na neběhnutého Krédla, který neomylně zavěsil. Po přestávce už dominoval domácí tým, který tápas otočil ve svůj prospěch.
Góly: 56. Nikodým, 84. Kružík – 3. Krédl. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas 0:1. Chotěboř B: Chalupa – Šimon (40. Fiala), Čapek, Ďoubal, Dočkal – Tůma, Novák (62. Janda), Ondráček, Turek (43. Ledvinka) – Koutný, Krédl.

BUDÍKOV – ŠTOKY 2:2

V Budíkově byl k vidění vyrovnaný a bojovný fotbal. V první půli nedal vyloženou šanci Sadský a soupeř se k ničemu nedostal. Druhý poločas ovládly Štoky. V 53. minutě dobře odcentroval Šprla a Lóži hlavou mířil přesně. O chvíli později se po rychlém protiútoku trefil také Prokš a zdálo se, že Štoky míří za vítězstvím. Domácí se ale nevzdali a po přihrávce Prokopa vykřesal jiskru naděje obránce Bláha. A Budíkov se nakonec dočkal i vyrovnání. Po centru Čekana rozhodl o zasloužené remíze Sadský.
Góly: 69. T. Bláha, 81. O. Sadský – 53. Lóži, 58. Prokš. Rozhodčí:Hanzl, ŽK: 4:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Štoky: Exner – Mixa, Gleixner, Stehlík, J. Kubát – Havel, Dáňa, Šprla (70. Holík), Prokš – Žila, Lóži.

KOŠETICE – HERÁLEC HB 1:0

Košetice si v domácím prostředí znovu vyskočili na jednoho ze spolufavoritů soutěže a opět byl rozdílovým mužem Pavel Papež. Před čtrnácti dny šokoval pět minut před koncem Kostelec, nyní rozhodl zápas v 80. minutě. Domácí tak byli stoprocentní i ve svém druhém domácím střetnutí.
Gól: 80. Papež. Rozhodčí: Ryšánek, ŽK: 1:2. Diváci: Poločas: 0:0. Košetice: Jíša – Kadlec (55. Tržil), Dvořák, T. Vejsada, J. Vlk – Paťha, A. Vejsada, Hanousek, V. Vlk – Papež, Bejček. Herálec: Nermut – Ulrich, Hrala, Paclík, Stojan – Josef Pátek, Kohout, Král, Filipský – Bube, Jakub Pátek (54. Dvořák, 64. Stojan).