Třiadvacetiletý bek měl podle generálního manažera Rebelů slabou výkonnost, teď hostuje v Havířově

„Není lepší než naši kluci, proto jsme s ním ukončili spolupráci,“ vysvětloval šéf havlíčkobrodského klubu. „Pro mě to bylo určitým způsobem vysvobození, poslední zápasy jsem neměl příliš dobrý pocit. Zdálo se mi, že si trenér na mě zasedl,“ sdělil své pocity exbrodský obránce.

Bude nastupovat za Pantery

Vedení mu nepříjemný verdikt sdělilo před čtvrtečním dopoledním tréninkem.

„Bylo mi řečeno, že nebyli spokojení s mými výkony. Nevím, co k tomu mám říct. Teď se budu snažit dokázat, že pravdu neměli,“ nechal se slyšet třiadvacetiletý bek.

Loučení s kabinou prý podle něj proběhlo bez nějakých extempore. „S klukama jsem se normálně rozloučil a popřál jsem jim, ať se zvednou,“ pověděl obránce, který ve třinácti zápasech v brodském dresu nahrál na jednu branku a posbíral šestadvacet trestných minut.

Staněk by měl dnes naskočit znovu do prvoligového kolotoče, ale v jiném týmu. „Dohodnul jsem se na měsíčním hostování v Havířově,“ prozradil.

Za necelý měsíc Staněk narazí na své bývalé spoluhráče z Havlíčkova Brodu, 17. listopadu totiž Havířov hostí právě Rebely.

„Na ten zápas se budu obzvlášť těšit, budu chtít ukázat, že chyba nebyla ve mně. A doufám, že Havířov Brod porazí,“ říká odhodlaně nejnovější akvizice havířovských Panterů.

Ani na podruhé to nevyšlo

Staňkovi nevyšlo angažmá v Havlíčkově Brodě už podruhé. Poprvé pomáhal Rebelům při postupu do vytoužené první ligy a i tehdy nebylo vedení spokojeno s jeho výkonností.

„Brod už je uzavřená kapitola, asi mi moc nesvědčí. Třetí návrat rozhodně neplánuju,“ uzavírá Staněk.