KONICE - ŽDÍREC 0:3

Ždírec měl před zápasem za sebou pětizápasovou šňůru bez bodu. Jenže na to dal zapomenout už ve 2. minutě rychlonohý Šnobl, který otevřel skóre. „To bylo pro tým obrovské uklidnění,“ poznamenal ždírecký trenér Richard Zeman.

Ve 27. minutě se vyznamenal Žďánský, když zneškodnil šanci Konic. Na konci prvního poločasu ještě po průniku Šnobla z úhlu zamířil Mareš křižnou střelou těsně vedle.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, v 52. minutě vysunul Procházka do brejku Hanouska. Toho ve vápně zastavil nedovoleně domácí stoper a s nařízenou penaltou si Čalkovský věděl rady - 0:2. Třetí gól přidal Ždírec v 67. minutě. Čalkovského trestný kop se odrazil k Marešovi, ten přiťukl Cardovi a ten přesnou střelou stanovil konečný výsledek.

Góly: 2. Šnobl, 52. Čalkovský (PK), 67. Carda. Rozhodčí: Reich. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Ždírec: Žďánský - Sobotka (87. Buriánek), Klupka, Kolouch, Hanovec - Carda, Mareš, Čalkovský (82. Smejkal), Šnobl - Hanousek (90. Blažek), Procházka.

TŘEBÍČ - OTROKOVICE 1:0

Třebíč v tomto utkání předvedla nejlepší domácí podzimní výkon, ale o třech bodech rozhodla až v samém závěru. První polovina přinesla seriál promarněných třebíčských šancí, který začal již v 11. minutě, kdy Smažil mířil pouze do břevna otrokovické branky.

V druhém poločase byli domácí opět aktivní, o všem ale rozhodla až poslední minuta utkání, kdy domácí měli výhodu standardní situace ze středu velkého vápna ve vzdálenosti 17 metrů od hostující branky. Koníř se trefil parádně, kdy tvrdou střelou kolem zdi k levé tyči nedal Křižkovi žádnou šanci - 1:0.

Gól: 90. Koníř. Rozhodčí: Sojka. ŽK: 1:3. Diváci: 130. Poločas: 0:0. Třebíč: Beer - Vejmelka, Dvořák, Kopeček, Flekal (90. Brabenec) - Rygl (70. Adamov), Václavek, Koníř, Smažil - Pospíchal, Karásek (70. Řezáč).

LÍŠEŇ - ŽĎÁR N. S. 2:3

Favorit se do týmu z Vysočiny pustil bez ostychu a také šel zaslouženě po úniku Oprchala ze strany do vedení. Kýžené vyrovnání přišlo těsně před pauzou. Po rozehrané standardce a následném centru se Šindelkovi vyplatilo číhat na zadní tyči a hlavou se nemýlil.

To domácí ambice hodně nalomilo a ve druhé půli poslal hosty do vedení opět hlavou Bratršovský. Okamžitě poté mohl Žďárské uklidnit Smetana, ale nedal a hned z protiútoku vyrovnal Jaroš. Hosté ale chtěli všechny tři body a narůstající tlak přinesl ovoce. Po závěru se k míči dostal Zedníček a ze strany propálil domácího gólmana.

Góly: 18. Oprchal, 60. Jaroš - 45. Šindelka, 59. Bratršovský, 84. Zedníček. Rozhodčí: Talpa. ŽK: 2:3. Diváci: 220. Poločas: 1:1. Žďár: Nahodil - Bureš, Filip, Šindelka, Heide - Horák, Bratršovský, Mašek, Zedníček - Boda (88. Filippi), Smetana.

V. MEZIŘÍČÍ - RÁJEC-JESTŘEBÍ 0:1

Po několika domácích zaváháních nebyli velkomeziříčští hráči očividně ve své kůži a osmělili se až ve druhé části prvního dějství. Nejprve pálil těsně vedle Kratochvíl. Branku minula i Pokorného hlavička. Stejný hráč na konci prvního poločasu utekl hostujícím zadákům, ale jeho pokus skončil jen na boční síti.

Pohroma pro domácí přišla těsně před pauzou. Zkrat Krejčího, který nepustil míč křičícímu Trnavskému a prodloužil ho hlavou, znamenal vlastní gól. Druhé dějství se neslo ve znamení domácího náporu, ale dvě šance Velké Meziříčí neproměnilo. Bránící Rájec si odvezl všechny body.

Gól: 42. vlastní J. Krejčí. Rozhodčí: Horák. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (49. Němec). Diváci: 300. Poločas: 0:1. V. Meziříčí: Trnavský - Z. Mucha (62. Fober), Galia, P. Mucha, J. Krejčí - Hort, Průša, Němec, Pokorný, Kratochvíl (88. Berka) - Havlíček (72. Loup). Ostatní výsledky 11. kola: Boskovice - Napajedla 1:0, Šardice - Hulín 1:1, Rousínov - Vyškov 1:3, Protivanov - Mohelnice 1:2.