HUMPOLEC B – H. BOROVÁ 1:4
Domácí nenavázali na dobré jarní výkony, byli horším týmem. Hosté je přehrávali kombinačně, navíc Humpolečtí dělali chyby v defenzívě. Po jedné z nich ve 32. minutě inkasovali. Přečíslení tří na jednoho proměnil v gól Rakušan. Po přestávce se domácí sice zlepšili, ale chyb při bránění se nevyvarovali. Na 2:0 zvýšil P. Veselý.

Ačkoliv pak snížil dorážkou Štěpán, obrat se nekonal. Góly Fikara a Šrámka z penalty nechaly domácím dopít kalich hořkosti až do dna.
Góly: 52. Štěpán – 32. Rakušan, 49. P. Veselý, 68. Fikar, 72. Šrámek (PK). Rozhodčí: Toman. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (62. Kučera). Diváci: 100. Poločas: 0:1. H.Borová: Vymetal – Rakušan (55. Toman), L. Kučera, Fikar, J. Veselý, P. Veselý, Šrámek (87. Fren), Chlubna, Sobotka (82. A. Fruebauer), P. Kučera, Z. Fruebauer.

KOŠETICE – LEŠTINA 1:0
Hosté přijeli do Košetic v roli favorita a od prvních minut to také potvrzovali.

Domácí se nemohli dlouho dostat do tempa a hrozili pouze z několika standardních situací. Ve druhé půli se ale karta obrátila a Košetičtí byli o poznání lepším týmem. O výsledku rozhodl v 82. minutě Bystričan, když se prosadil střelou z vápna mezi dvěma obránci.
Gól: 82. Bystričan. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Leština: Jelínek – Aubrecht, J. Vroněk, Staněk, M. Vroněk, Forejt, Aubrecht (83. Hospodka), Karel, Bárta (80. Prášek), Piskač, Mišovič (53. Sobek).

PACOV B – KOŽLÍ 1:1
Hostům patřil úvod zápasu a brzy se radovali i z gólu. Po rohovém kopu ve 3. minutě skočil míč stoperovi Pacova na stehno a do branky ho dorazil Mikula.

Kožlí bylo v prvním poločase aktivnější, ale vedení už nenavýšilo. Po přestávce se karta otočila.

Ve 47. minutě se po rohu krásně pověsil do vzduchu Maršík a vyrovnal. Následoval tlak Pacova, který ovšem vítěznou branku nepřinesl. a Kožlí si tak odvezlo cenný bod. „Po prvním poločase bych bod bral, ale za druhý jsme si zasloužili vyhrát. Soupeř už jen odkopával míče," prohlásil kouč Pacova Miroslav Kabíček.
Góly: 47. Maršík – 4. Mikula. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 4:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Makovec, Brzoň, Pokorný (36. Plesl), Radoš, Voplakal, Mikula (81. Procházka), Šimek, Makovec, Trpišovský.

TIS – BUDÍKOV 1:1
Hrál se vyrovnaný fotbal, který moc ke koukání nebyl. Gólové situace byli k vidění až po přestávce. Nejdříve si na roh Krajíčka naběhl Kučera, a ten vymetl šibenici Bláhovi branky.

Domácí ovšem zápas do vítězného konce nedotáhli. Devět minut před koncem trefil Kučera při odkopu Roseckého a od něj se míč dokutálel za brankovou čáru – 1:1. „Zasloužená remíza, ani jeden soupeř si nezasloužil vyhrát, řekl předseda Tisu Kozlík.
Góly: 62. Kučera – 81. vlastní Rosecký. Rozhodčí: Křížová. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Tis: Chudoba – Kučera, Dobrý, Rosecký, Blažek – Bláha, J. Benák, Krajíček, Vacek – Sojka, M. Vacek (66. Vala, 77. Halama).

HABRY – LUČICE 1:1
Klíčový moment souboje přišel ve 43. minutě, kdy domácí Michal neproměnil pokutový kop. Po přestávce si sice Pavel Bártík před brankou narazil s Holíkem, který se trefil přesně k tyči, na výhru to však nestačilo. Lučice využila v 79. minutě chyby v obraně a po brejku do protipohybu gólmana střílel Beránek.
Góly: 57. Holík – 79. Beránek. Rozhodčí: Nechvátal: ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Habry: Krátký – Rajter, Vavřička, Danouch, J. Bártík – P. Bártík (75. Kvanka), Korel, Vrdský, Vlček – Holík, Michal. Lučice: Šimánek – Beránek, Pavlík, M. Lančarič, Jonáš (20. Doležal) – Nedoma, Blažek, Mazuch (85. Cůlka), Herman – Pecha, P. Lančarič.

LÍPA – N. RYCHNOV 1:1
Lípa dokázala na vlastním hřišti nad lídrem I. B třídy z Nového Rychnova uhrát cenný bod. Od prvního poločasu sice prohrávala, když se míč po autovém vhazování dostal před branku a po sérii odrazů od tyče jej dokázal Martin Faltýnek dopravit za brankovou čáru.

Ve druhé části však domácí zabrali a v posledních minutách vzali nerozhodný stav zpět. Hrdlička po křídelním útoku našel na hranici malého vápna Fejta, který se nemýlil.
Góly: 82. Fejt – 23. Faltýnek. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Lípa: Vašák – Bouda, Prokš, Bouchner, Fejt – J. Kutlvašr, Souček (A. Kutlvašr), Havel, Kříž – Vácha, Hrdlička.