I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM U15

H. BROD – KROMĚŘÍŽ 2:0
Do zápasu domácí vstoupili vlažně, ale po deseti minutách hru vyrovnali a oba týmy si vytvořily pár náznaků šancí. Gólu se diváci dočkali až v 53. minutě, kdy Voborník s Jirákem předvedli krásný tandemový náběh s výměnou míče, druhý jmenovaný tvrdou střelou zaskočil gólmana, kdy se míč od něho odrazil a důrazný Gron ho dorazil do sítě. Autor gólu po pěti minutách našel Žáčka, který rozhodl o třech bodech.

„Jsem rád, že jsme zase jednou utkání zvládli. Místy to bylo z naší strany slušné, místy jsme naopak hořeli. Obrana hraje daleko od zálohy, která ztrácí často zbytečně míče, a pak se při neustálém běhání nazpátek hodně unaví. Soupeř to byl schopen ve druhém poločase potrestat, naštěstí se tak nestalo a my pak dali dva góly za sebou a rozhodli. Chválím hráče za týmový výkon," řekl brodský trenér Ondřej Pavlas.
Góly: Gron, Žáček. Poločas: 0:0. H. Brod: Kandr – Kučírek, Čapek, Karlík, Jirák – Žáček, Pabousek, Nápravník (60. Březina), Král (35. Chalupa) – Voborník, Gron.

U14

H. BROD – KROMĚŘÍŽ 2:1
Hned v úvodu utkání spálili své obrovské příležitosti Šrámek s Jiránkem.

Na druhé straně tyto šance hosté v osmé minutě potrestali a šli do vedení. Naštěstí se do poločasu podařilo Kamanovi z trestného kopu vyrovnat. Po přestávce další trestný kop proměnil Malimánek, který tak zajistil domácímu celku výhru.
„Zase se musíme vrátit zpátky na zem a začít v tréninku makat jako o zápase. Jak na cvičiští – tak na bojišti. Ač tomu někteří hráči stále nevěří, poslední tři zápasy jsou toho názorným příkladem," nechal se slyšet brodský kouč U14 Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Kaman, Malimánek. Poločas: 1:1. H. Brod: Prokop – Balliš (50. Kubát), Malimánek, Trinh, Luňáček (45. Gruber) – Mazánek, Šrámek, Kaman, Kohout, Forman – Jiránek (35. Pavlovič).

U13

H. BROD – ZNOJMO 7:6
„Znojmo bylo více než vyrovnaným soupeřem. Musíme říci, že nechápeme, jak mohou být poslední. Za výkon, který předvedli, se tedy opravdu stydět nemusí. Někteří z našich hráčů předvedli nadstandardní výkony a zaslouží si obrovskou pochvalu. Jmenovitě musíme pochválit Šimánka, který předvedl excelentní výkon," chválil svěřence lodivod Pavel Mazánek.
Góly H. Brodu: Miška 2, Žáček, Kaman, Trinh, Staněk, vlastní. Poločas: 3:2. H. Brod A: Synecký – Ešner, Fejt, Kubát, Kaman, Miška, Novák, Žáček (Trinh). H. Brod B: Kolář – Bárta, Böhm, Šimánek, Petr, Staněk, Šoposki, Blažej (Pipek).

U12

H. BROD – ZNOJMO 4:22
„Hráči Znojma předvedli na Losích rychlou, nápaditou agresivní hru, se kterou se naši hráči bohužel těžko vyrovnávali. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik slibných brankových příležitostí, které jsme na rozdíl od soupeře nedokázali využít. A opět převážně A tým, který nedokázal vstřelit branku již ve třetím po sobě jdoucím utkání. Věřím, že v příštím zápase už se klukům bude dařit," přeje si brodský trenér U12 Tomáš Tůma.
Góly H. Brodu: Dáňa 2, Panský, Eisenvort. Poločas: 2:11. H. Brod A: Janota – Čech, Zelenka, Vítů, Cenek, Krupauer, Král, Palán (Líbal, Hladík). H. Brod B: Veselý – Rázl, Tecl, Polák, Veselovský, Panský, Nový, Dáňa (Prokop, Eisenvort).