Vedoucí celky okresního přeboru Havlíčkobrodska nezaváhaly

Havlíčkobrodsko - Okresní přebor a III. třída se o víkendu už rozjely na plno. V rámci 16. kola vedoucí celky zvládly svá utkání a potvrdili své pozice. Šmolovy si poradily s Lipnicí, Havlíčkobrodské céčko nezaváhalo v Přibyslavi. Kožlí porazilo Hněvkovice.

10.4.2018

Fotbalisté přibyslavské rezervy (v modrém) nestačili na favorita soutěže, céčko Havlíčkova Brodu. Na domácí půdě mu podlehli 5:2.Foto: Deník/ archiv

Ve III. třídě si upevnila vedoucí pozici Ledeč B. Za to Česká Bělá překvapivě podlehla na domácím hřišti Kamenné Lhotě.

OKRESNÍ PŘEBOR - 16. KOLO

ŠMOLOVY – LIPNICE 5:0
Góly: Toman, Pevný, Bdžoch, Martínek 2. Rozhodčí: Gruber. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Šmolovy: Tichý – Kulhánek, Rudolf, Kruml, Strašil, Pevný, Martínek, Toman, Dočkal, Bdžoch, Hrdlička. Střídali: Vavruška, Kučírek, Kocman. Lipnice: Pospíšil – Bárta, Černý, Dolejš, Kubát, Tecl, Dolejší, Červenka, Bláha, Bouchner, Rosenberg. Střídal: Rojka.

VĚŽNICE – DLOUHÁ VES 4:1
Góly: J. Prokeš, Cakl 2, Žeguc (vlastní) – Svoboda. Rozhodčí: Culka. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Věžnice: D. Drahoš – M. Drahoš, A. Drahoš, Fikejz, O. Prokeš, Cakl, Šimoníček, Chalupník, Klement, J. Prokeš, Enderle. Střídali: Tecl, Krupička, Novotný. D. Ves: Vácha – Eis, Svoboda, Krečman, J. Lukačina, Němec, M. Lukačina, Popspíchal, Cibulka, Žeguc, Kunášek. Střídali: Vojta, Šrámek, Höfer, Henzl.

OKROUHLICE – KEŘKOV 2:0
Góly: J. Beránek, Dolejší. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Okrouhlice: Koncz – Jelínek, J. Beránek, Červený, M. Beránek, Strašil, Matějka, Vydrář, Janda, Dolejší, Prášek. Střídali: Zadina, Med. Keřkov: Matějka – Dobrovolný, Wasserbauer, P. Pavlík, Jeřábek, Sobotka, Smejkal, Zvolánek, Šuška, Svoboda, A. Kunc. Střídali: Barák, M. Pavlík, F. Kunc, Voda, Wah.

PŘIBYSLAV B – H. BROD C 2:5
Góly: Bačkovský 2 – Mareš, Tůma 2, Němec, Novotný. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Přibyslav B: Uhlíř – Musil, Prchal, Ondra, Flekal, Pátek, Stejskal, Jirásek, Mikulinec, Vostál, Tvrdík. Střídali: Zvolánek, Bačkovský, Kalenda. H. Brod C: Duben – Nedvěd, Mareš, Stránský, Novotný, Fialka, Udržal, Kuchta, Tůma, Fišer, Němec. Střídal: Klofáč.

DOLNÍ MĚSTO – VÍSKA 3:5
Góly: Krupička, Doležal, Tichý – Sadílek st. 2, Lacina 2, Hýbl. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 4:0. Diváci: 69. Poločas: 2:2. D. Město: L. Venc – Bártl, Doležal, Kočí, Tichý, Krupička, Mišta, Švanda, Kvanka, Pojezdný, Vápeník. Střídali: Chlád, Sklenář, Janák, Boleš. Víska: Lukeš – Šlechta, Sadílek ml., Krupička, Psota, Hýbl, Lacina, Sadílek st., Málek, Kufr, Fikar. Střídali: Benák, Filip.

GOLČŮV JENÍKOV – SVĚTLÁ B 3:3
Góly: Vrdský, Jelínek, Koten – Sobek, Pešek 2. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (90. Sobek). Diváci: 100. Poločas: 0:1. G. Jeníkov: Skala – Satrapa, P. Karlík, D. Karlík, Miřácký, Dobrý, Jelínek, Zelený, Dvořák, Šulc, Vrdský. Střídali: Koten, Skála, Krekhovetsky. Světlá B: Vácha – Vaňkát, Petrus, Vacek, Filipský, Pešek, Sobek, Dibelka, Staněk, Kořínek, Šimek.

HNĚVKOVICE – KOŽLÍ 2:4
Góly: O. Šťastný, Vavrla – Janů 2, Pokorný 2. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Hněvkovice: Peroutka – Mareš, O. Šťastný, Večeřa, Nulíček, Končel, M. Pajer, J. Šťastný, Tešínský, J. Rajdl, Vošický. Střídali: Z. Rajdl, Vavrla, J. Rajdl ml. Kožlí: Šafařík – Cicvárek, Pešek, Příhoda, Pokorný, Šťastný, K. Makovec, J. Makovec, Janů, Geher, Matěna. Střídali: Plesl, Mikula, Smítka.

III. TŘÍDA - 16. KOLO

VĚŽNICE B – HABRY B 2:1
Góly: Jan Enderle, P. Kunc – Příbramský. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 0:0. Diváci: 43. Poločas: 0:0. Věžnice B: Jiří Enderle – Benc, Francálek, Tecl, T. Kunc, Brukner, Dvořák, Jan Enderle, : Drahoš, Krupička, Havlíček. Střídali: Špaček, Novotný, P. Kunc. Habry B: Michal – Janouch, Řezníček, Zunt, Dibelka, Melechovský, Toma, Vavřička, Příbramský, Vlček, Havlas. Střídal: Janouch.

