Michal Oliverius - útočník SK Horácká Slavia

Třebíč Z pohledu cestování to není úplně špatné, ale když se na to podívám z osobního hlediska, tak se míň podívám domů, do severních Čech. Ale nad tím teď nemá cenu nějak přemýšlet, jestli tam budu hrát tolikrát nebo tolikrát. Teď jsem v Třebíči a té chci pomoci k co nejlepšímu výsledku. Hned v úvodu nás čeká souboj s Kometou a Brno je odsud kousek, proto první zápas bude docela prestižní.

Jiří Řípa - útočník HC Sareza Ostrava

Mně by víc vyhovovalo, kdyby se soutěž hrála vcelku. Bylo by víc zápasů. V prvním kole jedeme do Jihlavy? Tak to zatím ani nevím. Samozřejmě se moc na zápas s Duklou těším, budu se chtít hned v prvním kole proti ní vytáhnout. Ale zatím nějaké hecíky neplánuju, nejspíš na to dojde až před zápasem. Nečekám, že v zápasech s Jihlavou budu nějak víc přemotivovaný, ale určitě se budu chtít ukázat v co nejlepším světle.

Ondřej Staněk - obránce HC Rebel Havlíčkův Brod

Hned v prvním kole hrajeme doma s Mostem, se kterým jsem v uplynulé sezoně vybojoval postup do první ligy. Určitě to pro mě bude z tohoto hlediska hodně atraktivní zápas. Strašně se na něj těším, protože v Mostě bylo super. Byli tam skvělí diváci a velmi dobrý stadion. Já jen doufám, že v týmu zůstali někteří kluci z loňska, abychom se mohli trošku hecnout.