HABRY – SPEŘICE 0:4
Ani na sedmý pokus se nepodařilo fotbalistům Habrům naplno bodovat. Speřice se v Habrech ujali vedení už v deváté minutě zásluhou Ganobjaka. Následně byly hostům nabídnuty dva pokutové kopy, se kterými si poradil Martin Pohan mladší. Konečnou podobu výsledku dal v 69. minutě Morava, který zvyšoval na 0:4.
Góly: 9. Ganobjak, 28. a 52. M. Pohan ml. (oba z PK), 69. Morava. Rozhodčí: Machát. ŽK: 1:2. Diváci: 102. Poločas: 0:2. Habry: Novotný – L. Vavřička, Janouch, Michal, Korel (52. Příbramský) – Bártík, J. Vavřička (46. Řezníček), Stránský, Melechovský – Bělák, Vlček.

PACOV – POHLED 4:1
V Pacově se celý zápas hrálo na jednu branku. Už v 11. minutě vytěžil přihrávku Vítámváse v první gól v dresu Pacova M. Faltýnek, na 2:0 zvýšil po úniku L. Rybčák. Po přestávce hra kočky s myší pokračovala. Pacov trefil třikrát brankovou konstrukci, M. Faltýnek neproměnil penaltu. Ten se přesto do listiny střelců zapsal ještě jednou, na 4:0 pak zvýšil Váňa. Hosté se dočkali až v závěru, kdy si vlastní gól vstřelil dezorientovaný T. Kuran.
Góly: 11. a 66. M. Faltýnek, 31. L. Rybčák, 76. Váňa – 82. vlastní. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička – Siebenbürger, Eis, Šnobl, Slanař, Moučka, Venc, Gruber, Freudenreich, Martin Sobotka, Žeguc (68. Michal Sobotka).

VĚŽNICE – PELHŘIMOV B 4:1
V prvním poločase děla Pelhřimov domácím problémy a ve 20. minutě se jim podařilo nastřelit břevno. Před poločasem se Kocourek prosadil hlavou a poslal Věžnici do vedení. Po přestávce chyboval hostující gólman a jeho chybu potrestal Pertlíček. Hosté odpověděli nastřelenou tyčí, nedali a jejich šanci potrestal Šejstal. V 67. se hostům podařilo snížit po rohovém kopu. Konečnou podobu výsledku dal Kocourek. „výsledek je pro Pelhřimov krutý. Byli jsme lepší, ale o rozdíl tří gólů to nebylo," řekl věžnický předseda Bohuslav Chalupník.
Gól: 43. a 90. Kocourek, 50. Pertlíček, 52. Šejstal – 67. Hložek. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:3. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Věžnice: Drahoš – Dymáček, Fikejz, Smutný, Fazekaš (57. Půža) – Smutný, Pertlíček, Kocourek, Kaňka (90. Vlach) – Šejstal (88. Cakl), Chvátal.

LEDEČ N. S. – DOBRONÍN 2:2
Ledeč začala platonickým tlakem, ale nebezpečnější byl Dobronín, který nastřelil břevno a T. sedláček mířil ve své šanci těsně vedle. Ve 39. minutě přišel trest, kdy byl Bláha ve vápně faulovaný a Nepovím proměnil pokutový kop. Po přestávce se Nepovím prosadil podruhé a zdálo se, že body zůstanou doma. Jenže se podařilo snížit Novotnému a parádní střelou na 2:2 se prezentoval T. Sedláček. Ke konci zápasu ještě Dobronín kopal pokutový kop, který neproměnil. „Remízu neberu, ale je spravedlivá," řekl po zápase ledečský trenér Martin Turek.
Góly: 39. a 56. Nepovím (první z PK) – 67. Novotný, 69. T. Sedláček. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:4. Diváci: 140. Poločas: 1:0. Ledeč: Vitiska – Kuja, P. Pešek, Prchal, Machala – Trpišovský (79. Šotola), Turek, Nepovím, J. Gramer – Voplakal (83. J. Pešek), Bláha.

LEŠTINA – KAMENICE N. L. 3:3
Leština se od začátku hnala za vítězství a v 17. minutě ji do vedení poslal Pleva. Jenže Kamenici se podařilo ještě do konce poločasu vývoj zápasu otočit. Nejdříve se prosadil Strašil a minutu pře odchodem do kabiny překonal Novotného Filípek. Když v 75. minutě zvyšoval opět Filípek na 1:3 moc to v leštině na bodový zisk nevypadalo. Jenže po dvou minutách snížil Staněk a ten samí hráč devět minut před koncem zařídil konečnou remízu 3:3. „Chtěli jsme naplno bodovat, ale vzhledem k průběhu zápasu bod beru. V závěru utkání jsme ještě měli šanci na vítězství," řekl leštinský trenér David Hospodka.
Góly: 17. Pleva, 77. a 81. Staněk – 34. Strašík, 44. a 75. Filípek. Rozhodčí: Bártová: ŽK: 1:3. Diváci: 102. Poločas: 1:2. Leština: Novotný – Staněk, J. Proněk, Čáslavský, Prchal – Pleva (89. M. Proněk), Forejt, Karel, Čejka – Poul (82. Poul), L. Aubrecht.