MÍROVKA – ŠTOKY 3:0

Vše podstatné se Mírovce odehrálo v prvním poločase a hlavním hrdinou byl Jan Kaplan. Ten se poprvé prosadil už v páté minutě po přihrávce Valáška. V 9. minutě se hosté propracovali k pokutovému kopu, který ovšem Lóži neproměnil a nechal vyniknout Beděru. Po čtvrt hodině hry se pokutový kop kopal i na druhé straně, který Kaplan s přehledem proměnil. Před odchodem do kabin Kaplan zkompletoval čistý hattrick, opět po přihrávce Valáška. Ve druhém poločase se toho na hřišti už moc neudálo, domácí si v klidu došli pro tři body.
Góly: 5., 16. a 44. Kaplan (druhý z PK). Rozhodčí: Podoba. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (75. Havel). Diváci: 90. Poločas: 3:0. Mírovka: Beděra – Rásl, Martínek, Netopilík, Kaplan – Freudenreich, Lacina (86. Mach), Böhm (81. Berky), Němec (83. Semelka) – Valášek, Zet. Štoky: Kubát – Miksa, Gleixner, Havel, A. Dáňa – Fic, Šprla, Matejka (77. Zeman), Holík – Podrázský, Lóži.

KOSTELEC – LÍPA 8:2

Začátek byl hodně divoký, o čemž svědčí dva obraty během sedmnácti minut! Poprvé vedl Kostelec, pak se uvedli dvěma góly hosté, a stejnou mincí vzápětí opláceli domácí. „Klíčový moment byla branka na 3:2 a vstup do druhého poločasu, kdy jsme dali čtvrtý gól," říká nový trenér Kostelce David Votava, který po pár dnech v novém klubu mohl slavit vysokou výhru. Jeho svěřenci totiž druhé dějství ovládli, a činili se i střelecky. „Byla jen otázka času, kdy tu výhru pojistíme, protože bylo vidět, že kluci mají chuť," dodává spokojený trenér Votava.
Góly: 5. Lapeš, 15. Kočí, 17. a 46. Sekan, 56. Doležal, 66. Flégr, 68. Gabrhel, 85. Lukšů – 7. Kříž, 12. Havel. Rozhodčí: Nestrojil. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas 3:2. Lípa: Čech – Prokš, Šimek, R. Souček, Kutlvašr – Kříž, Havel, Špinar (49. P. Souček), Havel – Vendl, Heppner.

H. CEREKEV – ŽDÍREC B 2:5

Hosté si počínali zkušeně, dobře se pohybovali a prvním poločase diktovali tempo hry. Domácí sice zásluhou Kůty srovnali na 1:1, ale převahu Ždírce potvrdili Fajt a dalšími dvěma trefami Malínský. Po přestávce se Horní Cerekev zlepšila, místy měla i více ze hry a zásluhou Duby se vrátila do zápasu. Poslední slovo ale patřilo Malínskému, který v samém závěru přidal svůj čtvrtý gól z pokutového kopu.
Góly: 24. Kůta, 53. Duba – 8., 39., 45. a 89. Malínský (čtvrtý PK), 21. Fajt. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:4. Ždírec nad Doubravou B: Fousek – Cestr, Beran, Němec, Fajt (81. R. Vomela), Jiří Matějka (64. Veselský), Zahradník, Jan Matějka, Bříza, Tlustý, Malínský (90. M. Vomela).

VĚŽNICE – ČERNOVICE 4:0

Domácí předvedli dobrý výkon, který korunovali jasným vítězstvím. Po poločase vedli o jednu branku, kdy brejkovou situaci zakončil Dymáček. Ten po změně stran přidal po podobných situacích jako v prvním poločase další dvě branky. Skóre završil Smutný tři minuty před koncem zápasu. „Ještě jsme další čtyři samostatné nájezdy neproměnili," řekl předseda klubu Bohuslav Chalupník.
Góly: 16., 59. a 71. Dymáček, 87. Smutný. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 3:1. Diváci: 35. Poločas: 1:0. Věžnice: Drahoš – Fikejz, Marek Chalupník, Klement (70. Štohanzl), Petlíček – Smutný, Dymáček (84. P. Kunc), Mottl (87. T. Kunc), Milan Chalupník – V. Kunc, O. Prokeš.

HABRY – TIS 3:4

Po chybě Krátkého se dostal Tis do vedení, ale v 10. minutě po pěkné kombinaci zavěsil Bártík a bylo srovnáno. Ve zbytku poločasu se spíš hrálo na polovině domácích, ale Tis z toho nic nevytěžil. Naopak po prvním rohovém kopu Habrů Vavřička hlavou poslal domácí do vedení. Po změně stran přišla špatná dvouminutovka Habrů. A Tis dvěma rychlými brankami otočil skóre zápasu. Když už to vypadalo, že se domácí dostávají zpět do hry, tak Tis udeřil počtvrté. Habry pak už jen stihly snížit na 3:4.
Góly: 10. Bártík, 33. Vavřička, 79. Bělák – 7. Vala, 57. Hortenský, 58. Krajíček, 75. Vácha. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:1. Diváci: 36. Poločas: 2:1. Habry: V. Krátký – Vavřička, Janouch, Rainiš, Řezníček, R. Krátký (68. Melechovský) – Klouček, Bělák, Fanta (78. Semerád), Bernat – Bártík. Tis: Sojka – Bárta, Vala, Šidlák, Benák – M. Kozlík, Novotný ml. (82. T. Kozlík), Rosecký, Krajíček (70. Vácha) – Hortenský, Miřátský (55. Novotný st.).

HUMPOLEC B – HERÁLEC 9:0

Až nečekaně jednoznačné bylo sousedské derby. Domácím se dařila křídelní hra a rozleptávali obranu Herálce už od začátku. Hned v 1. minutě se trefil Tomovič, po jeho přihrávce přidal vzápětí druhý gól Kříženecký. Po další křídelní akci skóroval Beránek a v 7. minutě to bylo už 3:0. Definitivní rozhodnutí měl na kopačce Beránek, ale po půlhodině neproměnil penaltu. Pak se za zraněného M. Podobu dostal na hřiště Z. Štěpán a ve druhém poločase nastřílel hattrick. Kvalitní hru domácích navíc podtrhl dvěma trefami Málek a jednou Beránek.
Góly: 1. Tomovič, 6. Kříženecký, 7. a 49. Beránek, 59., 66. a 71. Z. Štěpán, 65. a 77. Málek. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Herálec HB: Žáček – Ulrich (67. M. Stojan), Klement, L. Stojan, J. Stojan, Kohout, Jakub Pátek (76. Paclík), Ganobjak, Filínský (55. Josef Pátek), Buben, Hrala.