To první sehráli hned v prvním kole, kdy na svém hřišti porazili Pohled 3:0. Vystřízlivění přišlo hned v následujícím zápase ve Speřicích, kde svěřenci Bohuslava Chalupníka prohráli tenisovým výsledkem 6:1. To, že je Věžnice převážně „domácím" týmem, předvedla hned v následujícím kole, to si poradila s tápající Kamenicí nad Lipou 3:1 a v minulém týdnu si přivezla bod z Bedřichova.

V neděli od 15 hodin se ve Věžnici představí Havlíčkova Borová. Ta vstoupila do sezony raketovým způsobem, když měla po třech kolech plný počet bodů. První ztrátu si připsala až v minulém týdnu, kdy v páteční předehrávce nestačila na Dobronín (2:3).

„K tomuto zápasu jsme přistoupili velice špatně, a proto to takto dopadlo. Aspoň se kluci přesvědčili, že se musí hrát s nasazením v každém zápase," vrátil se k zápasu s Dobronínem borovský trenér Roman Brukner.

Vzájemná bilance z poslední sezony hovoří pro Havlíčkovu Borovou, která vyhrála oba duely.

Změny v sestavách

„Víme, že se nám na Borovou nedařilo, proto to chceme doma změnit. Soupeř se prezentuje velkou bojovností a je hlavně v „laufu". Nevím, co do týmu přinesli hráči ze Ždírce, zda zmiňovanou bojovnost nebo kvalitu. Musíme se na to dobře připravit," řekl věžnický trenér a předseda v jedné osobě Bohuslav Chalupník a dodal: „V sestavě budou dvě změny. Do branky se vrátí Drahoš a Pertlíčka, který bude absolvovat triatlon, nahradí Ondřej Havlíček, který je doma na dovolené z Anglie."

I Borová bude mít určité změny v sestavě.

„Problémem je, že v jeden den hraje naše béčko a Ždírec. Navíc je stále zraněný Provazník s Hospodkou a Josefem Havlíčkem. Věžnice hraje doma dobře, bod budu brát jako úspěch," má jasno Brukner.