Hokej

včera 20:33

Výhra, ale i obavy - o Bednáře

Hradec Králové /FOTO/ - Hokejová extraliga: Hradec si proti Jihlavě připsal šesté vítězství v extralize v řadě.

21.11.2017

Jihlavská Dukla se trápí, nezkrotila ani Bílé tygry

Jihlava - Zase bez gólu! Na stojedenadvacet minut natáhli jihlavští hokejisté svoji střeleckou mizérii. V dalším extraligovém utkání marně bušili na branku Liberce a po nemastném neslaném výkonu prohráli 0:2.

19.11.2017

OBRAZEM: Litvínov pokračuje ve vítězné sérii, Jihlava se opět trápila

Jihlava, Litvínov – V nepříliš radostné situaci se začínají ocitat hokejisté Jihlavy. V rámci 23. kola extraligy se představila na ledě lepšícího se Litvínova a boj o šest bodů nezvládla. Už pošesté v této sezoně nedokázala za brankářem soupeře rozvlnit síť. To na Severočechy zapůsobila reprezentační přestávka jako živá voda. Po ní totiž porazili doma Mladou Boleslav 6:3, v pátek vyhráli 3:1 derby v Chomutově a včera oplatili Dukle porážku z první čtvrtiny základní části.

17.11.2017

OBRAZEM: Gól přišel pozdě. Souboj nováčka s lídrem ovládl favorit

Jihlava - V hokejové extralize svedl los 22. kola k sobě nováčka z Jihlavy a západočeského lídra tabulky Plzeň. Na zajímavý souboj bratrů Kubalíkových však již nedošlo. Starší Tomáš sice v dresu Dukly nastoupil, ale mladší Dominik se vrátil do švýcarské ligy. Zápas se tak stal bitvou mezi brankáři Škarkem a M. Svobodou, v minulé sezoně spoluhráči, ze které vyšel vítězně plzeňský gólman.

15.11.2017

Dukla zajíždí po reprezentační pauze do Vítkovic

Jihlava – Po reprezentační přestávce se ve středu znovu spustí stavidla hokejové extraligy. Jihlavská Dukla se představí na ledě Vítkovic, kterým v aktuální tabulce patří pátá pozice se 33 body. Tým z Vysočiny je na předposlední pozici se třináctibodovou ztrátou.

9.11.2017

K úplné spokojenosti pár bodů chybí, netají šéf Dukly Ščerban

Jihlava - Pozitiva zatím převažují. V hokejové extralize bylo odehráno dvacet kol, po nichž si vybrala první reprezentační přestávku. Nováček soutěže, jihlavská Dukla, má sice odehráno o utkání méně, přesto je předposlední místo v průběžné tabulce zřejmě méně, než očekávali natěšení fanoušci před návratem mezi tuzemskou elitu.

5.11.2017

Duel šampionů ovládla Kometa. Dukla pálila jen slepými náboji

Jihlava - Dva povedené brejky. Ve šlágru kola mezi Jihlavou a Brnem se radovali hostující hokejisté. Zaslouženě. Prokázali vyšší hokejovou kvalitu i lepší produktivitu a odvezli si domů plný počet bodů po vítězství 2:0.

5.11.2017

Velké sólo gólmana Jekela. Horácká Slavia vyhrála v Havířově

Havířov, Třebíč – Jediná přesná střela rozhodla duel WSM ligy mezi Havířovem a Horáckou Slavií Třebíč. V desáté minutě ji zaznamenal hostující křídelník Luboš Horký.

3.11.2017

Dukla ochutnala vlastní recept. Dva body ztratila v samém závěru

Jihlava - Hořký konec. Hokejová Dukla mířila k velmi důležité výhře nad tabulkovým sousedem. Pardubice ale v závěru dokázaly vygradovat svůj výkon, v power play vyrovnaly, a na samostatné nájezdy uzmuly i druhý bonusový bod.

31.10.2017

První výhru Dukly venku trefil ve Zlíně při nájezdech Kubalík

Zlín, Jihlava - Konečně! Až v devátém utkání sezony dokázali jihlavští hokejisté zvítězit na ledě soupeře. Povedlo se jim to ve Zlíně, kde se dlouhé minuty odehrávaly spíše taktické šachy. Vyrovnaný duel dospěl až k samostatným nájezdům, ve kterých rozhodl o zisku bonusového bodu pro Duklu Tomáš Kubalík.

