CHOTĚBOŘ – HUMPOLEC 2:1

V prvním poločase byla lepší Chotěboř, vypracovala si dvě slibné příležitosti, které se jí proměnit nepodařilo. Přesto se po pěkné akci dostala do vedení zásluhou Hanouska. Minutu před poločasem se povedla se pěkná kombinační akce i hostům. O vyrovnání se postaral Paťha. Po přestávce hosté přidali, měli více míč na kopačkách, ale do vyložených šancí se nedostávali. Když zápas směřoval do zasloužené remízy, Jiří Hlaváček našel autem Dvořáka, který přihrávkou pod sebe uvolnil Martina Odvářku a ten rozhodl o třech bodech pro domácí.
Góly: 21. Hanousek, 87. M. Odvářka – 44. Paťha. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Chotěboř: Dobrovolný – Čáp, R. Odvářka, Ďoubal, Jan Hlaváček – Bělovský (80. Janda), Dvořák, Somerauer, Jiří Hlaváček (91. Šimon) – Hanousek, M. Odvářka. Humpolec: Kříž – Fikar, Procházka, Maršík, Kopic (46. Alt) – Paťha (72. Kříženecký), Šerý, Kratochvíl (51. Tomovič), Prokop – Kubíček, Dalík. Nejlepší hráči: Hanousek, Jiří Hlaváček – Dalík.

JEMNICKO – OKŘÍŠKY 0:1

V úvodu našel Tesař z přímého kopu Rejthara, který prověřil pozornost Fialy, ale ten byl u tyče včas. Hosté odpověděli nepřesným volejem Dubského. Zbytek poločasu se odehrával mezi vápny bez výraznější šance. Jediný gól zápasu padl těsně před pauzou. Domácí Chalupa namazal Bastlovi, který se dostal do klinče s vybíhajícím Kopečkem. Míč se vrátil k Bastlovi, který zády k brance přihrál nabíhajícímu Jůzovi. Okříšky si po změně stran hlídaly náskok. Branku ohrozil až ke konci střelou ze 30 metrů hostující Tůma, ale jeho pokus těsně minul tyč. V závěru zahrávalo Jemnicko standardní situaci. Morkus ale trefil jen prvního protihráče a poté postupoval z vlastní poloviny na opuštěnou branku Bastl, ale netrefil. Při dalším brejku trefil okříšský útočník břevno, míč se odrazil k dobíhajícímu Morkusovi, od něj zase do tyče a napodruhé uklidil Morkus balon do bezpečí.
Gól: 42. Jůza. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Jemnicko: Kopeček – Máca, Koutný, Bastl, Rejthar – Chalupa (54. Kopeček), Tesař, Nevrkla (84. Smetana), Netrda – Frečka (64. Axman), Morkus. Okříšky: Fiala – Tekal, Brabenec, Dočkal, I. Večeřa – Tůma (75. Široký), Dočekal, Jůza (88. Z. Ryšavý), R. Ryšavý, Dubský – Bastl. Nejlepší hráči: Koutný, Nevrkla – Jůza.

M. BUDĚJOVICE – V. MEZIŘÍČÍ B 2:0

Domácím vyšel úvod a po střele Svobody na vzdálenější tyč se ujali vedení. Poté však měl více práce Klouda, ale poradil si postupně s dotírajícím Svobodou, samostatný únik Součka skončil po zásahu budějovického brankáře rohem a stejně dopadla i dalekonosná střela Boučka po bravurním Kloudově zásahu. Před pauzou zblokoval Svoboda střelu agilního Součka a druhý pokus včasným vyběhnutím eliminoval Klouda. V 50. minutě hlavičku Busty po rohu Duška odvracela velkomeziříčská obrana z prázdné branky. Pak poslal Kyzlink do samostatného úniku Veselého, tomu zabránil ve skórování včasným vyběhnutím Zavadil. V 67. minutě dorážka Kosmáka již mířila do branky, kde obránce Vlk zahrál rukou a uviděl červenou kartu. Následnou penaltu Zavadil Kopečkovi chytil. V 75. minutě Dušek za velkým vápnem poslal míč do sítě podruhé. Závěr patřil Kosmákovi, ale domácí mladíček měl při zakončení smůlu. První střelu vytěsnil s námahou Zavadil na roh a při druhé dorážce měl opět více štěstí hostující gólman.
Góly: 6. A. Svoboda, 75. V. Dušek. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (67. Vlk). Diváci: 70 Poločas: 1:0. M. Budějovice: Klouda – Švanda, Stehlík, Busta, Svoboda – Kyzlink, Veselý, Pařízek (78. Procházka), Dušek (88. P. Benda) – Šplíchal (46. Kosmák), Kopeček. V. Meziříčí B: Zavadil – Malec, Vlk, Polák (46. Bradáč), Bouček – Nevoral (71. Pospíšil), Krčál, Souček, Beran (84. Prchal) – Liška, Svoboda. Nejlepší hráči: Stehlík, Klouda, A. Svoboda.

