„Už se moc těšíme,“ usmívá se trenér brodského týmu Petr Novák. „V letošní sezoně jsem zatím Třebíč příliš nesledoval, ale zhruba vím, co od ní asi můžeme čekat. Musíme jí vštípit svůj styl,“ tvrdí kouč pátého týmu západní skupiny.

Podle něj už je série šesti porážek v řadě minulostí. „Třeba Jihlava prohrála sedmkrát, ale nám prostě vyšly ty porážky tak, že jsme je měli za sebou. Nesmíme z toho dělat žádnou vědu,“ burcuje Novák.

Kdo do branky?

Horácká Slavia Třebíč pojede do Havlíčkova Brodu s vizitkou čtvrtého týmu skupiny Východ a s úspěšnou čtyřzápasovou šňůrou vítězství.

„Musíme znovu dobře bránit. To je cesta k úspěchu. My nemáme v kádru vyložené střelce, nemůžeme se pouštět se soupeři do nějakých střeleckých závodů. Chce to trpělivost a dobrou obranu,“ zná recept na úspěch trenér Horácké Slavie Josef Horešovský.

Otázkou zůstává, který gólman se proti Rebelům postaví do branky. „Míča zachytal parádně v minulém zápase, Nedvídek byl spolehlivý předtím, a uzdravil se už i Luňák. Uvidíme,“ krčí rameny kouč.

Dukla Jihlava dnes zahájí druhou třetinu zápasů základní části na ledě Berouna.

Hokejové menu

I. LIGA

středa 17.30: Chomutov – Olomouc, Most – Kometa Brno, Mladá Boleslav – Prostějov
středa 18.00: HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ, Beroun – JIHLAVA, Hradec Králové – Havířov, Kadaň – Šumperk, Vrchlabí – Ostrava

II. LIGA – SKUPINA STŘED

středa 18.00: VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kutná Hora, Nymburk – PELHŘIMOV, Kolín – Benátky nad Jizerou, Tábor – Benešov, Chrudim – Milevsko, Písek – Jindřichův Hradec