Vedoucí celky okresního přeboru Havlíčkobrodska nezaváhaly

Havlíčkobrodsko - Okresní přebor a III. třída se o víkendu už rozjely na plno. V rámci 16. kola vedoucí celky zvládly svá utkání a potvrdili své pozice. Šmolovy si poradily s Lipnicí, Havlíčkobrodské céčko nezaváhalo v Přibyslavi. Kožlí porazilo Hněvkovice.

10.4.2018

Fotbalisté přibyslavské rezervy (v modrém) nestačili na favorita soutěže, céčko Havlíčkova Brodu. Na domácí půdě mu podlehli 5:2.Foto: Deník/ archiv

Ve III. třídě si upevnila vedoucí pozici Ledeč B. Za to Česká Bělá překvapivě podlehla na domácím hřišti Kamenné Lhotě.

OKRESNÍ PŘEBOR - 16. KOLO

ŠMOLOVY – LIPNICE 5:0
Góly: Toman, Pevný, Bdžoch, Martínek 2. Rozhodčí: Gruber. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Šmolovy: Tichý – Kulhánek, Rudolf, Kruml, Strašil, Pevný, Martínek, Toman, Dočkal, Bdžoch, Hrdlička. Střídali: Vavruška, Kučírek, Kocman. Lipnice: Pospíšil – Bárta, Černý, Dolejš, Kubát, Tecl, Dolejší, Červenka, Bláha, Bouchner, Rosenberg. Střídal: Rojka.

VĚŽNICE – DLOUHÁ VES 4:1
Góly: J. Prokeš, Cakl 2, Žeguc (vlastní) – Svoboda. Rozhodčí: Culka. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Věžnice: D. Drahoš – M. Drahoš, A. Drahoš, Fikejz, O. Prokeš, Cakl, Šimoníček, Chalupník, Klement, J. Prokeš, Enderle. Střídali: Tecl, Krupička, Novotný. D. Ves: Vácha – Eis, Svoboda, Krečman, J. Lukačina, Němec, M. Lukačina, Popspíchal, Cibulka, Žeguc, Kunášek. Střídali: Vojta, Šrámek, Höfer, Henzl.

OKROUHLICE – KEŘKOV 2:0
Góly: J. Beránek, Dolejší. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Okrouhlice: Koncz – Jelínek, J. Beránek, Červený, M. Beránek, Strašil, Matějka, Vydrář, Janda, Dolejší, Prášek. Střídali: Zadina, Med. Keřkov: Matějka – Dobrovolný, Wasserbauer, P. Pavlík, Jeřábek, Sobotka, Smejkal, Zvolánek, Šuška, Svoboda, A. Kunc. Střídali: Barák, M. Pavlík, F. Kunc, Voda, Wah.

PŘIBYSLAV B – H. BROD C 2:5
Góly: Bačkovský 2 – Mareš, Tůma 2, Němec, Novotný. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Přibyslav B: Uhlíř – Musil, Prchal, Ondra, Flekal, Pátek, Stejskal, Jirásek, Mikulinec, Vostál, Tvrdík. Střídali: Zvolánek, Bačkovský, Kalenda. H. Brod C: Duben – Nedvěd, Mareš, Stránský, Novotný, Fialka, Udržal, Kuchta, Tůma, Fišer, Němec. Střídal: Klofáč.

DOLNÍ MĚSTO – VÍSKA 3:5
Góly: Krupička, Doležal, Tichý – Sadílek st. 2, Lacina 2, Hýbl. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 4:0. Diváci: 69. Poločas: 2:2. D. Město: L. Venc – Bártl, Doležal, Kočí, Tichý, Krupička, Mišta, Švanda, Kvanka, Pojezdný, Vápeník. Střídali: Chlád, Sklenář, Janák, Boleš. Víska: Lukeš – Šlechta, Sadílek ml., Krupička, Psota, Hýbl, Lacina, Sadílek st., Málek, Kufr, Fikar. Střídali: Benák, Filip.

GOLČŮV JENÍKOV – SVĚTLÁ B 3:3
Góly: Vrdský, Jelínek, Koten – Sobek, Pešek 2. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (90. Sobek). Diváci: 100. Poločas: 0:1. G. Jeníkov: Skala – Satrapa, P. Karlík, D. Karlík, Miřácký, Dobrý, Jelínek, Zelený, Dvořák, Šulc, Vrdský. Střídali: Koten, Skála, Krekhovetsky. Světlá B: Vácha – Vaňkát, Petrus, Vacek, Filipský, Pešek, Sobek, Dibelka, Staněk, Kořínek, Šimek.

HNĚVKOVICE – KOŽLÍ 2:4
Góly: O. Šťastný, Vavrla – Janů 2, Pokorný 2. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Hněvkovice: Peroutka – Mareš, O. Šťastný, Večeřa, Nulíček, Končel, M. Pajer, J. Šťastný, Tešínský, J. Rajdl, Vošický. Střídali: Z. Rajdl, Vavrla, J. Rajdl ml. Kožlí: Šafařík – Cicvárek, Pešek, Příhoda, Pokorný, Šťastný, K. Makovec, J. Makovec, Janů, Geher, Matěna. Střídali: Plesl, Mikula, Smítka.