ŽIROVNICE – SAP. POLNÁ 0:2

V zápase se prosadil favorit, ale je to dáno hlavně lepší střeleckou produktivitou. Hra v poli byla minimálně vyrovnaná. Hosté v první půlhodině své šance zkušeně proměňovali. V 16. minutě se prosadil z trestného kopu Mašek, o osm minut později trestal chybu obrany Slavoje Navrátil. Po přestávce už Sapeli hrozilo jen z protiútoků, hrálo se za trvalé převahy domácích. Největší šance přišly v poslední čtvrthodině a vynikl při nich brankář Herink. Na něm si vylámali zuby Krtek, Dařílek i Drechsler.
Góly: 16. Mašek, 24. Navrátil. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Žirovnice: Dvořák – Drechsler, Mádl, Knotek, P. Houška – Rozporka, Staněk (59. Pokorný), T. Houška, J. Houška (46. Dařílek) – Hřebecký (75. Cajz), Krtek. Sapeli Polná: Herink – Příhoda, Reiterman, Tržil, Takács (72. Boháček) – Fic (80. Lokvenc), Navrátil (36. Špendlíček), Dvořáček, Barák – Macko, Mašek. Nejlepší hráči: T. Houška – Herink, Mašek.

ŽDÍREC N. D. – NOVÁ VES 2:0

Od začátku měl Ždírec jasnou převahu a zdálo se, že zápas bude otázkou skóre. Jenže gólu se diváci dočkali až po půl hodině hry z kopačky Štukhejla. Druhá pojišťovací trefa přišla po hodině hry z pokutového kopu, který proměnil Novotný. „Pro nás je to zvládnutý zápas, ale že bych z něho skákal, to ne. Nová Ves má svou kvalitu, ale my si vypracovali tolik šancí, že to mělo skončit X:0. Tohle mi z utkání nedává dobrý pocit, protože v jiných zápasech si můžete vypracovat jen jednu šanci, kterou musíte proměnit," řekl domácí trenér Martin Slavík.
Góly: 31. Štukhejl, 59. P. Novotný. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:5. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Ždírec n. D.: Pometlo – Kučera, Michalec, Fikar, J. Novotný (55. Najman) – Štukhejl, Čalkovský (73. Kysilko), Klimeš (89. Dvořák), Pátek – Smejkal, P. Novotný. N. Ves: Fuksa – P. Šandera (65. J. Nečas), Havlík, Komínek, Novotný – Starý, Josef Šandera, Jan Šandera, Ondřejka – O. Šandera, F. Nečas (78. Starý). Nejlepší hráči: Štukhejl, Michalec, Pátek.

H. BROD – JAROMĚŘICE 5:0

Slovan začal zápas velmi aktivně. Již ve čtvrté minutě donutili hostujícího Karáska ke skórování do vlastní branky. Ve 25. minutě se prosadil kapitán domácích Radek Háněl a vzápětí cestu Slovanu za třemi body usnadnil jaroměřický Hověz, který se po dvou žlutých kartách nechal vyloučit. Přesilovku ještě do poločasu zužitkoval Prchal. Po přestávce to byla hra Slovanu na jednu branku a další góly přidal David Henek s Hánělem. „Pro nás je to zasloužená výhra, kterou nám soupeř usnadnil nedisciplinovaností," řekl brodský trenér Miroslav Plíšek.
Góly: 4. D. Karásek (vlastní), 25. a 68. Háněl, 37. Prchal, 66. D. Henek. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (30. Hověz). Diváci: 70. Poločas: 3:0. H. Brod: Beránek – Svoboda, Novotný, Berky, M. Báča – Polívka, Prchal, D. Henek (72. L. Báča), Háněl, Štědrý (83. Havel) – Veselský (77. Teplan). Jaroměřice n. R.: Klubal – D. Karásek, Urbánek, Hambálek, Z. Karásek – Stejskal, Šimek (46. Kopečný), Barák, Hutař – Hověz, Šabatka (74. Nykrmajer). Nejlepší hráči: Novotný, Polívka, Háněl.

PŘIBYSLAV – LEDEČ N. S. 4:4

Hosté začali výborně, od začátku působili fotbalovějším dojmem. Do vedení šli zásluhou Bláhy, ale domácí vše vyrovnali bojovností a během třinácti minut se podařilo skóre otočit Vykoukalovi s Pospíchalem. Ještě do poločasu vyrovnával na 2:2 Korel. Po přestávce vrátil domácím vedení Škacha, ale pouze na čtyři minuty, kdy se o vyrovnání postaral ledečský Pešek. Při této brance si ošklivě poranil koleno gólman Pazderka a na jeho místo se postavil Miroslav Vopršal. Jeho překonal v 80. minutě Nepovím, ale o zaslouženou remízu se postaral v závěru po rohovém kopu Eis.
Góly: 22. Vykoukal, 26. Pospíchal, 61. Škacha, 86. Eis – 13. Bláha, 40. Korel, 65. J. Pešek, 80. Nepovím. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 5:5. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Přibyslav: Pazderka (68. Stejskal) – Eis, Kunc, Vopršal, Pospíchal – Pochop, Prchal (72. Tvrdík), Adamec, Vykoukal (93. Kárník) – Škacha, Krčál. Ledeč n. S.: Svoboda – Korel, F. Gramer, Nepovím, Voplakal (61. Kuja) – Bláha (86. Staníček), Turek, J. Pešek, P. Pešek – Petřík, Machala. Nejlepší hráči: Pospíchal, Eis – Nepovím.

14. Jemnicko 10 0 3 7  7:22  3

Příští kolo: Vel. Meziříčí B – Chotěboř, Okříšky – Žirovnice, Humpolec – Jemnicko, Sapeli Polná – Havl. Brod, Nová Ves – Mor. Budějovice, Ledeč n. S. – Ždírec n. D., Jaroměřice n. R. – Přibyslav.