Zato Věžničtí si polepšili a jsou na třetím místě, když porazili doma Dobronín.

BEDŘICHOV – LEŠTINA 0:0

V Jihlavě se hrálo v sobotu hodně vyrovnané utkání po celých devadesát minut. Na obou stranách měli hráči několik šancí ke vstřelení branky, ale obrany i oba brankáři byli pozorní. V posledních deseti minutách začali domácí více útočit a zatlačili soupeře blíže k jeho bráně, jenže Koudelka se o nulu nenechal připravit, a tak se body po zásluze rozdělily.

Rozhodčí: Mička. Bez ŽK. Diváci: 50. Leština: Koudelka – T. Aubrecht, Karel, Staněk, Prchal – Sobek, Piskač, Misovič (78. Hospodka), L. Aubrecht (84. Proněk) – Bránik, Bárta (73. Prášek).

KAMENICE – POHLED 3:1

Domácí v úvodu pořádali v obraně doslova Den otevřených dveří. Gólem mohla skončit už hlavička Janďourka, nad břevno mířil Moučka, neskóroval ani v tutovce L. Sobotka. Pak se do hry dostali i domácí a záhy slavili vedení. V 8. minutě se skluzem prosadil Houška. Ve 33. minutě využil Moučka nepozornosti kamenické obrany a vyrovnal. To však nebyl poločasový stav, těsně před odchodem do kabin trestal chybu na druhé straně hřiště Dvořák. Ve druhé půli už byli domácí o poznání lepší. Hlavně Dvořák mohl několikrát rozhodnout, v 63. minutě jeho střelu zastavila tyč. Kamenici uklidnil až v 77. minutě Míka, který po průniku do vápna nadvakrát překonal Vašíčka.

Góly: 8. Houška, 45. Dvořák, 77. Míka – 33. Moučka. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.  Pohled: Vašíček – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Doležal, Michal Sobotka, Freudenreich, Klement (72. Martin Sobotka), Moučka, Vanc, Janďourek.

TŘEŠŤ – H. BROD B 1:1

V prvním poločase působili hosté fotbalovějším dojmem, domácí přehrávali a vytvořili si několik nadějných příležitostí, ve kterých držel svůj tým nad vodou hlavně brankář Kousal. Hosté se ale přece jen dostali do vedení, když nepokrytý Sůva z malého vápna zamířil hlavou do černého. Třešť se zmohla jen na několik střel ze střední vzdálenosti.Ve druhé půlce se hra domácích zlepšila a po pěti minutách se prosadil Chalupský, který uplatnil důraz a prostřelil Žáčka. Ve zbytku utkání se hrála vyrovnaná partie a několikrát se zaskvěli oba gólmani. V té největší příležitosti druhé půlky vychytal hostující Žáček Petráše, a tak se body po zásluze dělily.

Góly: 50. Chalupský – 35. Sůva. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas 0:1. H. Brod B: Žáček – Halámka, Dvořáček, Vacek, Vrba – Sůva, Fialka (63. Hübner), Udržal, Polívka (74. Báča) – Teplan (55. Pleva), Petřík (82. Svoboda).

VĚŽNICE – DOBRONÍN 3:1

Hosté přijeli do Věžnice nekompletní a na jejich hře to bylo znát. Ovšem už v 5. minutě šli do vedení, když Sedláček dostal přesnou ulici a otevřel skóre. Domácí ale ještě do poločasu skóre otočili. Nejprve vyrovnal Smutný, na 2:1 dal Šejstal. Pak zahrozil opět hostující Sedláček, ale po sólu poslal míč vedle domácí branky. A tak se trestalo na druhé straně, když v poslední minutě první půle po závaru zvýšil na 3:1 Marek Chalupník. Druhý poločas přinesl oboustranný boj, ve kterém měli víc šancí domácí. Žádná branka ale už nepadla.

Góly: 13. Smutný, 29. Šejstal, 45. Marek Chalupník – 5. T. Sedláček. Rozhodčí: J. Rosický. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Věžnice: Drahoš – Fikejz, M. Chalupník, Mottl, Smutný – Havlíček, Pertlíček, Prokeš (63. Bahounek), Kölbl – Šimoníček (83. Štohanzl), Šejstal (88. Laštovička).

PELHŘIMOV B – ŠTOKY 0:1

V úvodu byli aktivnější domácí, ale jejich platonická převaha ke změně skóre vést nemohla. Tím mohl naopak pohnout hostující Kubát, který však z pár metrů hlavičkoval vedle. Pelhřimov pokračoval v matném výkonu po přestávce, jedinou výjimkou byla ulička Rysla na Ryšavého, jenže toho vychytal  Uhlíř. Posledních dvacet minut patřilo Štokům. První šanci Lóžiho ještě zmařil stoper Blažek, ale v 86. minutě už nejlepší hráč na hřišti Dvořáka zblízka překonal .

Gól: 86. Lóži. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Štoky: Uhlíř – Stehlík, Kunc, Kubát, M. Dáňa, Kubík, Krejdl (30. J. Dáňa), M. Dáňa, Havel, Žíla (90. Miksa), Lóži (89. Holík).