ŽĎÁR – CHOTĚBOŘ

4:6

Po úvodní třetině vše vypadalo na pohodlné vítězství domácích, kteří úvodní dějství vyhráli 3:0. „Nic není ztraceno, hráli jste dobře. Jenom začít naplno bruslit, nutit se ke střelbě a bojovat,“ burcoval své svěřence po úvodní smolné třetině chotěbořský trenér Milan Kraučuk.

Hráči si vzali jeho slova k srdci. Ve 24. minutě zavelel k útoku kapitán Řehoř a upravil výsledek na 3:1. A čtyři minuty před koncem prostřední části Chotěboř zcela výsledek otočila na 3:4, domácí však stačili ještě do pauzy srovnali na 4:4.

J. Hospodka dostal Chotěboř do vedení a deset minut před koncem padlo rozhodnutí. Při nájezdu dva na jednoho dal svůj premiérový a veledůležitý gól Slavík na konečných 4:6.

„Byl to kolektivní výkon, nikdo nehrál na sebe, díky tomu jsme uspěli. Finálová skupina se opět o něco přiblížila,“ oddechl si chotěbořský kouč.

Branky Chotěboře: Řehoř, D. Kubát, Tichý, Domkář, J. Hospodka, Slavík. Rozhodčí: Najman. Třetiny: 3:0, 1:4, 0:2. Chotěboř: Trtík (Hamarič) – Čermák, Kudláček, Hurda, Fibikar, Novák – V. Hospodka, J. Hospodka, Tichý – D. Kubát, Domkář, Řehoř – Hájek, Slavík, Kochánek.