„Musím říct, že to zápas asi rozhodlo," potvrdil vítězný trenér František Polák, pro kterého to byl premiérový „mistrák" na lavičce Leštiny. „Byl to nesmyslný zkrat, byl to brutální faul," kroutil hlavou kouč Tisu Martin Křišťál.  Ovšem zápas neměl jen tuto stinnou stránku. „Myslím, že se fotbal musel divákům líbit," uznal Křišťál. Jeho svěřenci začali aktivněji a dokonce si vytvořili v úvodní pětačtyřicetiminutovce i dvě tutové šance. Jenže Kozlík a Vala je neproměnili.

„Ale i my jsme tam měli dvě slibné šance," prozradil Polák a dodal: „Bylo hodně důležité, že jsme první poločas ustáli. Spoléhali jsme na zabezpečenou obranu." Po změně stran se domácí chtěli nadýchnout k náporu, jenže pak je již zmiňovaný Kafka oslabil.

„Nemělo smysl bránit výsledek 0:1, a tak jsme hráli vabank," řekl lodivod Tisu.

Nezkušený nováček toho dokázal využít a navýšil svůj náskok na dvě branky a ten už nepustil.

„Já jsem kluky nabádal k trpělivosti. A musel jsem je ještě za stavu 0:1 trochu brzdit, protože zbytečně útočili v osmi lidech," pronesl Polák.
Jeho celek pochválil i jeho trenérský sok. „Musím uznat, že Leština hrála jednoduše, účelně a dobrý fotbal na B. třídu," řekl Martin Křišťál.

I sám trenér Leštiny byl spokojený. „Tím, že kluci mají na I. B třídu, jsem si jistý. Jen jak jsou mladí, tak se musí naučit zvládat krizové situace," potvrdil.