III. TŘÍDA - 16. KOLO

VĚŽNICE B – HABRY B 2:1
Góly: Jan Enderle, P. Kunc – Příbramský. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 0:0. Diváci: 43. Poločas: 0:0. Věžnice B: Jiří Enderle – Benc, Francálek, Tecl, T. Kunc, Brukner, Dvořák, Jan Enderle, : Drahoš, Krupička, Havlíček. Střídali: Špaček, Novotný, P. Kunc. Habry B: Michal – Janouch, Řezníček, Zunt, Dibelka, Melechovský, Toma, Vavřička, Příbramský, Vlček, Havlas. Střídal: Janouch.

ŠLAPANOV – SOBÍŇOV 1:1
Góly: Schafferhans – M. Ondráček. Rozhodčí: Hospodka. ŽK: 1:1. Diváci: 48. Poločas: 0:0. Šlapanov: Rutsch – Patrik Dobrovolný, Pertlíček, Glózl, Petr Dobrovolný, Šimek, Zych, Schafferhans, Průša, Vacek, Švajka. Střídal: Turenič. Sobíňov: Veselý – Štěrba, O. Vopršal, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, Starý, Zrzavý, Janáček, Vrána, Koutník. Střídal: S. Ondráček.

ROZSOCHATEC B – LEŠTINA B 3:2
Góly: Bílek, Pelikán 2 – Havel 2. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (81. Dobrovolný). Diváci: 40. Poločas: 1:1. Rozsochatec B: Špilka – Dobrovolný, Bílek, Běhounek, Dundáček, Chlubný, Jelínek, Šimek, Kiss, Vorreiter, Siebenbürger. Střídali: Navrátil, Pelikán, Hocke, Fiala. Leština B: Kapec – Drahokoupil, L. Reichman, Matějka, Kšíkal, Kožnar, Havel, Čáslavský, Mrkvička, Vacata, Břešťál. Střídali: Leskovjan, Uhlíř, vašák, M. Reichman.

ČESKÁ BĚLÁ – KAMENNÁ LHOTA 1:2
Góly: M. Pleskač – Smejkal 2. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Č. Bělá: Přibyl – Harvalík, Souček, Hospodka, Kolář, Klimeš, M. Pleskač, Beránek, Machek, Gron, Šimek. Střídali: Šumpich, Benc. K. Lhota: Procházka – Rajdl, Smejkal, Misar, Jindřichovský, Blažejovský, Vlach, Urban, Krupka, Pitliak. Střídal: Křivánek.

H. BOROVÁ B – LEDEČ B 0:7
Góly: Voplakal, Kuja 3, Rudenco, Staníček, Martinec. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:4. H. Borová B: Lupták – Paušíma, Čejka, A. Frühbauer, D. Frühbauer, Šmíd, Havlíček, Tonar, Klement, Kryštofek, Antl. Střídali: Hájek, Novotný, Žák. Ledeč B: Beránek – Pospíšil, Staníček, Voplakal, Hauser, Prchal, Šenk, Kuja, Popek, Rudenco, Martinek. Střídali: Holeta, Janovec.

NOVÁ VES – VESELÝ ŽĎÁR 3:1
Góly: Závorka 3 – J. Trtík. Rozhodčí: Vašíček. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 2:1. N. Ves: Čížek – Mrkvička, Jelínek, Hájek, Pecha, Sobek, M. Vávra, Suchý, Beneš, Závorka, Appelt. Střídal: P. Vávra.V. Žďár: Půža – P. Kubát, J, Kubát, Koten ml., Lorenc, J. Nový, Červený, Satrapa, Štefánek, J. Trtík, Z. Trtík. Střídali: Štefánek, Veselý.

LÍPA B – CHOTĚBOŘ C 5:0
Góly: P. Souček 2, Krpálek, Čížek, Fejt. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:2. Diváci: 58. Poločas: 3:0. Lípa B: Vopěnka – Morkus, Fejt, Sláma, P. Souček, Čížek, Meloun, Krpálek, Zajíček, Kutlvašr, L. Havel. Střídali: L. Souček, P. Havel. Chotěboř C: Kudla – Mudruňka, Čapek, Culek, Málek, Turek, J. Novák, Češík, Doležal, Benák. Lesák. Střídali: Hajšman, P. Novák.

10.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč

Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům pracovník preventivní kontroly lisovacích nástrojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: preventivní kontrola lisovacích nástrojů, manipulace s lisovacími nástroji, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o. - pracoviště, Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Markéta Bartáková, +420 569 496 415.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 15 000 Kč

Řidiči ostatních skladovacích vozíků operátor. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: obsluha manipulační techniky (VZV nebo ereka), zásobování linek materiálem , Osobní kontakt možný každou středu v 8:30 hodin (náborový den).. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o. - pracoviště, Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Martina Pavelková, +420 569 496 427.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 20 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) učitel/ka na 1. stupni ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - diplomový kurz Montessori pedagogiky výhodou, - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Mateřská škola a základní škola slunečnice, 582 31 Okrouhlice. Informace: Hana Belingerová, +420 739 253 341.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotničtí asistenti, praktické 22 000 Kč

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) asistent/ka do stomatologické ordinace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - asistent/ka do privátní praxe zaměřené na stomatochirurgii, implantologii a endodoncii, - zájem o obor a vzdělávání, pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, - nadstandardní vybavení (CBCT, OM), Osobní kontakt možný každé pondělí 8-12 hodin.. Pracoviště: Mudr. jan maštálka, Habrecká, č.p. 450, 584 01 Ledeč nad Sázavou. Informace: Kristýna Starostová, +420 724 865 285.

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.