H. BROD – NEUCHATEL 5:3
Zápas odstartovali hráči Havlíčkova Brodu parádně, po jednašedesáti vteřinách dostal domácí do vedení Borůvka. Prakticky v zápětí to už bylo 2:0, když se prosadil Ondráček. V desáté minutě to už je 2:2. Rebelové nakonec však úvodní dějství zvládli, v 17. minutě se po akci Svobody prosadil Třetina.

Další dvě dějství už nebyla tolik záživné jako úvodní dvacetiminutovka, domácí kontrolovali náskok. „Maximálně spokojený jsme hlavně z výkonu v zápase s Třebíči. Proti Švýcarům jsme se jejich hře přizpůsobili, takže až tolik dobré to nebylo, ale vyhráli jsme,“ zhodnotil dvojblok utkání kouč Havlíčkova Brodu Petr Novák.

„O zúžení kádru zatím neuvažujeme, je možné, že odejdou jeden dva útočníci, ale mohli by i nějací přijít,“ nastínil situaci Novák.

Branky: 2. Borůvka, 2. Ondráček, 17. Třetina, 28. Svoboda, 59. Heřman - 6. Girardin, 10. Dlouhý, 31. Vostřák. Rozhodčí: Blecha. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. Diváci: 200. Třetiny: 3:2, 1:1, 1:0. Havlíčkův Brod: Suchan - Šulc, Borůvka, Václav Němec, Rusnák, Pavlík, Soldán, Špelda, A. Jelínek - Heřman, Endál, Hadrava, Křišťan, Třetina, Dušátko, Stromko, Vojtěch Němec, Svoboda, Ondráček, Wurm.