31.10.2017

Žihadla byla v derby hodná, Havlíčkův Brod vysoko zvítězil

Vysočina - Jasná záležitost. Havlíčkobrodští hokejisté nadále kralují skupině Střed druhé ligy. V sobotu neklopýtli ani v Moravských Budějovicích, kterým udělili lekci z proměňování šancí. Shodným výsledkem skončil své zápasy Žďár nad Sázavou a Pelhřimov, ze tří bodů se ale radovaly pouze Plameny.

27.10.2017

OBRAZEM: Pirátům chyběly čtyři sekundy. Dukla slaví další velký obrat

Jihlava - Kapitánův koncert. Jihlavští hokejisté znovu prokázali bojovné srdce. Proti chomutovským Pirátům nabrali za jedenadvacet minut tříbrankové manko, přesto slavili vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Režisérem dalšího zmrtvýchvstání nováčka byl její lídr Tomáš Čachotský, který byl u tří branek svého celku.

22.10.2017

Jihlava byla v Třinci hodná. Bez trestů, ale i gólů a bodů

Jihlava - Ustrašený výkon. Ani ve druhém vzájemném zápase nenašli jihlavští hokejisté recept na třineckého gólmana Šimona Hrubce. Po celý zápas jasně dominovali domácí Oceláři, kteří zaslouženě s přehledem zvítězili 3:0.

19.10.2017

Přišel, viděl, spasil Slavii. Brodský útočník Endál zazářil v první lize

Havlíčkův Brod – Povedený návrat. Hokejový útočník Lukáš Endál, stejně jako v loňské sezoně, pohostinsky nastoupil za Slavii Praha ve WSM lize. Hráč Havlíčkova Brodu podal v utkání skvělý výkon a především jeho zásluhou sešívaní ve šlágru kola porazili České Budějovice 2:1.

17.10.2017

Bruslaři rozstříleli Medvědy a vrátili se do čela tabulky

Vysočina – V 8. kole druhé ligy uspěli z vysočinských týmů pouze Bruslaři v derby s Pelhřimovem. Žďár padl v Klatovech, Moravské Budějovice přenechaly doma body Nymburku.

13.10.2017

Dukla tentokráte doma padla, Mounftield byl příliš těžké sousto

Jihlava - Konec série. Čtvrté domácí vítězné utkání v řadě jihlavští hokejisté nepřidali. Ve dvanáctém kole extraligy nedokázali najít recept na důraznou obranu Hradce Králové, kterému podlehli 0:2.

11.10.2017

Konečně. Horácká Slavia zabrala proti Slezanům

Třebíč – Ve 12. kole první ligy hokejisté Třebíče přerušili třízápasovou sérii porážek. Odnesl to Frýdek-Místek, který naopak v dosavadním průběhu soutěže v základní části prohrál pouze dvakrát a v tabulce mu tak patřilo nádherné třetí místo. V zápase plném trestů rozhodly přesilovky: Třebíč využila tři, hosté byli sterilní.

10.10.2017

Jihlavský Diviš pálil za Třebíč, další body to ale nepřineslo

Třebíč – Tři zápasy, čtyři body. Přetlak v útoku extraligové Dukly Jihlava dočasně vyřadil ze sestavy zkušeného Richarda Diviše. Ten stihl za svůj klub odehrát pět zápasů, ve kterých si připsal jednu branku. Nyní hostuje v prvoligové Horácké Slavii Třebíč a je znatelnou posilou týmu. Byť se to zatím na bodovém kontě týmu příliš neprojevuje.

30.9.2017

Mička: Kanada mě hokejově i lidsky dost obohacuje

Havlíčkův Brod - Před rokem ukončil své trenérské působení v tuzemském hokeji. Řeč je o Jiřím Mičkovi, který v těchto dnech odlétá na druhou sezonu do Kanady, kde se hokejově obohacuje a učí anglický jazyk. Fanoušci ho znají ze štací v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Havlíčkova Brodu a Třebíče.

27.9.2017

Pod žárem Plamenů roztáli i pelhřimovští Lední medvědi

Vysočina – Bez porážky zůstávají po třech kolech druhé hokejové ligy Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou. Stále stoprocentní brodští hokejisté dokázali vyhrát na ledě nebezpečného Tábora, Plameny v derby zdolaly Pelhřimov. Výhodu domácího prostředí využily k zisku tří bodů rovněž Moravské Budějovice.

