Kupon složený už z tradičních okresních zástupců v divizi a krajských soutěžích nejlépe vyplnila Alena Kudláčková z Herálce , která trefila sedm zápasů z deseti a do celkového pořadí si připsala jedenáct bodů. Největším překvapením byla domácí porážka Mírovky s posledním Novým Rychnovem 3:1.

Pro vítězku kola čekají v havlíčkobrodské redakci ceny od společnosti E.ON – Ecocheese box, čistítko na mobil, reflexní pásek, rodinná stolní hra, mikroutěrka, dále od společnosti Elkomplex – varná konvice, LED baterka, tričko, propiska, Rebel Aréna s dceřinou pivnicí Topírna věnovala poukaz na oběd pro dvě osoby a v neposlední řadě chotěbořský pivovar věnoval dárkové balení pivního moku. ⋌(ves) 

1. místo
HB0025 Jarmila Tůmová, Ing., Havlíčkův Brod 8 13
HB0033 Pavel Čumpl, Havlíčkův Brod 2 13

3. místo
HB0049 Zdeněk Chmelík, ml., Sobíňov 8 10
HB0010 Miloslav Širajch, Havlíčkův Brod 8 10

5. místo
HB0055 Pavel Čejka, Přibyslav 8 8

6. místo
HB0042 Alena Kudláčková, Herálec 11 7
HB0045 Karel Látera, Světlá n.S. 5 7
HB0018 Ladislav Rásl, Havlíčkův Brod 5 7
HB0015 Luboš Rezek, Světlá nad Sázavou 5 7
HB0016 Jiří Ruč, Havlíčkův Brod 5 7
HB0031 Jindřich Kučera, Havlíčkův Brod 2 7
HB0043 František Milichovský, Světlá n.S. 2 7
HB0052 Michal Ressel, Ždírec n.D. 2 7

14. místo
HB0054 Josef Háněl, Havlíčkův Brod 5 5
HB0061 Josef Nový, Havlíčkův Brod 5 5

16. místo
HB0028 Štěpán Šrámek, Keřkov 8 4
HB0035 Jana Koubská, Ledeč nad Sázavou 5 4
HB0014 Josef Poniklý, Věž 5 4
HB0008 Petr Svoboda, Jilemnice 5 4
HB0024 Josef Tůma, Ing., Havlíčkův Brod 5 4
HB0022 Jana Tůmová, Havlíčkův Brod 5 4
HB0021 Petra Vršecká, Havlíčkův Brod 5 4
HB0020 Romana Čumplová, Havlíčkův Brod 2 4
HB0046 Karel Heřmánek, Havlíčkův Brod 2 4
HB0002 Marek Hitzger, Havlíčkův Brod 2 4
HB0030 Milan Stehno, Hlinsko 2 4
HB0029 Jan Tuhý, st., Chotěboř 2 4
HB0003 Petr Hitzger, Havlíčkův Brod -1 4
HB0050 Stanislava Chmelíková, Sobíňov -1 4

30. místo
HB0059 Antonín Jan, Velké Meziříčí 2 2
HB0057 Blanka Janová, Velké Meziříčí 2 2
HB0060 Miroslav Kadela, Měřín 2 2
HB0056 Ladislav Venc, Dolní Město 2 2

34. místo
HB0007 Pavel Beránek, Okrouhlice 5 1
HB0034 Miroslav Kouba, Ledeč nad Sázavou 5 1
HB0047 Jana Kučerová, Havlíčkův Brod 5 1
HB0005 Vlastimil Pospíchal, Stříbrné Hory 5 1
HB0023 Jan Tůma, Havlíčkův Brod 5 1
HB0013 František Vomela, Havlíčkův Brod 5 1
HB0017 Šimon Běhounek, Věž 2 1
HB0001 David Hitzger, Havlíčkův Brod 2 1
HB0041 Jiří Prokop, st., Herálec 2 1
HB0004 Miroslav Satrapa, Havlíčkův Brod 2 1
HB0038 Miroslav Radouš, Havlíčkův Brod -1 1
HB0051 Petra Resselová, Ždírec n.D. -1 1

46. místo
HB0009 Jiří Kučera, Havlíčkův Brod 0 -1
HB0053 Yveta Hamříková, Telč -1 -1
HB0058 Marie Kadelová, Měřín -1 -1

49. místo
HB0048 Zdeněk Chmelík, st., Sobíňov 2 -2
HB0032 Jan Tuhý, ml., Chotěboř 2 -2
HB0019 Antonín Běhounek, Věž -1 -2
HB0012 František Domkář, Havlíčkův Brod -1 -2
HB0036 Jaroslava Koubová, Ledeč nad Sázavou -1 -2
HB0037 Miroslav Pilař, Havlíčkův Brod -1 -2
HB0040 Jiří Prokop, ml., Herálec -1 -2

56. místo
HB0044 Naďa Milichovská, Světlá n.S. 2 -5
HB0006 Jana Satrapová, Havlíčkův Brod -1 -5
HB0027 Zdeněk Šrámek, -1 -5
HB0011 Jiří Zavadil, Havlíčkův Brod -1 -5
HB0026 Dušan Šrámek, -4 -5

61. místo
HB0039 Jaroslav Holubec, Rozsochatec 0 -7

Výsledky 2. kola:

H. Brod – Rosice (divize) 1:1  tip: 0
Ždírec n. D. – Tasovice (divize) 0:2  tip: 2
V. Meziříčí B – Přibyslav (KP) 1:0  tip: 1
Chotěboř – Herálec ZR (KP) 4:0  tip: 1
M. Budějovice – H. Brod B (KP) 1:0  tip: 1
Světlá n. S. – Žirovnice (KP) 3:0  tip: 1
Leština – Pelhřimov B (I. A) 1:1  tip: 0
H. Borová – Bedřichov (I. A)) 3:0  tip: 1
Mírovka – N. Rychnov (I. B) 1:3  tip: 2
Lípa – Herálec HB (I. B) 3:3 tip: 0

SUPERTREFA: 28 gólů