Jak se opět potvrdilo, svěřenci Petra Kuchty musejí v zápasech prohrávat, aby začali hrát, když se dostali do dvougólové ztráty, ale v 87. minutě rozhodl o vítězství kapitán Michal Netopilík.

MÍROVKA – CHOTĚBOŘ B 3:2
Po oťukávací desetiminutovce udeřili prvně hosté. K míči se dostal Koutný a domácí obranou prošel jak nůž máslem – 0:1. Uběhly pouze čtyři minuty a stejná situace se opakovala. Obrana Mírovky si udělala Den otevřených dveří, toho opět využil Koutný, který poslal svůj tým do dvougólového vedení. Po této brance se domácí probudili a začali mít více ze hry.

Po půl hodině hry se z úhlu dostal ke střele Němec, mířil ovšem vedle. O tři minuty později našel Mejstřík výbornou kolmicí Němce a ten se tentokrát nemýlil – 1:2.

Vyrovnání se Mírovka dočkala tři minuty před poločasem. Obránce Rázl našel před brankou dobře hrajícího Němce a ten prostřelil Dobrovolného – 2:2.  Do vedení mohli jít domácí hned po přestávce, ale nejdříve šanci spálil Lacina a hattrick odmítl Němec. V 60. minutě se ke slovu dostal Valášek, branka pro něj byla malá. Hráči Chotěboře nezůstávali pozadu a jejich brejkové situace byly nebezpečné a několikrát se vyznamenal Beděra. Rozhodnutí tak padlo tři minuty před koncem zápasu.

Na rohový kop Michala Semeráda si naběhl Netopilík a hlavou rozhodl o třech bodech.

„Na začátku utkání byli ještě někteří hráči v kabině. Máme vlažné vstupy do utkání, chybí nám agresivita. Ale tento tým ukázal charakter, je silný, ale někteří hráči musí vypít ještě hodně mléka. Máme problémy v obranné fázi celého týmu. Pochvalu zaslouží Němec s Netopilíkem," chválil své svěřence trenér vítězného týmu Petr Kuchta.

Góly: 35. a 42. Němec, 87. Netopilík – 14. a 18. Koutný. Rozhodčí: Culka. ŽK: 0:2. Poločas: 2:2. Diváci: 150. Mírovka: Beděra – M. Semrád, Netopilík, Rázl (90. Dvořák), Semelka – Freundenreich (72. Z. Semerád), Valášek, Šimon, Lacina – Němec, Mejstřík. Chotěboř B: Dobrovolný – Neuvirt, Ďoubal, Haltuf, Turek – Pfeffer, Koutný, Langer, Krédl – Češík, Šimoňák (57. Tůma).