Fortuna TIP liga má za sebou druhé kolo, které vyhrála Blanka Janová z Velkého Meziříčí. Ta společně s dalšími jedenácti tipujícími získala sedm bodů. O vítězi kola musela rozhodnout supertrefa (37) a tu měla Blanka Janová na svém kuponu jako jediná přesně trefenou.

Soutěžícím nejvíce zamotal hlavu krajský přebor, kde všechny čtyři utkání skončily remízou 1:1. Vítězka 2. kola je tedy jasná: Blanka Janová se může těšit na cenu pro nejlepšího „tipéra", kterou si může v havlíčkobrodské redakci Deníku (Dolní 3107) vyzvednout od pondělí 3. dubna.

1. místo
HB0020 Zdeněk Chmelík ml., Sobiňov 4 23
HB0015 Jan Tuhý st., Chotěboř 4 23

3. místo
HB0017 Zdeněk Chmelík st., Sobiňov 7 20
HB0018 Michal Ressel, Ždírec nad Doubravou 7 20
HB0025 Antonín Jan, Velké Meziříčí 4 20
HB0027 Pavel Beránek, Olešnice 1 20

7. místo
HB0019 Petra Resselová, Ždírec nad Doubravou 7 17
HB0016 Stanislava Chmelíková, Sobiňov 4 17
HB0011 Jiří Prokop ml., Herálec 4 17

10. místo
HB0022 Blanka Janová, Velké Meziříčí 7 14
HB0021 Zuzana Chmelíková, Sobiňov 4 14
HB0013 Jiří Prokop st., Herálec 4 14
HB0031 Zdeněk Šrámek ml., Keřkov 4 14
HB0026 Alena Kudláčková, Herálec 1 14

15. místo
HB0012 Renata Prokopová, Herálec 7 11
HB0003 Karel Látera, Kunemil 4 11
HB0010 Miroslav Pilař, Havlíčkův Brod 4 11
HB0008 Jiří Zavadil, Havlíčkův Brod 4 11
HB0029 Ladislav Rásl, Havlíčkův Brod 1 11

20. místo
HB0030 Zdeněk Šrámek st., Keřkov 5 9

21. místo
HB0005 František Milichovský, Kunemil 4 8
HB0001 Radek Vašíček, Pohled 4 8
HB0006 Petra Vršecká, Havlíčkův Brod 4 8

24. místo
HB0040 Tomáš Daniel, Stříbrné Hory 7 7
HB0039 Josef Háněl, Jihlava 7 7
HB0046 Mirolav Kouba, Ledeč nad Sázavou 7 7
HB0032 Miroslav Satrapa, Havlíčkův Brod 7 7
HB0050 Jan Tuhý ml., Chotěboř 7 7
HB0035 Ladislav Venc, Dolní Město 7 7

30. místo
HB0023 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 7 5
HB0002 Pavel Čumpl, Havlíčkův Brod 1 5
HB0024 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř 1 5
HB0004 Naďa Milichovská, Kunemil 1 5
HB0009 Miloslav Širajch, Havlíčkův Brod 1 5
HB0028 Štěpán Šrámek, Keřkov -2 5

36. místo
HB0038 Jana Hamříková, Jihlava 4 4
HB0045 Jaroslava Koubová, Ledeč nad Sázavou 4 4
HB0044 Jana Koubská, Ledeč nad Sázavou 4 4
HB0033 Filip Kovar, Havlíčkův Brod 4 4
HB0034 Jiří Ruč, Havlíčkův Brod 4 4
HB0037 Jana Satrapová, Havlíčkův Brod 4 4
HB0049 Milan Stehno, Hlinsko 4 4

43. místo
HB0007 Josef Poniklý, Havlíčkův Brod 4 2
HB0014 Vlaďka Janáčková, Herálec -5 2

45. místo
HB0043 Josef Havránek, Bratčice 1 1
HB0048 Jindřich Kučera, Havlíčkův Brod 1 1
HB0047 Dušan Šrámek, Keřkov 1 1
HB0042 Jana Tothová, Ledeč nad Sázavou 1 1

49. místo
HB0051 Josef Nový, Veselý Žďár -2 -2
HB0036 Ivan Petrů, Ledeč nad Sázavou -2 -2
HB0041 Vlastimil Pospíchal, Stříbrné Hory -2 -2

Výsledky 2. kola

Přibyslav – H. Brod 1:1 tip: 0
Ždírec – Žirovnice 1:1 tip: 0
Chotěboř – Sapeli Polná 1:1 tip: 0
V. Meziříčí B – Ledeč 1:1 tip: 0
Světlá – H. Borová 4:3 tip: 1
H. Brod B – Leština 1:0 tip: 1
Dobronín – Pohled 6:0 tip: 1
Lípa – Habry 7:1 tip: 1
Věžnice – Herálec 2:4 tip: 2
černovice – Ždírec B 3:3 tip: 0