I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM

U 15

KROMĚŘÍŽ – H. BROD 0:3
Úvodní čtvrthodinka patřila domácím, kteří zahrávali několik rohů.

Potom se hra vyrovnala, Kroměříž nenakopávala míče, snažila se o kombinační hru, což  mladíkům z Vysočiny vyhovovalo. Dobrým presinkem nutili soupeře k chybám a přecházeli k rychlým protiútokům.

Ve 20. minutě při souboji s Nedvědem si dal hanácký obránce vlastní gól. Druhá branka padla po půlhodince hry, kdy Gruber zachytil rozehrávku domácích, posunul na Vlčka a ten nahrál do vápna Fikarovi.

Brodský útočník obehrál obránce a kroměřížskému gólmanovi nedal šanci 0:2. Po přestávce Slovan nedokázal několik slibných akcí dotáhnout až do úspěšného závěru, domácí předvedli dva brejkové výpady. Při prvním se dokázal vrátit včas Prchal, ve druhém byla střela nepřesná. Po hodině hry padlo rozhodnutí. Fikar byl úspěšný při presinku, sebral míč hanáckému obránci a sólo bezpečně proměnil 0:3, výhru si již brodští mladíci bez problémů uhlídali.
Góly: Fikar 2, vlastní. Poločas: 0:2. H. Brod: Vaněček – Tajovský, Paušíma, Prchal, Gruber – Stránský (55. Grubauer), Vlček, Henek, Peřina (50. Polcar) – Fikar, Nedvěd.

U14

KROMĚŘÍŽ  – H. BROD 0:6
„O výsledku rozhodlo úvodních 25. minut, kdy hráli kluci opravdu skvěle a svého soupeře zavřeli na jeho polovině," řekl trenér Josef Fikar.
Góly: Suk, Polcar 2, Krajanský, Pavlík. H. Brod: Březina (36. Zelenka) – Vašíček, Tajovský, Mach, Franc ( 46. Papež¨) – Lažínský (54 Staněk, Pavlík, Krajanský – Karlík ( 55. Prchal) – Suk, Kocman (43. Polcar)

U13

KROMĚŘÍŽ – H. BROD 12:4 (A-A 5:1, B-B 4:0, A-B 2:3, B-A 1:0)
V posledních zápasech se chlapcům z Losů herně nedaří, soupeř je přehrál v jednoduchosti , agresivitě a velkým nasazením.
Góly H. Brodu: Teplý 2, Žáček, Pavlas. Poločas: 9:1. H. Brod A: Šidlák – Kučírek, Jirák, Gron, Coufal, Pabousek, D. Žáček, Veroněk, Bílek, J. Žáček. H. Brod B: Kandr – Tůmová, Malimánek, Ranecký, Kubát, Pavlas, Chalupa, Král, Teplý.

U 12

KROMĚŘÍŽ H. BROD 7:7 (A-A 3:0, B-B 0:0, A-B 2:6, B-A 2:1)
Góly H. Brodu: Sladkovský 3, Forman 2, Morávek, Dejl. Poločas: 3:0. H. Brod A: Mazánek – Kocman, Trinh, Šrámek, Sladkovský, Pavlovič, Forman, Morávek, Šopovski. H. Brod B: Kolář – Morkus,m Dejl. Bouchner. Tůma. Gruber, Pavlík, Bališ. Luňáček.