ŠTOKY – DOBRONÍN 3:4

Hned v první minutě otevřel skóre zápasu „Bomber" Bošacký, který se začal po odmlce v A-týmu Štoků opět prosazovat v I. A třídě. Svůj čuch ba góly potvrdil i ve 22. minutě kdy zvyšoval na 2:0. Hostům se podařilo po půl hodině snížit, ale dvougólové vedení vrátil domácím před odchodem do kabin Žila. Po přestávce se obraz hry rapidně změnil. Hosté byli aktivně a rychlejší a po deseti minutách druhé půle bylo srovnáno na 3:3. O konečném výsledku rozhodla 62. minuty, kdy dokonalý obrat dokončil Škoch. Domácí nakonec sahali po remíze, Havlův oblouček ovšem Chvátal bravurně zneškodnil.

Góly: 1. a 22. Bošacký, 44. Žila – 34. Smejkal, 51. T. Sedláček (PK), 55. Kikšíček, 62. Škoch. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Štoky: Kubát – Stehlík, R. Satrapa, Miksa, P. Bulant – M. Dáňa (81. Ambrož), Žila, Holík, Lóži – Bošacký (65. Brož), Havel.

KAMENICE N. L. – H. BROD B 1:3

Utkání domácí pokazili, nedařilo se jim hlavně v obraně. Po chybách odbdrželi všechny tři góly. Skóre se měnilo už v 15. minutě, kdy Votápka bez nejmenších potíží překonal Báča. Další chyba Kamenice přišla ve 44. minutě a tentokrát ji gólem potrestal Vacek. Hosté byli na koni a dobře začali i druhé dějství. Jejich vedení Krejdl ještě navýšil. Teprve pak se prosadili domácí. Vávra po pěkné akci překonal Soukala střelou k levé tyči.

Góly: 55. Vávra – 15. Bača, 44. Vacek, 49. Krejdl. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Havlíčkův Brod B: Soukal – Halamka, Zimprich, Vacek (67. Zeman), Hübner, Molák, Fialka (58. Sůva), Udržal, Polívka, Krejdl (79. Teplan), Báča (85. Koblížek).

N. RYCHNOV – POHLED 2:4

Domácí obrana jakoby si vzala první půlhodinu volno a nechala hosty vytvořit si tříbrankový náskok. Nový Rychnov se probral až ve 38. minutě, kdy snížil Ehl a tři minuty po poločase přiblížil vyrovnání Mugrauer. Na bodový zisk pro domácí však už bylo pozdě. Pohled kontroloval hru a navíc Klement v závěru přidal gólovou pojistku.

Góly: 38. Ehl, 48. Mugrauer – 6. Venc, 28. Slanař, 31. Schafferhans, 84. Klement. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Mach (88. Janďourek), Doležal, Slanař (46. Freudenreich), Klement, Venc, Zich (90. Kounek), Schafferhans.

VĚŽNICE – LEŠTINA 3:1

Domácí se snažili na Leštinu uplatnit nátlakovou hru a ta se jim vyplácela. Hned po čtvrt hodince ještě Šejstal nastřelil břevno, ale ve 36. minutě už se domácí radovali z Pertlíčkovy branky. Jenže hosté nezůstávali pozadu a také se dostávali do šancí. Jednu těsně před pauzou proměnili. Trefil se Mišovic.

Po změně stran se projevila domácí zkušenost a branky Havlíčka jim zajistili to, že tři body zůstaly ve Věžnicích. „Musím říct, že Leština je jeden z nejlepších týmů, co u nás zatím hrály," pochválil soupeře šéf domácích Bohuslav Chalupník.

Góly: 36. Pertlíček, 60. a 72. Havlíček – 44. Mišovic. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Věžnice: Drahoš – Kunc, Fikejz, Chalupník, Kölbl – Bahounek, Mottl, Pertlíček (86. Staněk), Havlíček – Smutný (60. Prokeš), Šejstal. Leština: Koudelka – T. Aubrecht, Sobek, Forejt, Prchal – Karel (75. Hospodka), Klaus (72. L. Aubrecht), Piskač, Mišovic (80. Čejka) – Bárta (68. Prášek), Pajank.