I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM
U15
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 3:0
Domácí hráli důrazný fotbal s velkým nasazením a brodští žáci se nedokázali s tímto stylem hry vyrovnat.
Poločas: 1:0. H. Brod: Beránek – Stojan, Pártl, Jagoš, Bartek – Franc, Klement, Rosecký, Bárta – Krejdl, Němec.

U14
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 1:3
Domácí tým se ujal ve 22. minutě vedení, když proměnil pokutový kop. Po tomto gólu začali být hosté aktivnější a do poločasu vyrovnali zásluhou Fikara.
Po přestávce brodští fotbalisté převzali otěže zápasu do svých rukou. Nejprve se prosadil Nedvěd střelou k tyči,  vítězství pojistil Vlček z pokutového kopu.
Góly H. Brodu: Fikar, Nedvěd, Vlček. Poločas: 1:1. H. Brod: Vaněček (36.Novotný) – Mašek, Stránský, Henek, L. Peřina –Maršík (46. Tajovský), Fikar, Vlček, Karlík (36. Pavlík) – Polcar (J. Peřina, Krejdl (36. Nedvěd, 66. Paušíma.

U13
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 1:9 (A-A 0:4, B-B 1:1, B-A 0:1, A-B 0:3)
Góly H. Brodu: Pavlík 2, Polcar 2, Suk 2 (první z PK), Ondráček, Tasovský, Kocman. Poločas: 1:5. H. Brod A: Zelenka – Breda, Vašíček – Karlík, Ondráček, Mach – Staněk, Pavlík, Polcar. H. Brod B: Březina – Dohnal, Tůmova – Lažínský, Tasovský, Franc, Bezděk – Kocman, Suk.

U12
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 13:1 (A-A 3:0, B-B 7:0, A-B 1:1, B-A 3:0)
Gól H. Brodu: Veroněk. Poločas: 10:0. H. Brod A: Šidlák – Chalupa, Jirák, Kučírek, Malimánek – D. Žáček, Král, Coufal, J. Žáček.
H. Brod B: Kandr – Ranecký, Karlík, Šulcová, Kubát, Pavlas, Pabousek, Teplý, Veroněk.

U15
H. BROD – PŘEROV 3:0
Od začátku se hrál pohledný fotbal plný kombinačních akcí, po půlhodince však domácí zvolnili tempo. Oživení přinesla dvojice Krejdl – Němec, která nastoupila po změně stran.
Posledně jmenovaný po samostatném úniku zvýšil na 2:0. O pár minut později napřáhl z hranice vápna Němec a výhru pojistil.
Góly H. Brodu: Bartok, Němec, Krejdl. Poločas: 1:0. H. Brod: Pazderka – Stojan, Pártl, Báča, Jagoš – Franc, Klement, Rosecký, Bartok – Jaroš, Vácha.

U14
H. BROD – PŘEROV 0:0
Brodští žáci měli trvalou převahu, mizerná koncovka je připravila o body. Ani opravdu tutovky nedokázali postupně proměnit Polcar, Stránský, Nedvěd a Maršík dokonce trefil tyč.
H. Brod: Vaněček – L. Peřina, Pršal, Henek, Mašek – Maršík. Vlček (48. Pavlík), Fikar, Stránský (36. Krejdl) –Tajovský (32. J.Peřina, 59. Paušíma), Polcar (36. Nedvěd).

U13
H. BROD – PŘEROV 3:7 (A-A 0:1, B-B 0:3, A-B 3:2, B-A 0:1)
Nevydařená odveta za loňskou prohru. Hráčům z Losů chyběla ve všech činnostech aktivita a téměř se vytratila kombinační hra.
Góly H. Brodu: Karlík 2, Šidlák. Poločas: 0:4. H. Brod A: Zelenka – Vašíček, Breda – Fanta, Ondráček, Karlík – Pavlík, Staněk, Šidlák. H. Brod B: Březina – Dohnal, Tůmová – Lažínský, Tajovský, Bezděk, Franc – Kocman, Suk.

U12
H. BROD – PŘEROV 14:7 (A-A 2:3, B-B 4:1, A-B 4:1, B-A 4:2)
Brodským hráčům se dařila kombinace, většinu akcí zakládali po křídlech. K nejlepším patřili Jirák, Pabousek, D. Žáček a Karlík.
Góly H. Brodu: Bílek 4, Kučírek 2, D. Žáček 2, Coufal, Malimánek, Pabousek, Teplý, Pavlas, Karlík. H. Brod A: Šidlák – Chalupa, Jirák, Kučírek, Malimánek, D. Žáček, Král, Coufal, Forman. H. Brod B: Kandr – Ranecký, Karlík, Šulcová, Kubát, Pavlas, Pabousek, Bílek, Teplý, Veroněk.