22.9.2017

Nováček zaspal úvod, obrana Dukly byla až příliš prostupná

Pardubice, Jihlava - Další obrat se nepovedl. Jihlavští hokejisté doplatili v dalším extraligovém kole v Pardubicích na tragický vstup do utkání. Během sedmi minut inkasovali čtyři branky, a i když dokázali tříbrankové manko v úvodu třetí třetiny vymazat, psychické výhody nad protivníkem nedokázali využít a po opakovaných selháních v obraně odjížděli domů bez bodu po porážce 5:7.

20.9.2017

Třebíč bere první dva body, udolala vedoucí Rytíře

Třebíč – Ve čtvrtém kole WSM ligy hokejisté Třebíče sahali proti favorizovanému Kladnu po prvním stoprocentním zisku. Slibné vedení z poslední minuty neudrželi, a tak o cenné výhře za dva body museli rozhodnout až v přesilovce v prodloužení.

19.9.2017

Dres pokřtily legendy Jan Suchý a Jiří Holík

Havlíčkův Brod – V letošní sezoně oslaví BK Havlíčkův Brod 90. let od založení klubu. Tuto událost bude hokejistům připomínat devadesátka na nových dresech a všichni si přejí, aby to byly dresy postupové do WMS ligy. Křest tohoto dresu proběhl na havlíčkobrodském náměstí za přítomnosti pětistovky fanoušků. Křestu se ujaly nejpovolanější, brodské legendy Jan Suchý a Jiří Holík.

15.9.2017

OBRAZEM: Piráti zdolali Jihlavu v prodloužení

Jihlava, Chomutov – Vytěžili Jihlavští z minima maximum nebo to bylo o trpělivosti Pirátů? Zdálo se, že rozhodne první branka, ale Jihlavští dokázali proměnit šance a při dvoubrankové ztrátě se vrátit do zápasu. A dokonce do vedení 3:2. Nakonec skončilo utkání Chomutov – Jihlava po infarktovém závěru 4:3 v prodloužení.

13.9.2017

Plameny odstartují sezonu beneficí

Žďár nad Sázavou – Více než pětiměsíční hokejový půst je minulostí. Ve středu 13. září v 18 hodin vyjedou hokejisté Žďáru nad Sázavou na domácím ledě k premiérovému utkání letošního ročníku II. ligy – skupiny Střed. Jejich soupeřem budou hráči Kolína. Úvodní zápas nové sezony bude součástí benefice Plameny hrají pro věž, v jejímž rámci chce klub pomoci urologickému oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě.

29.8.2017

OBRAZEM: Jihlava vyhrála nad Zlínem

Jihlava - Hokejisté Aukro Berani Zlín v předposledním testu před startem extraligy nestačili na nováčka nejvyšší soutěže z Jihlavy. Berani prohráli v odvetě 1:3 a Dukla si připsala vůbec první výhru v přípravě.

22.8.2017

Hanáci vyhráli také odvetu v Jihlavě

Jihlava – Výsledek se opakoval. Hokejisté Jihlavy prohráli i na domácím ledě s Olomoucí 1:2. Stejné skóre se totiž v přípravě obou extraligových celků zrodilo i před třemi týdny na Hané. Dukla po bezbrankové první třetině vedla díky Zemanovi, ale o pět minut později srovnal Řípa a na začátku třetí periody udeřil Sundher.

1.8.2017

Třebíč zaskočila mistra, Dukla prohrála na Hané

Třebíč, Olomouc – O prvním srpnu nastoupili k prvnímu hernímu testu extraligoví hokejisté Dukly i prvoligové Třebíče. Lépe se vedlo hráčům Horácké Slavie, kteří před parádní návštěvou zdolali úřadujícího extraligového vítěze. Skalp brněnské Komety se určitě počítá.

31.7.2017

Masarykův pohár opět v Třebíči, Dukla hraje na Hané

Vysočina – A je to tady. Hokejové stadiony znovu začínají ožívat. V úterý vyjedou k úvodním přípravným zápasům i oba nejlepší krajské týmy. V domácím prostředí se představí Horácká Slavia Třebíč.