Světlá promrhala čtyřbrankový náskok

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU/CHOTĚBOŘ - V jedenáctém kole krajské hokejové ligy nebyli ani jeden ze zástupců havlíčkobrodského okresu úspěšný. Prohra na vlastním ledě stála Světlou možnost usadit se v čele tabulky.

30.11.2007

Zápas nezvládli. Světelští hokejisté (ve světlém útočník Jaroslav Žák) vedli nad Chocní už 4:0, nakonec zápas prohráli 4:5 v prodloužení.Foto: DENÍK/Libor Plíhal

SVĚTLÁ – CHOCEŇ

4:5 p

V úvodní třetině měli hosté osm vyloučených a domácí třikrát využili početní převahy. Když Žák v 36. minutě zvýšil na 4:0, zdálo se, že ze strany domácích půjde o pohodové utkání.

To by ovšem nesměly přijít dvě světelské hrubky v rozmezí jedné minuty, kdy dvakrát inkasovali. To bojující hosty postavilo na nohy, v poslední části Choceň dvakrát trestala oslabení Světlé a bylo srovnáno na 4:4.

Domácí sahali v samém závěru po výhře, ale nevyužili téměř dvouminutové početní převahy 5 na 3. Hned po začátku prodloužení se štěstí přiklonilo k hostům, jejichž útočník zakončil sólový únik šťastnou brankou na 5:4.

„Opravdu zbytečná prohra, nic na tom nemění skutečnost, že pro zranění hráčů jsme dohrávali utkání jen ve dvanácti lidech,“ zlobil se tiskový mluvčí Světlé Karel Heřmánek.

Branky Světlé: Žák 2, O. Včela, Krajíček. Rozhodčí. Čáka. Vyloučení: 5:15. Využití: 3:2. Diváci: 200. Třetiny: 3:0, l:2, 0:2, 0:1. Světlá nad Sázavou: Studený – O. Včela, Mečiar, J. Kubát, Heřmánek, Kůrka, Beránek - P. Včela, Žák, Krajíček – Neuwirth, Dolínský, Špatenka – Vomela, Fixa, D. Kubát.

---------------------------------------

M. TŘEBOVÁ – CHOTĚBOŘ

5:3

Chotěboř měla v úvodní třetině pět vyloučených, což Třebová hned v úvodu dvakrát potrestala.

Hosté se ve druhé třetině zlepšili, začali bruslit a v poslední části byli dokonce herně lepší. Chleba se lámal za stavu 4:2, kdy hokejisté Chotěboře spálili dvě gólové tutovky, naopak domácí z náhodného útoku zvýšili na 5:2.

Hosté sice ještě snížili, na vyrovnání však již chyběly síly. „Chyběla jedna úderná lajny, ve dvanácti lidech se vyhrávat nedá, máme strašně úzký kádr,“ posteskl si chotěbořský lodivod Milana Kraučuk.

Branky Chotěboře: J. Hospodka, J. Kubát, Musílek. Rozhodčí: Šafl. Vyloučení: 7:7, navíc Řehoř 10 minut a Domkář (oba Chotěboř) 5 a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 400. Třetiny: 2:1, 2:1, 1:1. Chotěboř: Trtík (Hamarič) - Čermák, Kudláček, Novák, Hurda – J. Kubát, Hájek, Musílek – D. Kubát, Domkář, Rehoř – J. Hospodka, Slavík.

+ Podat inzerát

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 14 900 Kč

Obsluha průmyslových robotů operátor svařování. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: - obsluha svařovacích robotů, - praxe jako operátor výroby výhodou, V případě zájmu o nabízenou pozici je nutné zúčastnit se náborového dne, který se koná každou středu v 8:30 hodin v sídle společnosti (není třeba se hlásit předem). Pracovní pozice jsou obsazovány průběžně - lze se tedy domluvit na nástupu ihned, nebo až např. po uplynutí výpovědní lhůty.. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o. - havlíčkův brod, Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Markéta Bartáková, +420 569 496 415.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Internisti 30 000 Kč

Lékaři v interních oborech lékař/ka na interní oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: vhodné i pro lékaře - absolventy, plná podpora v profesním růstu, Osobní kontakt možný každou středu od 8. do 11. hodiny.. Pracoviště: Nemocnice havlíčkův brod, příspěvková organizace, Husova, č.p. 2624, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jana Egartová, +420 569 472 122.

Gastronomie - Gastronomie Vedoucí provozu 20 000 Kč

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) provozní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: zkušenosti s provozem restaurace nebo občerstvení, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Topírna s.r.o. - koupaliště, Chotěbořská, č.p. 2997, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jaroslav Holcman, +420 603 592 337.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách prodavač - skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - znalost železářských, hospodářských a zahradních potřeb, - prodej a doplňování sortimentu, občasný dovoz zboží z blízkého okolí, udržování skladových zásob (vhodnější pro muže - manipulace s břemeny), - otevírací doba: po-pá 7-17 hodin, so 7:30-11:30 hodin (prac. sobota 1x za dva týdny), Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Zempo stober s.r.o. - prodejna klas, Havířská, č.p. 662, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Libor Stober, +420 481 522 352.

Studánka V Loužku u Dyjice.

Studánka Vysočiny roku: Letos jsou pouze dvě želízka v ohni

Deset hráčů na obou stranách dohrálo v duelu Kamenice a Leštiny. Vyloučeni byli Štros a Míka.

Mírovka konečně vyhrála. Body si odvezla z Pacova

Herálec dokázal i v deseti porazit Lípu

Havlíčkobrodsko - Habry navázaly na těsné vítězství z minulého kola v Antonínově Dole. V 18. kole I. B třídy, skupiny B si doma poradily s Ranskem 5:3. K vidění byly i další derby, v nichž zvítězily Herálec, Pohled a Štoky.

Muž se dvěma promile chodil v kolejišti

Havlíčkův Brod - Nebezpečné místo na procházku si vybral pětapadesátiletý muž z Havlíčkobrodska, kterého zahlédli v pátek před devátou hodinou večer, jak se pohybuje v prostoru kolejiště v Havlíčkově Brodě.