Hned v prvním zápase dala Ledeč jasně najevo, kde se chce pohybovat, v Lučici vyhrála vysoko 4:0 a doma smázla Kostelec rovněž o čtyři góly 5:1. Ve třetím zápase si přivezla tři body ze hřiště Jiřic.

To Tis začal porážkou na chotěbořském béčku 3:0 a v Humpolci rovněž s béčkem uhrál bezbrankovou remízu. Výhry se Tis dočkal až ve třetím kole, kdy doma porazil Budíkov, ale v minulém týdnu prohrál 3:2 ve Štokách.

Oba soupeři vyznávají technický kombinační fotbal, tak se diváci mohou v neděli v Tisu od 16 hodin na co těšit.

Bez Kafky

„Bude nám chybět Kafka, který se nechal nesmyslně vyloučit. Místo něj nastoupí Mišta, který minule z pracovních důvodů chyběl. Jinak sestava bude stejná," prozradil trenér Tisu Petr Uhlíř.

A co by podle Uhlíře mělo na Ledeč platit? „Určitě kvalitní defenzivní činnost a musíme dávat samozřejmě góly. Prvořadý úkol bude nedostat gól a věřím, že se nám povede nějaká brejková situace," dodává Uhlíř.

Spokojenost zatím vládne u ledečského trenéra Martina Turka.

„Sezonu jsme zahájili dobře. Z Tisu máme respekt, ale rozhodně se ho nebojíme. Určitě si musíme pohlídat útočníka Bláhu a samozřejmě herní kvalita je u Mišty a ikony Míly Kozlíka. Myslím, že se bude hrát oboustranně velmi kvalitní utkání," říká Turek.