Dalším týmům Havlíčkobrodska se v I. B třídě nedařilo, všichni odešli poraženi.

H. CEREKEV – DL. VES 5:2
Domácí začali plnit roli favorita už v první minutě. Po centru do vápna se z bezprostřední blízkosti prosadil Serbus. V 11. minutě už to bylo 2:0, když hosté neuhlídali Martínka. Horní Cerekev hrála kvalitní fotbal a do přestávky udeřila ještě jednou. Na dlouhý pas si naběhl Vondráček a hlavou přeloboval brankáře Bártu.
Po přestávce se obraz hry změnil, hosté hráli sympatický fotbal a chvílemi byli i lepším týmem. Dvakrát dokázali snížit.
Góly: 1. a 72. Serbus, 11. Martínek, 39. Vondráček, 81. Havel (PK) – 66. Šnocl, 86. Krečman. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Dlouhá Ves: Bárta – Krečman, Kunášek, Polák, Veselý, J. Lukačina, Šnocl (75. Šrámek), M. Lukačina, Svoboda, Henzl, Cibulka.

LÍPA – KAMENICE 1:2
Diváci v Lípě čekali na úvodní branku do 37. minuty. Po Zahradníkově přímém kopu se míč odrazil od oblasti brankové čáry zpět do hřiště, celou spornou situaci musel vyřešit až pomezní rozhodčí, jenž jí uznal jako gólovou.
Po přestávce se domácí začali tlačit více dopředu, nechali si však otevřené dveře v obraně. Toho využil v brejku Tesař, a zvýšil tak na dvoubrankové vedení. Pohodlný náskok vydržel Kamenici až do závěru utkání, kdy se po rohovém kopu a následném závaru před brankou prosadil Mareš.
Góly: 85. Mareš – 37. T. Zahradník, 54. Tesař. Rozhodčí: Jirků. Poločas 0:1. Lípa: Vašák – Vácha, Fejt, M. Prokš, Krpálek – Bouda, Starý (68. Mareš), Kříž, Havel (56. Kutlvašr) – Bouchner, Hrdlička.

CHOTĚBOŘ B – BUDÍKOV 1:2
Od začátku utkání měli více ze hry domácí, ale nedokázali svou převahu přetavit ve vedoucí branku. Největší šanci měl ve 20. minutě Šimon, který po perfektní přihrávce Langra šel sám na brankáře, ale přestřelil nejen jeho, ale i branku. A tak hosté trestali. K odraženému balonu dostal Vodrážka a střelou o břevno otevřel skóre utkání.Druhý poločas začal stejně jako první, ale místo aby se Chotěboř prosadila, tak opět udeřilo na straně hostů. Ti se do vedení dostali po chybě domácích ve středu hřiště. První branku se rezervě Chotěboře podařilo dát až v 86. minutě. To se trefil Pfeffer.
Góly: 86. Pfeffer – 39. Vodrážka, 60. Prchal. Rozhodčí: Ráček. ŽK:2:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Chotěboř B: Kudla – Haltuf, Benák, Ďoubal, Češík – Langr, Zvolánek (75. Neuvirt), Koutný, Krédl (46. Pfeffer) – Bílek (61. Buršík), Šimon.

TIS – KOŽLÍ 3:2
Po neurovnaném začátku hry přišla v Tisu gólová smršť domácího mužstva. Nejprve skóre otevřel Vacek, tři minuty nato po volném přímém kopu skóroval pohledným pokusem Krajíček a famózní desetiminutovku zakončil po Kubátově přihrávce před branku Miloslav Kozlík.
Ve druhém poločase však začalo Kožlí mocně dotahovat. Střelou z úhlu snížil Pokorný a konečnou podobu výsledku dal Šimek.
Góly: 17. Vacek, 20. Krajíček, 28. Kozlík – 59. Pokorný, 72. Šimek. Rozhodčí: Servít. Poločas: 3:0. ŽK: 2:5. ČK. 0:0. Diváci: 50. Tis: Sojka – Miřátský (87. Šoupal, 88. Kučera, 90. M. Kozlík), Kubát, Rosecký, Zezulák – Vacek, J. Benák, Krajíček, Mil. Kozlík – P. Benák, Kafka. Kožlí: Vrána – Vosyka, Pešek, Brzoň, Radoš – Mikula (73. Vladyka), Voplakal, Pokorný, Šimek – Blažejovský (46. Janů), Trpiškovský.

LUČICE – KOŠETICE 0:1
Fotbalisté Lučice předvedli na svém hřišti perfektní hru. Proti Košeticím byli o poznání lepším týmem, přesto vyšli bodově naprázdno. O osudu utkání rozhodl jediný gól, který padl ve 43. minutě. Volný Kubu dorážel balon do branky po sérii odrazů.
Góly: 43. Kubu. Rozhodčí: Nenadál. Poločas 0:1.  ŽK: 1:2. ČK: 0:0. Diváci: 40. Lučice: Šimánek – Pecha, Beránek, Kreuz (63. Nedoma), P. Lančarič – Fiala, Herman, R. Blažek, Doležal – P. Blažek, M. Lančarič.

LUKA N. J. – H. BOROVÁ 3:0
Jednostrané utkání předvedli hráči Luk, kteří svého soupeře přejeli 3:0. Základní kámen úspěchu položil Petr Hyntnaus. Ten propálil Kupráka tvrdou pumelicí. K Hyntnausovi se přidal po šestnácti minutách ještě Navrátil, který tak zařídil poločasové vítězství 2:0.  Ve druhém poočase přidali domácí třetí gól.
Góly: 19. P. Hyntnaus, 35. Navrátil, 84. M. Hyntaus. Rozhodčí: Krymová. Žk: 1-1. Diváci: 120. Poločas 2:0. H. Borová: Lupták – Janáček, Stejskal (A. Fruhbauer, Tonar, Z. Fruhbauer (75. Sobotka) – Kučera, Fikar, Veselý, Rakušan – Blažek, Zvolánek.