MSDD – SKUPINA D
STARŠÍ DOROST
BŘECLAV – H. BROD 2:1
Starší dorostenci se museli v Břeclavi obejít bez gólmana Soukala, Berkyho, Kubáta a jeho snahou bylo neprohrát. Domácí tým se od počátku tlačil do útoku a první šanci si vypracoval v páté minutě zápasu, když osamocený břeclavský hráč střílel vedle Žáčkovy svatyně. Potom brodští hráči hru v poli vyrovnali, ale šance nepřicházely na obou stranách.

Až ve 24. minutě se brodská obrana dopustila taktické chyby a tu domácí trestali – 1:0. O tři minuty později byl ve vápně faulován Prokš, ale k údivu všech viděl žlutou kartu za simulování.

Potom si hosté vypracovali tři slibné šance (2x Prokš, Krejdl), ale bez využití. Vyrovnat se podařilo až v 55. minutě Štědrému, který za pomocí větru skóroval přímo z rohu. Otočit výsledek mohl vzápětí Švec, ale jeho střele chybělo pár centimetrů. V 67. minutě se domácímu celku povedla rychlá akce, kterou zakončili gólově – 2:1. O vyrovnání se snažil krásnou střelou Pazderka, ale ani on nebyl v zakončení přesný. V závěru mohla Břeclav ještě vítězství pojistit, ale Žáček svůj tým podržel.

„Doplácíme na taktické chyby v bránění. Jinak naše hra není špatná. Připsali jsme si další zbytečnou porážku," smutnil brodský trenér František Souček.
Gól H. Brodu: 55. Štědrý. Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0. H. Brod: Žáček – Molák, Horák (29. Vendl), Špiňar, Hofrichter – Švec, Pazderka, Štědrý (70. Halák), Henek – Krejdl, Prokš (80. Tuhý).

MLADŠÍ DOROST
BŘECLAV – H. BROD 0:4
Brodský tým vstoupil do utkání s obrovskou chutí, což se projevilo i na jeho hře. Domácí stačili držet krok pouze deset minut. Potom vstřelil Polívka úvodní gól a hráči Slovanu soupeře jasně přehrávali a do poločasu se ještě podařilo zásluhou Horna a Horáčka výsledek navýšit.

Po přestávce měli hosté ještě několik šancí, ale šanci už jenom využil nejlepší hráč na place Adam Polívka, který dal výsledku konečnou podobu.

„Zápas se nám vydařil, potěšila mě perfektní obrana, která zatím dostala nejméně branek v celé soutěži," byl spokojený kouč Tomáš Bárta.
Góly: 12. a 63. Polívka, 21. Horn, 27. Horáček. Rozhodčí: Strouhal. ŽK: 0:4. Poločas: 0:3. H. Brod: Bezděk – Vendl (62. Štědrý), K. Svoboda, Báča (51. Burjetka), Halák – Tuhý, Polívka, Pleva – Prchal, Horáček, Horn.