Puk dostal do sítě totiž bruslí. „Nastavil jsem tam brusli, byla to branka nohou, asi by platit neměla. Rozhodčí ji ale uznal,“ popsal celou situaci brodský forvard.

Ten byl po zápase hodně zklamaný. „Škoda. Dneska jsme opravdu makali. Na konci druhé třetiny jsme udělali hrubou chybu, je to hokej, stalo se. Myslím si, že je to pro nás ztracený bod. Remíza klidně mohla být,“ nechal se slyšet Kubeš.

Branka do šatny rozhodila
Rebelové v závěru druhého dějství Mladou Boleslav dokonce přehrávali, ale jejich úsilí přišlo vniveč. Hrubá chyba šest vteřin před druhou sirénou je hodně srazila.

„To poznamená každý mančaft, když dostane gól nějakých šest vteřin před přestávkou. Potom jsme byli skleslí, protože to bylo o dva góly, nebylo to dobrý, poznamenalo nás to,“ přibližuje náladu v kabině o druhé přestávce jeden ze dvou brodských střelců Vladislav Kubeš.

Havlíčkův Brod je v prvoligové skupině Západ na šesté příčce, sedmý Most je ale na tom bodově stejně. V nejbližší době čekají na Rebely důležité zápasy, ve středu doma s Kadaní a v sobotu ve Vrchlabí.

„Teď těch čtrnáct dní rozhodne, bude se lámat chleba. I když zbývá ještě asi deset zápasů, ale myslím si, že tyhle zápasy v těch čtrnácti dnech hodně napoví o tom, kdo si zahraje play off a kdo bude hrát o záchranu. My to zvládneme a dostaneme se do předkola vyřazovací části,“ uzavírá Kubeš.