„Rozhodně to ale nevypustíme, cíl jsme sice splnili. Ale zároveň jsme říkali, že chceme být do pátého místa. Určitě maximálně zabojujeme, abychom se na to páté místo posunuli,“ tvrdí hrdina postupového zápasu v Kadani brankář Stanislav Neruda.

Rebelové jsou v play off, ale žádné oslavy se zatím nekonaly. „Určitě se všem ulevilo, ale cestou zpátky jsme si dali jen jedno pivko. Na nějaké slavení je čas až po sezoně,“ usmívá se Neruda.

Dnes hostí brodští hráči v Kotlině Vrchlabí. „Budeme hrát naplno, oba týmy už se budou soustředit na play off. Máme deset dní, abychom se připravili co nejlépe na předkolo a pokusili se postoupit dál. Určitě budeme zkoušet různé herní varianty,“ prozrazuje brodský gólman.

„V předkole nejspíše narazíme na Havířov nebo Ostravu. Radši bych si přál Ostravu, přece jen Havířov nás jednou porazil 7:0. Ale v play off je to jedno, pokud chceme postoupit, musíme porazit kohokoliv,“ míní Neruda. Havlíčkův Brod může v předkole za určitých okolností narazit i na regionálního rivala z Jihlavy.

(sal)