„Bylo to otevřenější, protože obě mužstva už jsou v play off. Chtěli jsme zápas vyhrát, ale zároveň si vyzkoušet něco na vyřazovací boje. Snažili jsme se více zapojovat do hry beky,“ prozradil autor dvou brodských branek ve středečním duelu Vladislav Kubeš. „Ale řekli jsme si, že budeme i pořádně bránit! To se nám vůbec nepovedlo,“ dodal.

 

Krpálek hrál v první obraně

Trenér Rebelů Petr Novák dal příležitost některým mladým brodským odchovancům, kteří většinu sezony strávili ve druhé lize. V sestavě se objevili obránci Václav Kadlec, Petr Krpálek a útočník Michal Kraučuk.

Nejvýrazněji se do statistik zápasu zapsal Kadlec, po jehož střele od modré Jakub Stromko snížil na 1:2.

V první obraně dostal příležitost Petr Krpálek, který se v sestavě Rebelů objevil potřetí. „Byla to obrovská škola. Počítal jsem s tím, že nastoupím, ale že mě trenér dá do první obrany s Michalem Vyhlídal, to jsem opravdu nečekal. Hrát s hráči, jako je Vyhlídal a Hodek je super, hodně mi toho vysvětlí, protože jsou nesmírně zkušení,“ usmívá se obránce Rebelů Petr Krpálek.

I on by se rád zapojil do vyřazovacích bojů. „Ještě jsem nad tím moc nepřemýšlel, budu se muset snažit v následujících dvou zápasech a potom se uvidí. Strašně rád bych si alespoň chvíli zahrál, třeba i ve čtvrté lajně,“ uzavírá mladý bek.