Pohledský Tomáš Šnobl rozhodl o třech bodech pro Pohled v Pelhřimově a Leština se radovala v Bedřichově.

H. BOROVÁ – LUKA N. J. 1:4

Havlíčkova Borová vstoupila do zápasu velmi špatně, kdy se ve třetí minutě prosadil Hrdlička. Následně se v poli hrál vyrovnaný fotbal, ale domácí se do šancí nedostávali. Po čtvrt hodině hry vyrobili domácí další chybu, kterou využil Hitnaus. Do poločasu mohl snížit Klimeš, ve své šanci ovšem neuspěl. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Hosté byli lepší na míči, Borová doháněla fotbalovost bojovností, ale na soupeře to nestačilo. Dvěma góly uzavřel hattrick hrdlička a za stavu 0:4 se podařilo snížit Klimešovi.
Góly: 74. Klimeš – 3., 53. a 64. Hrdlička, 14. Hitnaus. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. H. Borová: Jonák – L. Kučera, A. Chlubna (73. Cacek), Blažek, Šmíd – Janáček, P. Kučera, Béna (55. A. Frühbauer), Dvořák – Hospodka (55. J. Chlubna), Klimeš.

VĚŽNICE – LEDEČ N. S. 2:2

V prvním poločase byli hosté jasně lepší, domácí si vypracovali pouze jednu standardní situaci. Ve 36. minutě se Ledeč dostala k trestnému kopu, který zahrával P. pešek a zaskočil domácího gólmana Drahoše. Po přestávce hosté nadále měli tlak, který korunovali v 75. Minutě, kdy navýšil vedení Ledče jejich hrající trenér Martin Turek.

Deset minut před koncem si Věžnice vypracovala strandardní situaci, k ní se postavil Šejstal a po teči ledečského hráče se mu podařilo snížit na 1:2. Domácí začali hrát na riziko, což se jim v poslední minutě vyplatilo. Po dlouhém autu Chalupníka se podařilo vyrovnat opět Šejstalovi.
Góly: 80. a 89. Šejstal – 36. P. Pešek, 75. Turek. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Věžnice: D. Drahoš – Dymáček, A. Drahoš, Fikejz, Chvátal – Kaňka (70. Prokeš), Neuwirt (90. Cakl), Kocourek, Chalupník – šejstal, Pertlíček. Ledeč: Vitiska – Kuja (84. J. Pešek), P. Pešek, Prchal (81. Šotola), Vladyka – Machala, Turek, Nepovím, J. Gramer – Voplakal, Bláha (66. F. Gramer).

BEDŘICHOV – LEŠTINA 0:1

Domácí začali nátlakovou hrou, vytvořili si dvě šance, které však Cvach s Kolmanem neproměnili. A tak po necelé čtvrthodině přišel zákonitý trest v podobě vedoucího gólu hostů.

Po dlouhém autovém vhazování a nedorozumění v obraně domácích se prosadil Prchal. A jak se později ukázalo, byl to jediný střelec zápasu. A to i přesto, že v další fázi utkání se ráz zápasu nezměnil. Bedřichov byl nebezpečnější, jenže před brankou Novotného se prosadit nedokázali.
Gól: 14. Prchal. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:2. Diváci: 17. Poločas 0:1. Leština: Novotný – Mišovic (87. Havel), Proněk, Čáslavský, Forejt – Prchal, Čejka, Pajer, Aubrecht – Poul, Karel.

KAMENICE – HABRY 3:1

Zápas jen potvrdil lepšící se formu kamenických fotbalistů. Ti byli po většinu utkání lepším týmem a už v 16. minutě šli zásluhou D. Hadače do vedení. Habry sice rozjásal vyrovnáním Bělák, ale radost v táboře hostů měla jepičí život. Trvala jen dvě minuty, pak vrátil domácím náskok A. Kos. I po přestávce se hrálo za převahy Slovanu, výhru pojistil svou druhou trefou v zápase D. Hadač.
Góly: 16. a 75. D. Hadač, 33. A. Kos – 31. Bělák. Rozhodčí: Denev. ŽK: 3:4. Diváci: 110. Poločas: 2:1. Habry: Novotný – L. Vavřička, Janouch, Bernat, Stránský, J. Vavřička (74. Řezníček), Korel, Vlček, Bělák (46. Desenský), Příbramský (46. Fanta), Melechovský.

PELHŘIMOV B – POHLED 0:1

Předposlední Pohled brzy zjistil, že není v Pelhřimově bez šancí na bodový zisk. Domácí hráli vlažně, chyběl jim důraz i pohyb. Ve 14. minutě dostal Šnobl dostatek času i prostoru, že mohl zamířit k tyči, brankář Dvořák byl zcela bez šance zasáhnout. Juniorka pak přidala na tempu, ale v prvním poločase toho z fotbalové abecedy moc nepředvedla. Skórovat mohl ve 42. minutě po hrubce stopera skórovat Hložek, jenže nadějný útok mu pokazil včasným vyběhnutím brankář Růžička.

Ve druhém poločase už to byl jen boj, kterému na obou stranách chyběla především přesnost. Vyrovnání se mohl dočkat Pakosta, jenže to by nesměl zblízka trefit Růžičku. Hosté vyráželi do protiútoků zřídka, ale v 71. minutě měli šanci z kategorie gólových. Slanaře však vychytal Dvořák.
Gól: 14. Šnobl. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Eis, Šnobl (78. Martin Sobotka), Slanař, Klement, Gruber, Venc, Žeguc, Michal Sobotka, Freudenreich, Janďourek.