I. liga juniorů
H. BROD - PROSTĚJOV 2:1

Pouhých šest sekund stačilo, aby brodský Škarýd rozvlnil síťku v prostějovské brance a zaznamenal tak zřejmě nejrychlejší gól sezony. Druhý přidal v polovině střetnutí Milfajt. Hanáci však boj nevzdali, udrželi s Rebely krok a v samém závěru sahali i po bodu.
„Kluci odvedli solidní výkon, střelecky rozhodla první pětka Mečiar, Kadlec - Hadrava, Milfajt, Škarýd. Výbornou formu potvrdil gólman Opršal,“ oddechl si po závěrečném tlaku soupeře brodský kouč Luboš Sláma.
Branky: Škarýd, Milfajt. Rozhodčí: Pokorný - Doležálek, Drobílek. Vyloučení: 7:10. Využití: 2:0. Diváci: 50. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:0. Havlíčkův Brod: Opršal - Mečiar, Kadlec, Pfeifer, Bělohlávek, Krpálek, Capouch - Škarýd, Milfajt, Hadrava - Langhans, Dolejš, Muras - Štros, Jankovský, Vylíčil - Myslivec, Šudoma, Lamberský.

I. liga dorostu
H. BROD - KOPŘIVNICE 8:1

Mladí Rebelové potvrdili svoji suverenitu a chvílemi předváděli ukázkové kombinační akce. Na hru dorostenců je opravdu radost se dívat, postup do extraligy mají prakticky v kapse.
„Je důležité, že se vytvořila výborná parta, v níž mají všichni smysl pro kolektivní hru“, zdůraznil asistent trenéra Radek Novotný.
Branky: Němec, Szilva, Milfajt, Kubát, O. Doležal, Varga, Ondráček, Bancíř. Rozhodčí: Coufal - Svoboda, Paulík. Vyloučení: 9:4. Využití: 1:0. Diváci: 50. Třetiny: 2:0, 3:1, 3:1. Havlíčkův Brod: Volf - Němec, Bancíř, Drahozal, Musil, Pecen - Szilva, Milfajt, Kubát - Varga, Ondráček, Havel - Křehlík, J. Doležal, O. Doležal.

ZNOJMO – H. BROD 4:4
První třetina se Rebelům příliš nepovedla, již v první minutě inkasovali.
Po domluvě o přestávce se herně zvedli, ale problémem bylo proměňování vytvořených šancí. Přesto se ve třetí třetině hosté ujali vedení, o které přišli až v poslední minutě utkání.
Branky: Szilva 2, Ondráček, O. Doležal. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:2. Havlíčkův Brod: Zvolánek – Němec, Bancíř, Drahozal, Pecen, Musil – Szilva, Milfait, Kubát – Varga, Ondráček, Havel – Křehlík, J. Doležal, O. Doležal.

Autoři: ALOIS SVOBODA, TOMÁŠ ROSICKÝ