ŠLAPANOV – SOBÍŇOV 1:1
Góly: Schafferhans – M. Ondráček. Rozhodčí: Hospodka. ŽK: 1:1. Diváci: 48. Poločas: 0:0. Šlapanov: Rutsch – Patrik Dobrovolný, Pertlíček, Glózl, Petr Dobrovolný, Šimek, Zych, Schafferhans, Průša, Vacek, Švajka. Střídal: Turenič. Sobíňov: Veselý – Štěrba, O. Vopršal, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, Starý, Zrzavý, Janáček, Vrána, Koutník. Střídal: S. Ondráček.

ROZSOCHATEC B – LEŠTINA B 3:2
Góly: Bílek, Pelikán 2 – Havel 2. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (81. Dobrovolný). Diváci: 40. Poločas: 1:1. Rozsochatec B: Špilka – Dobrovolný, Bílek, Běhounek, Dundáček, Chlubný, Jelínek, Šimek, Kiss, Vorreiter, Siebenbürger. Střídali: Navrátil, Pelikán, Hocke, Fiala. Leština B: Kapec – Drahokoupil, L. Reichman, Matějka, Kšíkal, Kožnar, Havel, Čáslavský, Mrkvička, Vacata, Břešťál. Střídali: Leskovjan, Uhlíř, vašák, M. Reichman.

ČESKÁ BĚLÁ – KAMENNÁ LHOTA 1:2
Góly: M. Pleskač – Smejkal 2. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Č. Bělá: Přibyl – Harvalík, Souček, Hospodka, Kolář, Klimeš, M. Pleskač, Beránek, Machek, Gron, Šimek. Střídali: Šumpich, Benc. K. Lhota: Procházka – Rajdl, Smejkal, Misar, Jindřichovský, Blažejovský, Vlach, Urban, Krupka, Pitliak. Střídal: Křivánek.

H. BOROVÁ B – LEDEČ B 0:7
Góly: Voplakal, Kuja 3, Rudenco, Staníček, Martinec. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:4. H. Borová B: Lupták – Paušíma, Čejka, A. Frühbauer, D. Frühbauer, Šmíd, Havlíček, Tonar, Klement, Kryštofek, Antl. Střídali: Hájek, Novotný, Žák. Ledeč B: Beránek – Pospíšil, Staníček, Voplakal, Hauser, Prchal, Šenk, Kuja, Popek, Rudenco, Martinek. Střídali: Holeta, Janovec.

NOVÁ VES – VESELÝ ŽĎÁR 3:1
Góly: Závorka 3 – J. Trtík. Rozhodčí: Vašíček. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 2:1. N. Ves: Čížek – Mrkvička, Jelínek, Hájek, Pecha, Sobek, M. Vávra, Suchý, Beneš, Závorka, Appelt. Střídal: P. Vávra.V. Žďár: Půža – P. Kubát, J, Kubát, Koten ml., Lorenc, J. Nový, Červený, Satrapa, Štefánek, J. Trtík, Z. Trtík. Střídali: Štefánek, Veselý.

LÍPA B – CHOTĚBOŘ C 5:0
Góly: P. Souček 2, Krpálek, Čížek, Fejt. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:2. Diváci: 58. Poločas: 3:0. Lípa B: Vopěnka – Morkus, Fejt, Sláma, P. Souček, Čížek, Meloun, Krpálek, Zajíček, Kutlvašr, L. Havel. Střídali: L. Souček, P. Havel. Chotěboř C: Kudla – Mudruňka, Čapek, Culek, Málek, Turek, J. Novák, Češík, Doležal, Benák. Lesák. Střídali: Hajšman, P. Novák.

10.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 16 650 Kč Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ + AJ + vychovatel/ka ŠD. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16650 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: zástup za pracovní neschopnost, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domuvě.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola sázavka, 582 44 Sázavka. Informace: Pavlína Karlová, +420 569 739 211. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb odborný prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Elektro spektrum s.r.o. - hb, Havlíčkova, č.p. 3305, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Pavel Brož, +420 608 666 849. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 90 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: prac. doba mezi 6:30 až 17:00 + 2x v měsíci i sobota, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Bovys, s.r.o. - prodejna, Dolní, č.p. 146, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Aleš Růžička, +420 737 201 879. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 120 Kč Číšníci a servírky číšník / servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: vyučení nebo praxe v oboru výhodou, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: U kroupů s.r.o., Nádražní, č.p. 106, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jakub Fendrych, +420 777 917 185.

Fotbalisté České Bělé ještě v aktuální sezoně III. třídy ještě neprohráli, ale první příčka jim nepatří.

Ledečské béčko poprvé prohrálo

Jan jeden bod si odvezli fotbalisté Lípy (v modrém) z Havlíčkovy Borové. Celý zápas vedli 1:0, vyrovnávací branku inkasovali až v 91. minutě.

Havlíčkově Borové se daří jen s týmy ze stejného okresu

Holobrádek je nejlepším softballovým nováčkem

Havlíčkobrodský mladý talent, nejlepší český nadhazovač Michal Holobrádek se zúčastnil nejprestižnějšího turnaje světa International Softball Congress, který je softbalový Wimbledon.

-

Brodský dorost neuspěl v Brně. Inkasoval osmkrát

Dorostenci stejně jako junioři mají v nové sezoně novinku v podobě nadstavbové části o bonusový bod. Bruslaři narazili na soupeře z nejtěžších, na Kometu Brno. Z moravské metropole si odvezli vysokou porážku.