CHOCEŇ – CHOTĚBOŘ

2:3

Cenné body z ledu houževnatého soupeře, který na tom byl dobře fyzicky a dokázal napadat hráče v průběhu celého zápasu.

V prostřední části utekli hosté na 0:2, domácí na chvíli vypadli z tempa, po snížení na 1:2 však začali opět kousat.

V samém závěru třetiny vybojoval puk Pokorný, ideálně ho předložil Štrausovi a ten se nemýlil 1:3. V poslední části promarnila Chotěboř dvouminutovou přesilovku pět proti třem, naopak při vlastní přesilovce inkasovala, ale výhru již udržela.

Branky Chotěboře: 22. Pokorný, 23. Čermák, 39. Štraus. Vyloučení: 11:9. Využití: 1:0, Oslabení: 1:0. Diváci: 450. Třetiny: 0:0, 1:3, 1:0. Chotěboř: Trtík (Hamarič) - Čermák, Kudláček, Hurda, Vomela, Novák, Fibikar, V. Hospodka – Ticý, Domkář, Řehoř – Pokorný, Štraus, D. Kubát – Musílek, Jan Hospodka, Slavík.

------------------------------------------

SVĚTLÁ – CHRUDIM B

4:3

Rozhodl až pozdní nástup domácího útočníka Žáka, který přijel z práce ve 35. minutě. Jeho řada spolu s Krajíčkem a P. Včelou rozhodla, že body zůstaly doma.

Poslední čtvrthodinku hráli domácí jenom na dvě pětky. Rozhodnutí padlo pět minut před koncem, kdy po kombinační akci P. Včela přistrčil Žákovi a ten už jen zasunul do prázdné svatyně.

Branky Světlé: 27. Bárta, 28. Krajíček, 47. P. Včela, 55. Žák. Rozhodčí: Říčan. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. Diváci: 160. Třetiny: 0:0, 2:3, 2:0. Světlá: Studený – O. Včela, Mečiar, J. Kůrka, Beránek, Kubát, Švanda – P. Včela, Žák, Krajíček – Neuwirth, Dolínský, Ruml – Vomela, Křišťan, Bárta – Fixa.