CHRUDIM B – CHOTĚBOŘ

4:2

O výsledku rozhodla úvodní třetina, v níž si za devět minut domácí vybudovali dvoubrankový náskok, potom sice J. Hospodka snížil, ale vzápětí Chotěboř znovu inkasovala.

Naděje hostům vysvitla ještě na začátku poslední části, kdy Řehoř snížil na 3:2. Potom si však hokejisté Chotěboře už šance nepřipravili a Chrudim pojistila vítězství.

„Máme hrozně úzký kádr, záleží na tom, v jakém složení se k zápasu sejdeme, potom se naše výkony liší jako den a noc,“ postěžoval si chotěbořský trenér Milan Kraučuk.

Branky Chotěboře: J. Hospodka ,Řehoř. Rozhodčí: Padevět. Vyloučení: 7:4. Bez využití. Diváci: 100. Třetiny: 3:1, 0:0, 1:1). Chotěboř: Trtík – Čermák, Fibikar, Hurda, Novák, Hájek – J. Hospodka, V. Hospodka, Tichý – D. Kubát, Řehoř, Kochánek – Vosička, Slavík, Hajšman.

--------------------------------------

SVĚTLÁ – M. TŘEBOVÁ odloženo

Světelské hokejisty zkosila chřipka, a tak byl duel odložen.

8. Chrudim B 15 3 0 2 10 57:85 11

Ostatní výsledky: Choceň – Žďár nad Sázavou 11:5, Hlinsko – Litomyšl 3:6.

Ve středu hostí chotěbořští hokejisté na vlastním ledě Litomyšl (18.30) a Světlou čeká zápas ve Žďáře nad Sázavou.